Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
F :wink:

F jak Finlandia 0.7:grin:

ja myślę że min 1L:naughty:

Opublikowano

A kto taki zdolny i grata załatwia?? Marcin??

Opublikowano
  • Autor
F :wink:

F jak Finlandia 0.7:grin:

ja myślę że min 1L:naughty:

a ja myślę, że jak na 3 osoby to ze 2litry :decayed:

Opublikowano
A kto taki zdolny i grata załatwia?? Marcin??

znaczy znowu trza lustra szukać:grin:

F :wink:

F jak Finlandia 0.7:grin:

ja myślę że min 1L:naughty:

a ja myślę, że jak na 3 osoby to ze 2litry :decayed:

:decayed:

Opublikowano
A kto taki zdolny i grata załatwia?? Marcin??

A co chcesz :wink:

Opublikowano

Zestaw, który chcesz zamontować w miejsce egr: http://s13.postimage.org/o0np350pz/2013_01_09_205.jpg, nabyłeś jako cały komplet, czy każdy element z osobna? :eusathink:

U mnie egr trochę leje :thumbdown: więc też może powinien zrobić out...

Opublikowano
  • Autor
Zestaw, który chcesz zamontować w miejsce egr: http://s13.postimage.org/o0np350pz/2013_01_09_205.jpg, nabyłeś jako cały komplet, czy każdy element z osobna? :eusathink:

U mnie egr trochę leje :thumbdown: więc też może powinien zrobić out...

jak co to mam rurkę jeszcze jedna opaskie są fi60 a kolanko kupisz na allegro, później wstawię foto jak to wygląda po zamontowaniu :decayed:

Opublikowano

to czekamy na foto :naughty:

Popatrzę na allegro za tym kolankiem...

Opublikowano

No nieźle modzisz Artur:good: A dokładka zostaje czy będziesz modził jakiegoś S-lajna czy Esa?:wink:

Opublikowano
  • Autor
No nieźle modzisz Artur:good: A dokładka zostaje czy będziesz modził jakiegoś S-lajna czy Esa?:wink:

no właśnie nad tym zastanawiam się najbardziej :decayed:

ale teraz mam inny problem...bo 8 stycznia wymienili mi sprzęgło na alternatorze i chyba znowu się odzywa na zimnym silniku :kwasny:

Opublikowano

To coś słabo wymienili:kwasny: Ale ono około 90zl kosztuje z tego co pamiętam:mysli:

Opublikowano
To coś słabo wymienili:kwasny: Ale ono około 90zl kosztuje z tego co pamiętam:mysli:
Ja płaciłem chyba ze 140 zł ale nie pamiętam firmy
Opublikowano
  • Autor

uj wie co oni tam założyli...ale mam paragon czy cuś tam i muszą to poprawić!! :decayed: nie odpuszczę h%%%jom

Opublikowano
To coś słabo wymienili:kwasny: Ale ono około 90zl kosztuje z tego co pamiętam:mysli:
Ja płaciłem chyba ze 140 zł ale nie pamiętam firmy
Ja też płaciłem ok. 140plnów (zamawiałem u TOM77). Koszt zależe pewnie od firmy ale też od tego jaki jest alternator. :mysli: U mnie siedzi - z tego co pamietam 140A...

Tak czy tak to coś dziwnego, że tuż po wymianie znowu je słychać. :kwasny:

Opublikowano
To coś słabo wymienili:kwasny: Ale ono około 90zl kosztuje z tego co pamiętam:mysli:
Ja płaciłem chyba ze 140 zł ale nie pamiętam firmy
Ja też płaciłem ok. 140plnów (zamawiałem u TOM77). Koszt zależe pewnie od firmy ale też od tego jaki jest alternator. :mysli: U mnie siedzi - z tego co pamietam 140A...

Tak czy tak to coś dziwnego, że tuż po wymianie znowu je słychać. :kwasny:

Opiszcie objaw.

Opublikowano

U mnie jak uwalone było sprzęgiełko to na zimnym tak hałasowało jak by jakiś świst z pod maski się wydobywał chwile pochodziło i przestawało...

Opublikowano

myśle że to łożysko w samym altku :facepalm:

Opublikowano

naprawiamy wszystkie usterki jutro pod tesco o 17 :naughty:

Opublikowano
No nieźle modzisz Artur:good: A dokładka zostaje czy będziesz modził jakiegoś S-lajna czy Esa?:wink:

no właśnie nad tym zastanawiam się najbardziej :decayed:

ale teraz mam inny problem...bo 8 stycznia wymienili mi sprzęgło na alternatorze i chyba znowu się odzywa na zimnym silniku :kwasny:

s-line w Twoim kolorze :jerk: miodzio :kox:

u mnie też świszczy po odpaleniu, szczególnie na zimnym, jak się trochę bardziej rozgrzeje jest w miarę ok ale minimalni słyszę to. Będę musiał wymienić ale od razu sprzęgiełko i rolkę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.