Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

on ma skleroze :D

Opublikowano

To jutro spot tak bo już sie pogubiłem w dniach :facepalm:

17 Tesco ?

Opublikowano

tak jutro 17 tesco :) oby nas bylo jak najwiecej

Opublikowano

Jak ktos potrzebuje zebym zabral jakies czesci na zlot do B5 i uwaga, takze B6, to napiszcie smsa 667 83 83 64

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
DSCN5163.jpg
Opublikowano

i nawet nie widać że mój taki brudny:grin:

Opublikowano

Dzisiejszy spocik:wink:

out.php?i=533584_zdja-cie-2-.jpg

Opublikowano

Wojtek sory za tą klape..:facepalm: ale wiesz już że idzie ją zamknąć przez wewnętrzyny uchwyt :decayed:

A co do zdjęcia, ładnie się prezentują :wink:

Opublikowano

Z klapą to luzik :wink: Ciekawe czy trójkąt mam ten sam :decayed:

Opublikowano
Z klapą to luzik :wink: Ciekawe czy trójkąt mam ten sam :decayed:

Trochę było zamieszania z tymi trójkatami ,wiec do końca nie możesz być pewien :smiley:. Żartuje oczywiście

Łuki jeszcze raz wielkie dzieki za trójkat,po bawiłem się trochę i pasuje jak by od zawsze tam był

Opublikowano

qrde i przeoczyłem zlocik ... następnym razem się pisze :)

Opublikowano
qrde i przeoczyłem zlocik ... następnym razem się pisze :)

teraz jak sie robi cieplo to spoty można organizować częściej..:smiley: im więcej nas będzie tym lepiej :hi:

Opublikowano

tym razem bede pilnował tego wątku więc napewno nie przeocze :)

Opublikowano

w sumie to ja tez przeoczylem. ehh ale i tak bym nie dotarł na tą godz bo praca niestety. ale nastepnym razem pisac chociaz na kom:P

:decayed:

Opublikowano

witam panowie

jestem nowym uzytkownikiem a4 w waszym rejonie;)

rowniez pisze sie na nastepny spocik ;) chetnie zapoznam sie z waszymi doswiadczeniami, wyslucham rad no i poznam nowych ludzi ;)

pozdrawiam

Opublikowano

a witamy :D pisz do młodego bo jest z twoich okolic i zawsze mozecie razem jechac :D bedzie raźniej :D pozdrawiamy :D

Opublikowano

witamy, witamy:decayed:

Opublikowano

Witaj :) a z drugiej strony sorki bo wprosiłem się w towarzystwo bez przywitania :)

Opublikowano

Panowie, mysle, że można częściej robic nasze spoty, zwłaszcza dlatego, że każdy coś tam potrafi zmajstrować. Ja osobiście chetnie zgłebie temat jak kolega nerwos zrobił sobie diody przy posdufitce;)

Opublikowano
Panowie, mysle, że można częściej robic nasze spoty, zwłaszcza dlatego, że każdy coś tam potrafi zmajstrować. Ja osobiście chetnie zgłebie temat jak kolega nerwos zrobił sobie diody przy posdufitce;)

Tomek sprawa jest prosta, musisz najpierw kupić diody ambiente o nr: 8E0 919 063 A np tu: GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

pozniej np według tego schematu: http://www.dragonflux.co.za/filebin/2009-06-17/Ambient_LED_Install.pdf

kwestia tylko wywiercenia 2ch otworów małym wiertełkiem np fi7 i podłączenia zakupionej lampki, wszystko pasi plug&play

mozemy wykonać montaż na następnym spocie jakby co :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.