Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko główna jest przeorana. Na lotnisko jest jeden pas w dwie strony, tak samo boczne.

Na stacji masakra. To na wioskach są lepiej odśnieżone drogi.

W życiu bym nie kupił nalewek, tym bardziej do Q :shocked:

Każdy swoje chwali, tam gdzie jeździ dużo tirów można na poboczu spotkać takie paski gumy. To bieżnik z nalewek.

dobrze gada, kupuj ode mnie MIChaliny z Fracji :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko główna jest przeorana. Na lotnisko jest jeden pas w dwie strony, tak samo boczne.

Na stacji masakra. To na wioskach są lepiej odśnieżone drogi.

W życiu bym nie kupił nalewek, tym bardziej do Q :shocked:

Każdy swoje chwali, tam gdzie jeździ dużo tirów można na poboczu spotkać takie paski gumy. To bieżnik z nalewek.

w takim razie jebać te nalewki, jak sie pojawia na sklepie oponki to łykne nówki :naughty:

W rykach po każdej bocznej drodze jak jade to zacieram, mogli by choć raz przejechać pługiem bo w tej chwili to jak po leśnych drogach z korzeniami sie jedzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też drogowcy przygarnęli :wallbash:

Parkuje równolegle przy jezdni i zrobili mi taki próg prawie na wysokość koła :thumbdown:

Nie miałem łopaty :naughty: męczyłem się 20 min :przebiegly: Ale wyrwałem się tylko dzięki samochodzikowi :chytry:

Także zasłużył by go wielbić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis był mega kozak super ektremalny wiazd do Odlotu :kox:

P.S Taka barówa w LC :decayed:

jeszcze dziś odciśniętą osłone tam widziałem..... i Ci powiem że w dzień to widać ośka byś sie nie wyrwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis był mega kozak super ektremalny wiazd do Odlotu :kox:

P.S Taka barówa w LC :decayed:

jeszcze dziś odciśniętą osłone tam widziałem..... i Ci powiem że w dzień to widać ośka byś sie nie wyrwał

To do mnie było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis był mega kozak super ektremalny wiazd do Odlotu :kox:

P.S Taka barówa w LC :decayed:

jeszcze dziś odciśniętą osłone tam widziałem..... i Ci powiem że w dzień to widać ośka byś sie nie wyrwał

To do mnie było??

:no: solar sie wczoraj zabawiał moim Q i w odśnieżarkę się zabawiał....

P.S. solar wybrędzlowałeś się????? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa bo pomyślałem że coś do mnie bo ja dziś rano się tak bawiłem jak napisałem wcześniej. :notworthy: Jeszcze raz dzięki za filterki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kutfa za pług śnieżny robię na parkingu przy bloku bo obie spółdzielnie mają w d*pie odśnieżanie, ciekawe kiedy w tym roku szklag trafi osłonę pod silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się jednak zaopatrzę w łopatę na takie ekstremalne wyjazdy jak dziś :wallbash: Bo z mniejszymi autko sobie radzi spoko więc nie będę mu zabraniał się wykazywać i otrzymywać pochwał :evil:

Świadomy jestem że jak sie stoi przy drodze to drogowcy maja w d*pie i wala ten śnieg na pobocza bo nie maja gdzie ale nie ma kutfa gdzie parkować żeby nie było problemu ze śniegiem.

5 lat mieszkałem w akademiku to samochód prawie cały czas stał bo na zajęcia było blisko a teraz jak trzeba do roboty pojechać co dzień to się dopiero zauważa jaka to upierdliwość :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastldo pokaż to swoje auto masz swój wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastldo pokaż to swoje auto masz swój wątek?

Powiem tak.

1) nie mam zdjęć z letniego okresu

2) niema sie bardzo czym chwalić bo brudny i troszki porysowany (Francuz :wallbash:) ale będę wymieniał prawe drzwi (może ktoś ma?? w podpisie wsio) i na wiosnę będzie profi polerka to powinno już być ładnie :wink4:

3) brak dobrego aparatu

4) jak sie uda go odśnieżyć dobrze i zdobędę dobry aparat to stworzę watek i wrzucę foto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastldo pokaż to swoje auto masz swój wątek?

Powiem tak.

1) nie mam zdjęć z letniego okresu

2) niema sie bardzo czym chwalić bo brudny i troszki porysowany (Francuz :wallbash:) ale będę wymieniał prawe drzwi (może ktoś ma?? w podpisie wsio) i na wiosnę będzie profi polerka to powinno już być ładnie :wink4:

3) brak dobrego aparatu

4) jak sie uda go odśnieżyć dobrze i zdobędę dobry aparat to stworzę watek i wrzucę foto :evil:

łeee to lypa, nawet jednej fotuni nie masz? Jaki kolor i wyposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastldo pokaż to swoje auto masz swój wątek?

Powiem tak.

1) nie mam zdjęć z letniego okresu

2) niema sie bardzo czym chwalić bo brudny i troszki porysowany (Francuz :wallbash:) ale będę wymieniał prawe drzwi (może ktoś ma?? w podpisie wsio) i na wiosnę będzie profi polerka to powinno już być ładnie :wink4:

3) brak dobrego aparatu

4) jak sie uda go odśnieżyć dobrze i zdobędę dobry aparat to stworzę watek i wrzucę foto :evil:

łeee to lypa, nawet jednej fotuni nie masz? Jaki kolor i wyposażenie?

Ale masz chłopie farta :tongue4:

Przejrzałem fotki na pendrivie i jak sprzedawałem golfa cyknąłem kilka fotek ale tylko z zewnątrz. :wink4:

Tutaj jeszcze z wgniecionym tylnym nadkolem (taki kupiłem)

10012160.th.jpg

Co do rejestracji to od razu wyjaśnię. Pochodze z mazowieckiego a mieszkam w Lublinie :gwizdanie:

1001202o.th.jpg

Poza tym tu jeszcze sa dekielki na alusach :slina: bo jakiś czas później mi zaj***li pod akademikiem.

A wyposarzenie hmmm

Wykończenie w drewnie,

climatronic

siedzonka zwykłe (brudne :wallbash:) ale na wiosne jak będzie czas do wymiany lub gruntownego czyszczenia :mysli:

jak coś jeszcze to pytaj :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:39_________________________________________________

No i dzis porażka na MAXA :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie dość że złapałem gumę to jeszcze spie...a mi płyn chłodniczy :kwasny:

Chyba zlokalizowałem wyciek ale będzie ciężko ;( Chyba pękł jeden z tych plastikowych trujników. Bo tam kapie :angry:

Jutro postaram się to zasypac takim uszczelniaczem do układów chłodzenia bo muszę samochodem wrócić 130km do lublina.

Potem jak nic sie w trasie nie wydarzy będę szukał tego trójnika. Jak myślicie ile taki może kosztować w ASO? Chyba że znów puertoss poratuje cześciami :wink4: Tylko nie wiem jak zdobęde numerty tego trójnika a pozatym najgorsze to że nie będę miał gdzie tego założyć bo w taki mróz pod blokiem tego nie zrobie bo tak czy siak trzeba będzie spóścić przynajmniej część płynu :angry:

Nie mam do tego siły. :confused4:

A co tam u Was? Nic się nie dzieje w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj po doryciu się do asfaltu wydarłem auto z zasypanego miejsca parkingowego i przestawiłem na odśnieżone :D (któryś z sąsiadów się namęczył :P )

o który trójnik chodzi??

afn01.jpg

powiedz to podam oznaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm szczerez powiedziawszy to ja chyba nie widze tu tego trójnika.

On znajduje się praktycznie obok miejsca gdzie rurka od odmy wychodzi z silnika tam na dole powiedzmy poniżej wtrysku sterującego.

najbardziej by mi [pasowało miejsce zaznaczone kółkiem

afn.jpg

Ale tam widac jednolity element a ja widziałem trójnik. Może jutro lepiej się temu przyjrzę uwzględniając ten schemat i powiem dokładniej.

A dokładniej to na zdjęciu niżej zaznaczyłem strzałka gdzie jest ten trójnik.

ba737436de35c823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też uciekał płyn tym trójnikiem. Ciężko znaleźć z odpowiednim numerem. Jutro mogę Ci sprawdzić.

Kupowałem nieori i zaślepiałem wyjście ale to nie zdało egzaminu. Musisz kupić oryginał.

Z prawej ori:

IMG_0779_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest typowa usterka 1,9TDI, zamiennik dostaniesz w cenie 10-20zł przykręcony jest na dwie długie śruby(ciezki dostep) ale bez wiekszych problemów ogarniesz temat otwierajac tylko maske

Popularnie to sie nazywa króciec w motoryzacyjnym, przez 3 lata wymieniłem juz 2 sztuki :decayed:

Pozycja 12 nr 028 121 132

ja na cieknącym zanim go namierzyłem pojeżdziłem conajmniej rok, wiec nie powinien strzelic, mi w końcu urwał sie całkowicie :gwizdanie: grozi przegrzaniem silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też wygląda że dość długo podciekał ale go nie zauważyłem bo ginęły minimalne ilości płynu a wczoraj zauwazyłem że w zbiorniczku sucho i poziom płynu jest na wysokości tego górnego węża od chłodnicy. Zakleję takim badziewiem z firmy K2 może przestanie a jak mówisz że jest to w miare łatwo od góry wymienić to może dam rade pod blokiem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też wygląda że dość długo podciekał ale go nie zauważyłem bo ginęły minimalne ilości płynu a wczoraj zauwazyłem że w zbiorniczku sucho i poziom płynu jest na wysokości tego górnego węża od chłodnicy. Zakleję takim badziewiem z firmy K2 może przestanie a jak mówisz że jest to w miare łatwo od góry wymienić to może dam rade pod blokiem. :hi:

to nie jest to co zaznaczyłes czerwoną strzałką, to najprawdopodbniej chodzi o ten króciec co armi wkleił :good: ewentualnie tak jak mówisz nizej na połączeniu z pompą wody

ba737436de35c823.jpg

Wymień to dziadostwo, bo jak juz długo dolewasz płynu, to w pewnym momencie może Ci sie całkowicie urwać, w tym króćcu masz tez czujnik temp pynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało.

Paput, podłączyłeś już czujnik poziomu płynu chłodniczego ?

Jakiś czas temu - 1,2,3 i kontrolka płynu. Dolałem, przejechałem 20 km znowu kontrolka. Myślę, no nie znów ten króciec :kwasny:

W domu sprawdziłem - płyn uciekał czujnikiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...