Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

Murzyńskie koło :naughty:

Przez czas, kiedy rezałem tylne końcówki pasowały mi te koła :decayed::polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:52_________________________________________________

gangsterskie kółko :decayed:

6-102839.jpg

:naughty:

Air Ride obowiązkowy do tego koła :rolleyes::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl Krycha skąd Ty bierzesz takie foty z lachonami i nnymi kozami ? :decayed:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:54_________________________________________________Ma je tak o :tongue4: Chciał do A6 C4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DX z ori mapą Blaupunkta na Polskę i Czechy, ale starą, bo 06-07, ale 09-10r. też są :wink4:

Koszt navi? :mysli:

RNS-D + tuner TMC + Tuner TV + Zmieniarka + rekin z B6 + potrzebne okablowanie + kompletna konsola 2din +/- 1250zł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DX z ori mapą Blaupunkta na Polskę i Czechy, ale starą, bo 06-07, ale 09-10r. też są :wink4:

Koszt navi? :mysli:

RNS-D + tuner TMC + Tuner TV + Zmieniarka + rekin z B6 + potrzebne okablowanie + kompletna konsola 2din +/- 1250zł :przebiegly:

no to nieźle, a do odpalenia samej Navi+ co mi jest potrzebne oprócz samej Navi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DX z ori mapą Blaupunkta na Polskę i Czechy, ale starą, bo 06-07, ale 09-10r. też są :wink4:

Koszt navi? :mysli:

RNS-D + tuner TMC + Tuner TV + Zmieniarka + rekin z B6 + potrzebne okablowanie + kompletna konsola 2din +/- 1250zł :przebiegly:

no to nieźle, a do odpalenia samej Navi+ co mi jest potrzebne oprócz samej Navi? :mysli:

http://www.naviservice.com.pl/?item=92&t=1312232818 i antena GPS jeśli chciałbyś korzystać z nawigacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DX z ori mapą Blaupunkta na Polskę i Czechy, ale starą, bo 06-07, ale 09-10r. też są :wink4:

Koszt navi? :mysli:

RNS-D + tuner TMC + Tuner TV + Zmieniarka + rekin z B6 + potrzebne okablowanie + kompletna konsola 2din +/- 1250zł :przebiegly:

no to nieźle, a do odpalenia samej Navi+ co mi jest potrzebne oprócz samej Navi? :mysli:

http://www.naviservice.com.pl/?item=92&t=1312232818 i antena GPS jeśli chciałbyś korzystać z nawigacji :wink4:

dzięki wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi 18ki to jakieś krzywe czy to tylko złudzenie :mysli:

Maxter jak kładłes elektryke tylnych szyb a dokładniej wiązke to zostawiłeś swoja fabryczną i obok puściłes nowa czy rozdzieliłeś wiazke podmieniając na 4 szyby :mysli:

Ja chyba położę po prostu drugą wiazke obok i podłącze

A końcówki idealne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem ja chyba połoze obok drugą po prostu, złapie na rzepy do oryginalnej, bo dosć ładnie to wszystko u mnie zapieczętowane :) a jeszcze nie mam boczków przygotowanych wiec tylko wyprowadze kable na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rób jak uważasz :decayed:

Zmieniłem w końcu olej z wszystkimi filtrami i jestem w szoku :blink: nawet moja luba sama powiedziała, że silnik jakoś inaczej i dużo ciszej pracuje, a o mniejszym spalaniu już nie wspomnę :decayed: przy poprzednich zmianach oleju nie było to tak odczuwalne jak po zalaniu motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem ze zderzakiem RS... a raczej z brakiem czasu na takie rezanie... Może kiedyś, ale to już całe body :decayed:

p1230520.jpg

p1230517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dales za te kątowniki? bylo mowić że chcesz, moje leżą bo ich nie załozylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...