Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
zgrzewa pereły i wyrezamy wszystko:decayed:

zapomniałeś dodać że na głowę :kox:

no po zgrzewie na głowę to może zrobimy cabrio :polew::polew::polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajna b6, ładnie z chłopakami furki rezacie, a co do kół które kupiłem to mogę powiedzieć że przyjemnie robić z Tobą interesy, wszystko sprawdzone więc jestem bardzo zadowolony ;)

Opublikowano

bo Artur to uczciwy gość, a nie żaden ch*j :decayed:

Opublikowano
bo Artur to uczciwy gość, a nie żaden ch*j :decayed:
Z pewnością potwierdzam !!:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie lada monemt sie pochwale nowymi modami :decayed:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

żeby nie było fotel grzeją, pakiet siatex i schowek też jest:

2012_09_22_009.jpg2012_09_22_010.jpg

Zostało do podłaczenia czujniki zapięcia pasów :decayed:

znowych modów doszły w niedzielę bixy...a pokazuje dziś bo dopiero dziś mod jest skończony (BIXY z soczewką od B8 by Gwerty)

2012_09_23_017.jpg

2012_09_23_018.jpg

2012_09_23_019.jpg

Opublikowano

lampy :kox: jak to swieci teraz? czujesz roznice bo ja mysle nad tym modem ale musi mnie ktos przekonac

Opublikowano
  • Autor
lampy :kox: jak to swieci teraz? czujesz roznice bo ja mysle nad tym modem ale musi mnie ktos przekonac

David to ja Cię przkonuje! WARTO!! wygląd lampy i świecenie na mega plus! a przy Twoim kolorze auto wogóle zrobi to konkret robotę :decayed:

Opublikowano

no lampy wygladaja swietnie-jak nowe :naughty: tylko to ciezki temat bo musialbym miec urlop najlepiej w cieplych krajach bo wysylanie lamp do Gwerty robota i powrot to pewnie z tydzien a jak tu jezdzic bez lamp :whistling: a mozesz zrobic dla mnie fotke jak to swieci w nocy? najlepiej ze srodka auta

Opublikowano
  • Autor
no lampy wygladaja swietnie-jak nowe :naughty: tylko to ciezki temat bo musialbym miec urlop najlepiej w cieplych krajach bo wysylanie lamp do Gwerty robota i powrot to pewnie z tydzien a jak tu jezdzic bez lamp :whistling: a mozesz zrobic dla mnie fotke jak to swieci w nocy? najlepiej ze srodka auta

David zrobię ale jak wymienię jeden palnik bo mi padł :facepalm:

Opublikowano

dzieki Artur spoko nie spieszy sie :wink:

kolorowego Fisa nie rezasz ?? to jest fajny mod :jerk:

Opublikowano
  • Autor
dzieki Artur spoko nie spieszy sie :wink:

kolorowego Fisa nie rezasz ?? to jest fajny mod :jerk:

wpadnei licznik się wyreza :decayed:

teraz zmienie kółka zimowe i heble od DEVa się łyknie jakieś :kox: (320)

Opublikowano

gratki bixów :good::good:

Opublikowano

Artur widzę nie próżnujesz :kox:

Opublikowano

i nic się nie chwalił bixami :wink: gratuluję, oby tak dalej :good:

Opublikowano

mmm Bixy :kox: teraz to dopiero autko zrobiło się zadziorne :kox:

Opublikowano

Dla mnei najwieksza robote robi nowy lakier:decayed:

Opublikowano

Kolega Artur82 mozesz wkleic tutaj albo poslac mi na pv *ta fotke *http://s9.postimage.org/4dmiyy8nj/2012_09_23_018.jpg *w duzej rozdzielczosci albo samo dobre zblizenie lampy ?*

Opublikowano
  • Autor

HiRide - proszę

View image: 2012 09 23 018

Opublikowano

średnio jakościowe zdjęcie...zrób tak żeby było widać klosz po polerce..

Opublikowano
średnio jakościowe zdjęcie...zrób tak żeby było widać klosz po polerce..

te klosze nie miały polerki:) są po prostu w nie najgorszym stanie

mam teraz na warsztacie lampy kolegi jamroz88 są malowane w taki sam sposób i do tego polerka.

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

tu jest fotka lampy po polerce.

co prawda klosz jest troche tłusty od paluchów przy klejeniu lampy

bix po polerce.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.