Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia :D

on jest czub i na zime zwykle body montuje :decayed::wink4::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia :D

on jest czub i na zime zwykle body montuje :decayed::wink4::tongue4:

:cool::cicho: i gdyby nie to, to miałbym porysowany zderzak przód :decayed:

Opublikowano

wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia :D

on jest czub i na zime zwykle body montuje :decayed::wink4::tongue4:

:cool::cicho: i gdyby nie to, to miałbym porysowany zderzak przód :decayed:

Przecież zmienić zderzak to dosłownie 10 minut :)

Opublikowano
  • Autor

wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia :D

on jest czub i na zime zwykle body montuje :decayed::wink4::tongue4:

:cool::cicho: i gdyby nie to, to miałbym porysowany zderzak przód :decayed:

Przecież zmienić zderzak to dosłownie 10 minut :)

Dokładnie :wink4: i dokładnie tyle zajęło mi przekodowanie wszystkich kanałów, głównego kodowania, dodanie kilku tysięcy km w przebiegu co by było jak przed zmianą zegarów, zczytanie pin immo i zakodowanie kluczy co by mieć w końcu km/h zamiast mil :decayed:

:yeee:

20120209319.jpg

20120209321.jpg

Z palmą wiem o co chodzi, a te po prawej?

20120209315.jpg

Opublikowano

Jak sobie poradziłeś z immo?

Bo w tym roczniku jest w zegarach oryginalnie chyba nie?

Opublikowano
  • Autor

Jak sobie poradziłeś z immo?

Bo w tym roczniku jest w zegarach oryginalnie chyba nie?

Dokładnie, zakodowałem stary transponder pod nowy zegar i śmiga :wink4:

Opublikowano

a to nie jest ikonka od webasto czasem

Opublikowano
  • Autor

Może lepiej żebym nie wiedział, bo zaraz będę chciał dorezać wsio czego brakuje do funkcjonowania tych ikonek :polew:

Opublikowano

ori webasto

Opublikowano

Najs, teraz to wszystko pięknie się świeci :good: jeszcze ringi na zegarki i malina (chyba, że Ci się nie podobają bo nie wszystkim muszą)

Opublikowano
  • Autor

Najs, teraz to wszystko pięknie się świeci :good: jeszcze ringi na zegarki i malina (chyba, że Ci się nie podobają bo nie wszystkim muszą)

Szkoda mi kasy na ringi :dance:

Opublikowano

Najs, teraz to wszystko pięknie się świeci :good: jeszcze ringi na zegarki i malina (chyba, że Ci się nie podobają bo nie wszystkim muszą)

Szkoda mi kasy na ringi :dance:

dokładnie, szkoda czasu na pierdoły :decayed:
Opublikowano
  • Autor

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

Opublikowano

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

jess pieknie :good: :good: :notworthy:

Opublikowano

kozackie zdjęcia :good:

Opublikowano

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

Czemu ja niemam poliftowej ;(

Opublikowano
  • Autor

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

Czemu ja niemam poliftowej ;(

Ja też nie mam :>

Opublikowano

k**wa muszę wyrezać poliftowy licznik bo normalnie jest :slina: :slina:

Opublikowano

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

ja pierdziu... :slina::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.