Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4


StoRK

Rekomendowane odpowiedzi

pokazuje wam moja pierwsza :a4fan: ! sprowadzona od niemca z okolicy monachium. silnik igla idze jak glupi!!! zawias na sportowych sprezynach i amortyzatorach. po zakretach wymiata tylko gorzej po dziurawej bocznej drodze! mam ja 4 dni i jak narazie jestem bardzo zadowolony i nie zaluje z zakupu!

22062007436.jpg 22062007437.jpg 22062007438.jpg

22062007439.jpg 22062007440.jpg 22062007441.jpg

22062007442.jpg 22062007443.jpg 21062007432.jpg

21062007431.jpg

OCENCIE MOJA FURMANKE! CO WAM SIE PODOBA A CO NIE! WSZYSTKIE SUGESTIE MILE WIDZIANE!

pozdro StoRK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Radzynia zapodaj jakieś ładne fotki, bo nasze miasto musi wymiatać :drunk::thumbup: Już uważam że super autko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx: gdzie dokladnie mieszkasz w radzyniu? heh juz sa zdjecia ale jutro podesle wiecej

cos zle powrzucalem zaden link nie dziala zaraz postaram sie naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tu foto ja tylko widze zdjecie zegarow ???

dokładnie

StoRK: Napisałem Ci wiadomość na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajna bo avant troche mi się nie podobają gumowe dywaniki w środku ale to jest moja taka pięta Ahillesowa ;) ogulnie fajna ta twoja :a4fan: no chyba żeby mały lift przeprowadzić, no wiesz lampki z przodu i.t.d :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avancik, bardzo dobry silnik, a co najważniejsze kolejne A4 w Radzyniu!!! :thumbup: Jeszcze trochę Radzyń będzie wymiatał :dance: Gratki dla kolegi! Trzeba spota zorganizować :D:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela wieksza by sie zdala ale zawiasu nie bede ruszaal fajnie wyglada na takim niskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela wieksza by sie zdala ale zawiasu nie bede ruszaal fajnie wyglada na takim niskim

jak felga bedzie wieksza to fura automatycznie idzie w gore :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN- klasyka

zawias super

nawet przebieg identyczny z moim

gratulacje :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze tdi i avant

najlepiej jesli bedziesz cos zmienial to tylko felge i przednie oraz tylne lampy :) no i zawieche jesli chcesz :a4fan:

wg mnie bedziesz zadowolony z wyboru :)

ps. widze ze boczki foteli byly robione zapewne z przetarcia... w sumie w a4 szybko sie przecieraja boczki ale widze jakby one byly juz takie wysiedziane .... a kierownica jest oblepiona jakim pokrowcem wiec:

ja bym ten przebieg traktowal chyba z dystansem

200 000 tys w 11 lat ? czyli ktos tym dieslem robil niecale 20 tys rocznie ;> ? nie chce mi sie wierzyc chociaz wyjatki sie zdarzaja

:)

ale autko i tak ladne ... w koncu a4 ... avant ....tdi ;) i nawet rocznik nam sie zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...