Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychodzę z założenia że jak ktoś jeździ sporo to jakieś tam małe przygody pierdoły mogą go spotkać i spotkają, jak nie z jego winy to ktoś inny gdzieś się wsadzi. Są sytuacje w których nie da się wszystkiego ogarnąć :disgust: Ważne żeby to nie było nic poważnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wychodzę z założenia że jak ktoś jeździ sporo to jakieś tam małe przygody pierdoły mogą go spotkać i spotkają, jak nie z jego winy to ktoś inny gdzieś się wsadzi. Są sytuacje w których nie da się wszystkiego ogarnąć :disgust: Ważne żeby to nie było nic poważnego :wink4:

masz racje. Nie da sie uniknąc wszystkiego byle nie zrobić sobie krzywdy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem ignorowany przez 0 użytkowników :shocked: :shocked: :shocked: a jeszcze wczoraj ktoś mnie ignorował :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos Cię nie lubi :P

raczej już mnie lubi :decayed: skoro przestał mnie ignorować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta pani :boobs: od stłuczki tez jej wpadłes w oko :banan1: i zmieniła zdanie na Twój temat :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta pani :boobs: od stłuczki tez jej wpadłes w oko :banan1: i zmieniła zdanie na Twój temat :przebiegly:

:polew: byłoby miło :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam taki problem za***isty i proszę o radę :confused4:

jestem umówiony na chip do rogalotti na 1.5 tyg na sobotę miałem do ustawienia kąt wtrysku i przepłykę do mycia , przepływkę sobie sam umyje ale umówiłem się dzisi po robocie na ustawienie kąta wtrysku w okolicy barak 46 jakieś tam nawet chipy robią ale to mnie u nich nie interesuje. Ustawiając kąt podnieśli jedna stronę auta do góry i zdjęta osłona rozrządu śruby poluzowane itp i temat że pompa paliwa się poci (to już wiedziałem) ale że niby pasek rozrządu tłusty od ropy twierdzili że najpierw trzeba ją uszczelnic bo nikt chipa nie zrobi , więc sobie myśle zaryzykuje co warsztat to inne zdanie, decyzja ustawiac kąt wtrysku !

że osłona rozrządu była bardzo blisko paska chyab od pompy ale nie tarła ale za to obudowa (osłona rozrządu coś pękniete było na samym dole w rogu od prawej wyjeli ją no cos tam kręcił po wstępnym ustawieni kąta nie chciał zapalic więc korekta w tą i zpowrotem :angry: dalej nie chiał i jebało min jak trakotorem po pewnym czasie prób kręcąc kołem na 5biegu sprawdzając pasek rozrządu okazało się że na grubosci jego 1/3 jest nadcięta :wallbash: próbowali regulowac pompą w dwie strony i dalej nic , próbowali też zdjeli przy EGR dolot i plakiem pryskając kręcili rozrusznikiem to zamiast wciągając to dmuchało , dalej pomysł że mógł ten kawałek osłony rozrządu podejsc pod zembatkę i rozrząd przeskoczył i nie chciał palic i wogule już sam nie wiem ;( ich zdaniem uszczelnienie pompy wtryskowej z coś tam od rozrządu 800zł i na dwa dni auto stoi a teraz to już nie wiem co dalej myślę że powinienem zapłacic im tylko za ustawinie kąta wtrysku a to ich ryzyko że podejmują sie roboty na swoje ryzyko i jak coś spier.olą to ich strata i czekam co i jak do jutra ze znakiem zapytania :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm głupia sprawa. że nie chciał zapalić to nie pógł przeskoczyć ząbek tylko dość dużo. Wydaje mi sie że oni coś skopali i nie bardzo wiedzieli co. Gdzie byłeś na te naprawe ? Jeśli będziesz chciał uszczelniać pompe to Ci moge pewnych ludzi polecić, nie są najtańsi ale robią ok. Ja zostawiłem samochód i na drugi dzień miałem zrobione. Tzn oni wymontowali, zrobili pompe z ustawieniem wszystkich wartości na pompie itp oraz założyli pompe i ustawili wsio, kat itp. Za uszczelnienie wzieli 350zł + 150zł demontaż i montaż z ustawieniami.

Ale jest druga sprawa bo jesli masz podciety pasek to trzeba go będzie wymienić i zobaczyć co spowodowało jego ścięcie i ustarkę zniwelować. Wygląda że kase co miałeś do rogalottiego możesz włożyć w przygotowanie go do procesu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek prawdopodobnie nadcieła obudowa osłony paska rozrządu i może wtedy cos przeskoczyło na nim, polec prosze kilku pompiarzy w lublinie lub okolicach i czy oni musza zdejmowac cały przód zderzak lampy itp bo ten spec twierdził że trzeba a podobno wcale nie w celu uszczelnienia pompy a moze tych wtedy złapie tylko niech naprawiają pasek rozrządy w swoim zakresie a ja zapłace tylko za to czego oczekiwałem ???? a pompe u kogoś kogo polecisz? a naprawa była koło jastkowa Barak 46 boczna droga i podobno się chipem zajmują a chamowni nie mają :polew: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek prawdopodobnie nadcieła obudowa osłony paska rozrządu i może wtedy cos przeskoczyło na nim, polec prosze kilku pompiarzy w lublinie lub okolicach i czy oni musza zdejmowac cały przód zderzak lampy itp bo ten spec twierdził że trzeba a podobno wcale nie w celu uszczelnienia pompy a moze tych wtedy złapie tylko niech naprawiają pasek rozrządy w swoim zakresie a ja zapłace tylko za to czego oczekiwałem ???? a pompe u kogoś kogo polecisz? a naprawa była koło jastkowa Barak 46 boczna droga i podobno się chipem zajmują a chamowni nie mają :polew: ;(

a pasek jest dobrze ustawiony na znakach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompe wtryskową normalnie wyciagniesz bez zdejmowania przodu :gwizdanie: Ja obstawiam że to cos od nich wina, ustawianie katu wtrysku to chwila jeśli używa sie kompa boshowskiego :wink4: co roku ustawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm głupia sprawa. że nie chciał zapalić to nie pógł przeskoczyć ząbek tylko dość dużo.

wystarczy ze zabek przeskoczy i juz 3,14zda limoniada :thumbdown: bedzie krecil probowal lapac ale du.pa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,14zda limoniada :thumbdown:

Twoje słowotwórstwo mnie rozwala :naughty::kox::polew:

Cześć misiaczki :dance: wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamusi :decayed::naughty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawianie katu wtrysku to chwila jeśli używa sie kompa boshowskiego :wink4: co roku ustawiam

nie trzeba kompa boschowskiego starczy laptop i vag :good:

marewel jak mi ustawial to na lajcie zajelo mu to moze z 10 minut ze skopceniem szluga :good: wiec jak ktos wie co robi to taki zabieg dla niego to betka[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 07:38_________________________________________________

Kowi zostałeś wczoraj przycięty na os. Stawy :gwizdanie:

w Lublinie? :shocked:

nie pertol kłamco! Kowi nie jezdzi na Lublin on nawet nie wie gdzie to :naughty::tongue4::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek prawdopodobnie nadcieła obudowa osłony paska rozrządu i może wtedy cos przeskoczyło na nim, polec prosze kilku pompiarzy w lublinie lub okolicach i czy oni musza zdejmowac cały przód zderzak lampy itp bo ten spec twierdził że trzeba a podobno wcale nie w celu uszczelnienia pompy a moze tych wtedy złapie tylko niech naprawiają pasek rozrządy w swoim zakresie a ja zapłace tylko za to czego oczekiwałem ???? a pompe u kogoś kogo polecisz? a naprawa była koło jastkowa Barak 46 boczna droga i podobno się chipem zajmują a chamowni nie mają :polew: ;(

Ja robiłem i polecam w Lublinie na ul. Wyzwolenia 130. Chwalą ich w róznych miejscach i nawet jak sie gada z gościem to równy facet i wie co robi.

Mi robili to przodu nie dotykali. Aby zdjęli osłone paska rozrządu a reszta to juz od góry jest dostep do pompy.

Jest jeszcze profi zakład DieselTechnika na ul. Magnoliowej 8 nie daleko Olimpu ale oni mi powiedzieli sporo drożej i chcieli żeby im pompe przynieść. Bo oni sie zajmuja własnie pompami wtryskami itp. A tam gdzie ja byłem to zostawiam samochód, na drugi odbieram sprawny i tyle :cool1: Zawsze możesz podjechac i zapytac albo zadzwonic do nich i będziesz miał jasność.

przód to trzeba ściągać jak się wymienia cały rozrząd bo pomę wody nie wykręcisz inaczej. Ale słyszałem tez o takich magikach którzy cały rozrząd wymieniali bez zdejmowania przodu ale to wyjątki :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lublinie? :shocked:

nie pertol kłamco! Kowi nie jezdzi na Lublin on nawet nie wie gdzie to :naughty::tongue4::wink4::decayed:

potwierdzam :naughty: on tylko LRY i czasami W-wa busem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lublinie? :shocked:

nie pertol kłamco! Kowi nie jezdzi na Lublin on nawet nie wie gdzie to :naughty::tongue4::wink4::decayed:

potwierdzam :naughty: on tylko LRY i czasami W-wa busem :polew:

prawda bo nie jeżdze na LU, nie mam po co :gwizdanie: ostatni raz byłem w LU jak mi strącili zderzak w wawie, a tam był najbliższy rzeczoznawca, j**ane PTU :sick3: a do wawki raz busem raz autem, w zaleznosci czy mam cos przewiesć :naughty: busa mam prawie pod samą uczelnie, a przystanek u siebie na swoim parkingu to na hu.j targać dziada do stolicy :polew: :polew: jak jade jak swoim autem :decayed: i zdecydowanie taniej :good:

Mrogal co do tego kompa, jest szybszy niz ustawianie vagiem :wink4:

Puerto a to byłes na oś. Stawy :mysli: (dla mniej kumatych(Rafalekx :polew: ) os. Dęblina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lublinie? :shocked:

nie pertol kłamco! Kowi nie jezdzi na Lublin on nawet nie wie gdzie to :naughty::tongue4::wink4::decayed:

potwierdzam :naughty: on tylko LRY i czasami W-wa busem :polew:

prawda bo nie jeżdze na LU, nie mam po co :gwizdanie: ostatni raz byłem w LU jak mi strącili zderzak w wawie, a tam był najbliższy rzeczoznawca, j**ane PTU :sick3: a do wawki raz busem raz autem, w zaleznosci czy mam cos przewiesć :naughty: busa mam prawie pod samą uczelnie, a przystanek u siebie na swoim parkingu to na hu.j targać dziada do stolicy :polew: :polew: jak jade jak swoim autem :decayed: i zdecydowanie taniej :good:

Mrogal co do tego kompa, jest szybszy niz ustawianie vagiem :wink4:

Puerto a to byłes na oś. Stawy :mysli: (dla mniej kumatych(Rafalekx :polew: ) os. Dęblina)

jak się jeb@ny tłumaczy :polew: :polew: :polew:

mniej kumatych mówisz? :) przeanalizuj powyższe wypowiedzi i jeśli tam znajdziesz moje stwierdzenie że jest to osiedle lubelskie to osobiście pojadę do LRY i Ci pogratuluję :naughty::kox: Tylko czytaj ze zrozumieniem i analizuj każde zdanie kilka razy bo widać masz z tym problemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...