Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To i dla mnie pewnie robota się znajdzie? :polew:

znajdzie sie, znajdzie sie :polew:

Opublikowano

Jeszcze troszkę i zaczniemy przerabiać masowo :audi:

Po przeróbce obowiązkowo naklejka na szybę:

AUDI BY ARCZI & TOMICZKA

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze troszkę i zaczniemy przerabiać masowo :audi:

Po przeróbce obowiązkowo naklejka na szybę:

AUDI BY ARCZI & TOMICZKA

hehe :polew: :polew: :polew: bardziej Tomiczka

Opublikowano
ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem gwizdanie

w polsce tez da sie dorobic... tylko checi i latwo nie jest... b6 kupiłem majac 22 lata

Opublikowano
  • Autor

lista modow na luty: :decayed:

- podwojny wydech,

- dokladka zderzaka na dwa dyfuzory,

- usunięcie katalizatora - ale na tym się jeszcze zastanawiam :mysli:

- obszycie kierownicy i drazka,

- pomalowanie pokrywy silnika na sreberko,

- nowe wycieraczki przednie,

- wymiana glosnika w tylnych drzwiach...

no i to by bylo na tyle w tym miesiacu :decayed:

Opublikowano

Dobra lista Arturooo :good:

Ja bym chciał choć 1/4 z tego zdziałać :(

powodzenia! :good:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 09:55_________________________________________________

ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem gwizdanie

w polsce tez da sie dorobic... tylko checi i latwo nie jest... b6 kupiłem majac 22 lata

Jakim cudem? :good::wink4:

Opublikowano

lista modow na luty: :decayed:

- podwojny wydech,

- dokladka zderzaka na dwa dyfuzory,

- usunięcie katalizatora - ale na tym się jeszcze zastanawiam :mysli:

- obszycie kierownicy i drazka,

- pomalowanie pokrywy silnika na sreberko,

- nowe wycieraczki przednie,

- wymiana glosnika w tylnych drzwiach...

no i to by bylo na tyle w tym miesiacu :decayed:

Ambitnie. Strach pomyśleć co będzie w marcu :D Program?

Opublikowano
  • Autor

program chyba w kwietniu bo szybciej moze byc ciezko z kasa...ale pozyjemy zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano
program chyba w kwietniu bo szybciej moze byc ciezko z kasa...ale pozyjemy zobaczymy gwizdanie

trzeba było najpierw rob ic program pozniej wizual :decayed:

ja od tej strony poszedłem. ma jechac... wygladac moze nie musi

Opublikowano
  • Autor

Magic - z tym programem to jest tak ze do polowy stycznia sie zastanawialem czy bede robil...a plany na wizuala byly juz sprecyzowane :decayed:

ale spokojnie ogarne i to i to :naughty:

Opublikowano

Czym pomalowałeś grill ? ciekawe czy będą odpryski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie bedzie...pracuje na lakierni :gwizdanie:

najpier aktywator do plastkiu, pozniej podklad i na to poliuretan w polmacie

Opublikowano

lista modow na luty: :decayed:

- podwojny wydech,

- dokladka zderzaka na dwa dyfuzory,

- usunięcie katalizatora - ale na tym się jeszcze zastanawiam :mysli:

- obszycie kierownicy i drazka,

- pomalowanie pokrywy silnika na sreberko,

- nowe wycieraczki przednie,

- wymiana glosnika w tylnych drzwiach...

no i to by bylo na tyle w tym miesiacu :decayed:

no powiem ci że jakby mi udało sie wtedy dorwać tą dokładke ms design to mógłbym ci smiało opchnąc dokładke tył na 2 kominy :> tak sobie oglądam fotki tego auta no i moge stwierdzić że naprawde masz fajny wózek..a nie myślałeś do tyłu poszukać też zderzaka ABT?

Opublikowano
  • Autor

hehe pewnie ze myslalem...ale dorwac ms jest ciezko a moze kiedys sie trafi to sie wymieni...narazie bedzie zwykla od 1.8

Opublikowano

napisz do Malik_xx on ma na aucie progi i tylny zderzak z Abt...nie ma przedniego z Abt to może uda ci sie go przekonać żeby ci tył puscił hehehe

Opublikowano
  • Autor

no dobra to czesc modow zaplanowanych na luty juz jest wiec sie pochwale:

1. Malowanie osłone silnika na sreberko - podziękowania dla Tomiczki

7a9f3a99c5b0025fmed.jpg0e5cc35955ed729cmed.jpg

2. Wydech na dwie strony - podziękowania dla Lemana

6c9fe204ff1e7c89med.jpg138b2927fabd1998med.jpg

3. Nowa skórka na kierownicy i gałeczce:

61815bfbcd7875b8med.jpga321869fe6899954med.jpg

4. Czeka tez dokładka na dwa dyfuzory od CZESTERA ale trzeba ja pomalowac i zebrac sianko na koncowki Ulter N1-90RS

c20518749c85a205med.jpg

Pojdzie jeszcze kat na bok...bo jest zbyteczny :mysli:

no i klocki trzeba kupić na przód od TOM77, TRW bo z tyłu już są nowe :good:

Opublikowano

:oklaski: Dobre mody :good:

fajnie wyszlo pomalowanie pokrywy silnika,musze pomyslec nad tym :kox:

Opublikowano

Nie wiem co wy widzicie w tej srebrnej pokrywie... Ja chcę ją na czarno pomalować :P

Gałka zmiany biegów niestety mi się :sick3: Kiera za to super :)

Opublikowano
  • Autor

Mlody Ty wogóle jestes "czarnuch" :tongue4:

Opublikowano

fajnie to wygląda :good::good:

dymek leci równo z 2 kominów ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.