Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 3.0 TDI Quattro , delikatny mod na 275 PS , 530 Nm :kox:

Zmieniłem w niej :

Czarne szybki

Lusterka matowy chrom

Zawias Weitec -35 przód/tył/twardsze amory Bilstein o krótszym skoku.

Fela 18 cali

Narazie tyle :)

Z wypasu jest : RNS-E ,BOSE, zestaw do fona + BT,zmieniarka,kiera multi,grzane fotele,pakiet schowek, pakiet oświetlenie ,czujnik deszczu ,tempomat, bixenon adaptacyjny, ori hak , parktronic, skóra/ alkantara , tuner tv , dvd i może coś jeszcze :P

I pare fotek :

59713099ft3.jpg

57004756tz9.jpg

72449002ng5.jpg

62589525rg4.jpg

20034475gd8.jpg

36800277xo5.jpg

19667486la4.jpg

86216950kv1.jpg

16034224ji0.jpg

obraz032fj1.jpg

Opublikowano

Oniak fure masz Wypas na maxxxxa......poprostu KOX

Silnik bajeczka .......

Opublikowano

piekna piekna a na zywo to dopiero :oklaski:

Opublikowano

silnik maxx. STOP. bryka maxx. STOP. mody maxx. STOP.

Mam nadzieję, że jak zmienię w końcu żonie auto, to przyjdzie pora na telesfora :gwizdanie:

zajeb|sta bryka ono !

Opublikowano

Mega fura!! Nic tylko jeździć

Opublikowano

sie mi podoba....

Opublikowano

cudo :drool: :a4fan:

Opublikowano

a co ten klekot tu robi :D

oniak nie napisales ze w wypasie masz jeszcze klimatyzowany schowek :tongue4:

B7 tylko w avancie mi pasi :th:

Ale najlepszym KOXem w tym aucie jest silnik :oklaski:

Furak jak sie patrzy :notworthy:

Opublikowano

Oczywiscie przepiekna na zdjeciach, jak i na zywo.

BTW :quattro:Oniak, wszystko objezdzasz, czy jest moze cos co jeszcze ogladasz z tylu?

Opublikowano
wszystko objezdzasz

Norbi go jeszcze robi (ale tylko milimetry) no i Poziek cos krzyczal z samolotu ze jak wroci to oniak idzie pierwszy do :bicz::D

Opublikowano

Powiem tylko tyle:

thumb_1586224daaamn6be.jpg

Dodam jeszcze, że miałem okazję przejechać się tą bryczką. Nieźle daje czadu :oklaski:

Opublikowano

Jako mod chciałem powiedzieć, że ten paździochowo wyglądający egemplarz nie powinien się tu znaleźć :polew: :polew: :decayed:

Widuje to auto często i w realu jest jeszcze gorzej niż na zdjęciach :polew:

Opublikowano

Taaaak, a z przodu chyba widac miejsce pod montaz dyszla, ale moge sie mylic....

Opublikowano

Ja to się zakochałem w silniczku 3.0 jak zobaczyłem wykresy ono

I te felgi właśnie szukam takowych. A zawias to jakiej firmy wrzuciłeś?

Opublikowano

:shocked:

ale paździoch .... gorzej niz w realu ...

:polew: :polew: :polew:

p.s wypas ..... ;)

Opublikowano

Mam taki sam.... ;)kolor. Fura naprawdę godna. :a4fan:

Opublikowano

yyyy... yyyy... yyyy... brak słów :shocked: przeprzeprzeprzeprze...przecudowna :thumbup:

Opublikowano

nie ma sie co spuszczac. :polew: B7 w avancie to po prostu KOX malina... gdyby teraz byl jeszcze silniczek kolegi z bydgoszczy to w ogole :drool:

Opublikowano

b.ladne B7 silniczek wypasik TDI :)

Opublikowano

aaaaaaaaaaaalllleeee odlot :shocked: :shocked: :shocked: A jaki motor rakieta :th:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 15:00 _________________________________________________śliczna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.