Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Luzna gume to ty bedziesz miec po spotkaniu z inspektorem... albo on;-)

:polew: widzę paput masz przykre doświadczenia z przeszłości :naughty: Inspektor dobry chłop :good: ale nic z tego nie będzie... asystentka lepsza :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o kurw... ale jajca okazało sie ze pan ma silnik 2.4 auto kupił miesiąc temu i handlarz nawiną mu bajkę ze to 2.8 BT w dowodzie jest jest 2.7 ale ze to warsie amerykańska i naprawdę to jest 2.8, jacy ludzie sa naiwni auto pewnie przyjechało jako wrak a tu wsadzili co było pod ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurw... ale jajca okazało sie ze pan ma silnik 2.4 auto kupił miesiąc temu i handlarz nawiną mu bajkę ze to 2.8 BT w dowodzie jest jest 2.7 ale ze to warsie amerykańska i naprawdę to jest 2.8, jacy ludzie sa naiwni auto pewnie przyjechało jako wrak a tu wsadzili co było pod ręką

:polew: :polew: :polew: sorry ale to 2,4 skojarzyło mi się z paputem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Mam nadzieje ze pogratulowałeś mu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak można kupić auto niesprawdzający silnika

chciałem napisać: "zapytaj paputa" ale chyba dość, miałem mu przecież nie ubliżać :embarrassed: zapomniałem :wallbash: sorry paput już nie będę :decayed:

No typo niezły... ale pewnie dla niego ten samochód to tylko samochód - pojazd do przemieszczania się z punktu A do punktu B, więc wiesz... takim ludziom to obojętne czym jeżdżą, może być lepiony z dwunastu, ważne że jedzie :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 11:26_________________________________________________

może paput tez kupował 2,8BT :polew: :polew:

K#rwa koniec! nie ubliżaj paputowi :angry:, to dobry chłopak jest, nie to co Kowi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem mu o co chodzi i chciałem mu sprzedać cewkę do 2.4 do takiego silnika jak ma , gościu sie obraził powiedział ze sie nie znamy i na pewno ma silnik 2.8 BT . Zapytałem go gdzie widzi choćby jedna turbinę a odpowiedz mnie ro***bała ( a czy ja powiedziałem ze to jest 2.8 turbo !!! ) wydarł mordę i wyszedł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem mu o co chodzi i chciałem mu sprzedać cewkę do 2.4 do takiego silnika jak ma , gościu sie obraził powiedział ze sie nie znamy i na pewno ma silnik 2.8 BT . Zapytałem go gdzie widzi choćby jedna turbinę a odpowiedz mnie ro***bała ( a czy ja powiedziałem ze to jest 2.8 turbo !!! ) wydarł mordę i wyszedł :polew:

niech pójdzie gdzie indziej, ktoś mu sprzeda części do trabanta i będzie szczęsliwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik :good: przecież 2,4 jedzie jak 2,8 BT :decayed: :gwizdanie: Żeby nie było ja do paputa nie piję w tym momencie :decayed: :decayed: :decayed:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gościu nie wie co to znaczy BT moglem go zapytać co oznacza BT

albo by w końcu gość dostał palpitacji serca i miałbyś go na sumieniu albo Cie pobił jakbys mu udowodnił że niema racji więc może lepiej że sobie poszedł :kox:

Luzik :good: przecież 2,4 jedzie jak 2,8 BT :decayed: :gwizdanie: Żeby nie było ja do paputa nie piję w tym momencie :decayed: :decayed: :decayed:

:bag:

pewnie :chytry: winni się tłumaczą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najbliższym spocie będziecie mieli okazje przejechać sie rs4 2000r :tongue4:

Bida :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najbliższym spocie będziecie mieli okazje przejechać sie rs4 2000r :tongue4:

kupiłeś to co najlepsze :chytry:

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 11:55_________________________________________________widze nie ma lalki designera na alegro, twoja to sprawka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie osłonę silnika od RS i parę znaczków chce sie poczuć jak ten gościu :polew: i po co tyle szukałem samochodu jak wystarczy parę dodatków :naughty: i mam rs hehe[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 12:01_________________________________________________

Bida decayed decayed

Bida jak by ktoś przyjechał na spota RS-M to byś był pierwszy w środku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida jak by ktoś przyjechał na spota RS-M to byś był pierwszy w środku :tongue4:

RS-M? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś przyjechał audi RS4

może być heheh

a ja wim... RS4 B5 już mi się trochę opatrzyło :wink4: codziennie pod uczelnią w LU koleś stawiał. A wnętrze aż tak bardzo nie jest inne od dobrego wypasu w B5 :) Ale za kółkiem fakt że chętnie bym się przejechał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...