Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

widać że licznik milion razy wyjmowany bo plastik na kolumnie zdrowo przeorałeś:decayed:

Czekałem na taki komentarz :grin: Ja to non stop coś z nim kombinuje, dlatego obudowa spisana na straty :decayed: Będzie inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowę zmienię, tylko najpierw dokończę wsio z elektryką. Nawet zegarów nie przykręciłem ani razu od kiedy zacząłem kombinować z fisem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max mam budę quattro, może pomyślisz ? Przynajmniej dekory będą pasować

Wskazówki robią robotę, nie masz drugiego kompletu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ja bym jeszcze dołożył przycisk ASR albo ESP i go podświetlił :naughty: wypełni tą lukę

dekory dają radę w środku :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski będą uzupełnione, ale nie ASR ani ESP. Każdy będzie miałv swoją funkcję :whistling:

Kuba, zhamuj nieco! ;p pogadamy jak po szkynie przyjadę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie przycisk ze słoneczkiem:decayed: no bo taxi to nie nada:naughty: chyba ze sma sobie wzór ogarniesz:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne wzory + halo + przeciwmgła. Kubka nie będzie tylko przyciski :decayed:

heh 6 przycisków:facepalm: i co ty bedziesz se tam pstrykał:banan: ja włącznik dziennych przeniose w miejsce esp:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeebany:kox:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

twoja furka z podpisu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, te wskazówki pierwsza liga :) jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa :decayed:

Przez Ciebie pół nocy myślałem co tu zrobić... i wymyśliłem! :naughty: Na razie nic więcej nie zdradzę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam, jakie logo zrobić na przyciskach do aira, i czy zrobić je później w półmacie, czy połysku :facepalm: Dzisiaj zrobiłem na próbę najprostszą opcję, czyli strzałkę :decayed: I nie wiem, czy tak robić, ale już na gotowo, czy jakieś inne logo/napis :eusathink:

20120420448.jpg

20120420447.jpg

20120420446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymodź może coś takiego by na ekranie navigationa pokazywało wskaźniki z ciśnieniem aira? albo ogólnie jakieś info o airze, no i bajer był by jak by sterowanie airem miał byś w kierownicy w końcu masz wielofunkcje, wiem marzenia bo zrobić niełatwo i ile sie da, ale marzyć zawsze można:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...