Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AHU] Audi A4 - Skarb!!! Zapraszam!


dgkm1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum zarejestrowałem się jeszcze w 2009 roku. I czas najwyższy pochwalić się moim samochodem, który sprowadziłem z Niemiec w sierpniu 2009.

Jest jeszcze seria, ale wraz z wzrostem budżetu będę myślał nad modyfikacjami.

Serce to diesel 1.9TDI AHU 90ps.

Felgi oryginał audi 15 cali, myślałem nad 17 ale mam nowe opony więc jeszcze pojeżdżę i potem pomyślimy.

Niedawno nawalił mi katalizator więc wycięty. Rozrząd zrobiony + filtry i olej. Oceńcie sami. Rok produkcji 1997.12 model 1998.

Wkrótce więcej fotek, tylko zrobi się ładnie na dworze.

ee2ffdcbe2492bddmed.jpg

f4fe186642a2aa80med.jpg

8f344b146d19a646med.jpg

5ce851752884b4aamed.jpg

Troszkę odświeżam temacik ponieważ chciałem się pochwalić lampami typu LED Daytime. Jestem z nich bardzo zadowolony. Zmieniłem również kierunki na białe ale to tak na marginesie.

Otóż mam w zamiarze zmienić światła tylne ponieważ na jednym kloszu jest dość duże pęknięcie a co za czym idzie woda zaczyna dostawać się do środka lampy.

Mam dylemat czy skusić się na lampy po 2 lifcie czy może jednak zmienić na Lampy clear depo z białymi kierunkami. niestety diody na tył odpadają ze względu na cenę. Doradźcie coś. POZDRO

2f862e7293eb83e1.jpg

21273d6087cd0d6egen.jpg

cbdd5f3b60909e13gen.jpg

Tutaj troszkę zmian z zewnątrz:

dda406345b555935.jpg

bfa29c250090f527.jpg

A tak wygląda na dzień dzisiejszy z pakiecikiem zimowym.

ed2202edc554b15c.jpg

ee9c05379e63a872.jpg

74345a09532c3927.jpg

0967e170a1b04b4d.jpg

1cefc8e18821a295.jpg

a6ee87f70ab49e5a.jpg

8fd3ce3dfd617c59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od funduszy, ale jeszcze muszę sporo poczytać na forum co na + a co na - jeśli chodzi o A4 B5. Jeśli będę chciał coś robić to na pewno nic w ciemno. Myślę nad felgami, poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko prawie takie jak moje 5 lat temu :decayed:

zapraszam na spoty w Katowicach , obejrzysz sobie pare sreberek i dowiesz sie co i jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 są ładne same w sobie, Twoja też. Fajnie, że załapałeś się już na cały pierwszy lift. Ja też mam 97 ale mam tylko niektóre elementy I liftu.

Nie dziwię się, że nazywasz ją skarbem :wink4: Ja jak dawno temu stworzyłem wątek mojej, totalnie seryjnej na kołpakach + plus jakieś badziewne naklejki to byłem bardzo zdziwiony że mało kto potrafi dostrzec jej piękno :decayed:

Wrzuć białe kierunki w błotniki, tani mod a cieszy oko. Później lampy zespolone na przód + xenon i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie co myślicie o tych kierunkach na błotnik: :mysli:

http://moto.allegro.pl/biale-kierunkowskazy-audi-a3-a4-od-mtuning-i1437707494.html

Myślałem nad zwykłymi białymi ale gdybym zmieniał przednie lampy na zespolone to clear lepiej będzie pasował chyba, Jak myślicie???

Poza tym małe zapytanie mam lampy przednie bodajże BOSCH z przeciwmgielnymi. Są jakieś lampy w których nie straciłbym tej opcji. Zastanawiam się jak to rozwiązać. Większość DEPO nie ma takiej możliwości żeby dalej mieć w lampach przeciwmgielne przednie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam się nad tymi kierunkami a clarami. Chyba pójdą na pierwszy ogień clary, tańsze są a jak sie nie spodoba to wrzuce te zwykłe.

Auto masz z wyglądu identyko chyba jak moje, no może poza felgami :Phttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181055.0

A z tego co wiem to żadne zespolone (przynajmniej ori albo zamienniki) nie mają halogenów i pozostaje wmontowanie w zderzak od polifta, na forum w dziale warsztat jest cały tut'ek

Pozdrawiam! Piękna Fura! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kup biale ... bo trosze cena z d*py bo z mtuning :P a roznicy wg mnie az takiej nie bedzie ja mam biale za 8 zl i jestem zadowolony...

juz lepiej na lampki zbierac

a te zarowki pomaranczowe w clear i bedzie bilo pomaranczem a przeciez nie o to chodzi chyba ze ci sie to podoba a zamienikow srerbych co swieca na pomaranczowo nie widzialem w takiej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z AHU mozna duzo PS wycisnąć :kox:

No jeśli komuś nie szkoda kasy, to można, ale z tym silnikiem nie warto iść w PSy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki mały problem otóż ciężko mi zapala niezależnie od temperatury (wiadomo ze jak jest minus 10 to bardzo ciężko). Zmieniłem filtr paliwa, świece na NGK, zresztą wszystko zmieniłem już co mogłem. Okazało się też że fajka na świecy była pęknięta (naprawione). Pali lepiej po wymianie świec ale to jeszcze nie to, stare były dobre. Jakieś pomysły mechanik powiedział że dwumas ale jeździ dobrze mocy mu nie brak także nie przejmuje się tym narazie bo nie ma z nim więcej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU :good: u mnie ten sam motorek, tyle ze w avancie :naughty: mamy niunki z tego samego okresu grudzien 97 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki mały problem otóż ciężko mi zapala niezależnie od temperatury (wiadomo ze jak jest minus 10 to bardzo ciężko). Zmieniłem filtr paliwa, świece na NGK, zresztą wszystko zmieniłem już co mogłem. Okazało się też że fajka na świecy była pęknięta (naprawione). Pali lepiej po wymianie świec ale to jeszcze nie to, stare były dobre. Jakieś pomysły mechanik powiedział że dwumas ale jeździ dobrze mocy mu nie brak także nie przejmuje się tym narazie bo nie ma z nim więcej problemów.

Dwumas nie ma nic wspólnego z odpalaniem :gwizdanie:

A jak "odpala" na ciepłym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłym i na zimnym porównywalnie tak samo, Jak zapala to strasznie nim rzuca(dostaje mocnych drgań) jak odpali to jest wszystko normalnie, nie wiem dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłym i na zimnym porównywalnie tak samo, Jak zapala to strasznie nim rzuca(dostaje mocnych drgań) jak odpali to jest wszystko normalnie, nie wiem dlaczego??

Ja tak miałem jak pompa się kończyła. W trakcie jazdy wszystko ok a odpalanie tragedia.

Kontrolka świec żarowych nie mryga?

Kąt wtrysku jaki masz? Najlepiej wstaw komplet logów w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...