Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie racja, ale tak szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu kratki wyjmowałem z półki. No nic liczmy te 130zł za kratki to nie jest źle, a szukać okazji nie zawsze się chce :)

o to chodzi, cena i tak niezła :wink4:, ja na moje polowałem 1,5 roku :gwizdanie:, ale nie miałem na nie ciśnienia :good:, to teraz w śrdku masz rarytasik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście odmładzający wnętrze zabieg :good: zawsze się na takie grzałem, ale nie zawsze było nam po drodze ;) w końcu się udało :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście odmładzający wnętrze zabieg :good: zawsze się na takie grzałem, ale nie zawsze było nam po drodze ;) w końcu się udało :buhaha:

jego wnętrze to jest kozak, recarosy w szmacie, czarna podsufita, podświetlane kratki, Krycha mam nadzieje że się wkońcu przekonasz do 2din po lifcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego wnętrze to jest kozak, recarosy w szmacie, czarna podsufita, podświetlane kratki, Krycha mam nadzieje że się wkońcu przekonasz do 2din po lifcie :naughty:

jestem tego samego zdania :kox: chociaż szkoda że podsufitka przedliftowa, polift ma fajniejsze lampki :naughty:

BTW Krycha dostałem wczoraj paczkę, dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego wnętrze to jest kozak, recarosy w szmacie, czarna podsufita, podświetlane kratki, Krycha mam nadzieje że się wkońcu przekonasz do 2din po lifcie :naughty:

jestem tego samego zdania :kox: chociaż szkoda że podsufitka przedliftowa, polift ma fajniejsze lampki :naughty:

BTW Krycha dostałem wczoraj paczkę, dzięki :notworthy:

ano fajniejsze, ale jak założy czarną lampkę to i tak bedzie koksik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu złożyłem całość po tygodniu czasu. Potrzebuje dwóch plastików na słupki środkowe z S4, bo te od Nosba kicha, a próba malowania nie bardzo się udała także szukam ori. Podsufitka fakt przeliftowa, ale taka się trafiła taką wziąłem - niedużo mnie wyniosła. Przyszłościowo chodzi za mną poliftowa w kracie i jasne plasiki, ale to jeszcze się zobaczy :) Kratki świecą, jest bajka :wink4: Co do 2 din to trza by jakieś mądre radio wsadzić, a to już koszta niestety.

Michał spoko, polecam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za jakieś 2 din z 4 klocki trza dać by miało ręce i nogi. Kratki fajny mod, 150zł też chyba nie najgorsza cena. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji, 150zł z wysyłką za pobraniem, bo zależało mi na czasie póki mam deskę zdjętą. Pociągnąłem se ori wiązkę z paska b5 od podświetlanych kratek, a tak to musiałbym rzeźbić jakieś cuda.

Cena :mysli: tak mniej więcej chodzą europejczyki tez tyle za swoje dałem z wysyłką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski szprej miałem może, bo dziwnie wyszło. Poszukam ori jak znajde coś w dobrej cenie to wezme jak nie to oleje.

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________P1140687.jpg

:naughty:

Troszeczkę surowy stan, ale odnowie przed montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]_________________________________________________P1140687.jpg

...ja pitole nowy dywan :shocked::blink::slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ? i tak zetrzesz :wink4:

W sumie, to chyba najniżej zawieszony element będzie.

[/size]_________________________________________________P1140687.jpg

...ja pitole nowy dywan :shocked::blink::slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

To ciągle ten sam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zetrzesz zetrzesz.. ja mam te wypuklenia na tych elementach już zrównane z resztą :wink4:

fajne ceny za kratki macie u mnie też 130-150 ale E :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zetrzesz zetrzesz.. ja mam te wypuklenia na tych elementach już zrównane z resztą :wink4:

fajne ceny za kratki macie u mnie też 130-150 ale E :blink:

A ja myślałem że tylko ja tak to ztarłem wpi&@$ec :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że tylko ja tak to ztarłem wpi&@$ec :lol1:

Ty to masz wysoko :decayed:

Eee juz somesik nie gadaj bo tak latałem:

7325355f87d11491med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...