Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma szalenie więcej informacji, taki plakacik jest np:

942150_374809675968801_557375870_n.jpg

Wjazd dyszka i za to wlepka na szybe, bedzie mozna zrobic tam sobie grilla na przykład, myśle ze może być ciekawie, dużo osób się zapowiedziało, więc myśle że warto podskoczyć :) Ustawić się wczesniej na Tesco i stamtąd ruszyć grupą A4 Polska. A jak się chłopaki nie zmobilizujecie to raczej też odpuszcze i pojade do zielonej na mecz ;)

Więc puszczam listę:

1.wojthass

2.

3.

4.

5.

Opublikowano

1.wojthass

2. cosmos7

3.

4.

5.

Opublikowano

ja moge byc :D takze

1.wojthass

2. cosmos7

3.grzesko24

5.

Opublikowano

ladnie sie dzieje.. ja za zamulam moja audiczka poza terenami polski... i tak do wrzesnia.. :-(

Opublikowano
ja moge byc :D takze

1.wojthass

2. cosmos7

3.grzesko24

5.

I bardzo dobrze :decayed:

Jazda chłopaki, nie może być wiecej beciarzy od NAS :wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ladnie sie dzieje.. ja za zamulam moja audiczka poza terenami polski... i tak do wrzesnia.. :-(

Wracaj szybko chłopaku !!!

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 22:27 ----------

JawoR36 a Ty co tak milczysz;> Też musisz byc :decayed:

Opublikowano

jak nas tylko 3 to ja pierdziele wole wyjechac gdzies i sie napic XD

Opublikowano

Panowie, słabo, no nic ja jade tak czy siak, jesli komuś sie chce proponuje sie ustawić wczesniej pod tesco, widziałem, że tam sie sporo aut wybiera, jak sie pojawimy o 12 to z godzine będziemy wjeżdżać, wiec proponuje 10 30 spotkanie i chwile potem skoczymy juz pod heaven. KTO SIE PISZE, BEZ WGLĘDU NA LICZBE AUT??

Opublikowano
:a4fan: Ja :decayed:
Opublikowano

Spoko, to sie ustawimy jak by co...Tu masz tel. 693 447 097, jak by lało to jeszcze bedziemy gadać. POzdro.

Opublikowano

Ja bym pewno pojechal, ale znajac zycie zapomne

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taka stypa sie zrobila...?? może jakiś spocik zorganizujemy??:mysli:

Opublikowano

Też bym wpadł :)

Opublikowano

nerwos chyba Cie wczoraj widziałem na Szybowników :wink:

Opublikowano
nerwos chyba Cie wczoraj widziałem na Szybowników :wink:

hmm mijalismy sie? twoje autko napewno bym zauważył :decayed:

to co rozumiem ze jest nas trzech na spocik? ktoś jeszcze chetny?? kiedy wam pasuje??

Opublikowano

Mijaliśmy sie na łuku jakby i nie zdążyłem nawet mrugnąć ;)

Ja zawsze chętny na spota :decayed:

Opublikowano

:siema:

Leci ktoś na vag nysa?

Opublikowano
Mijaliśmy sie na łuku jakby i nie zdążyłem nawet mrugnąć ;)

Ja zawsze chętny na spota :decayed:

moze ija bym tym razem wpadł:P

pisac na gg (nr niżej) jak co bo znów przegapie:D:D

Opublikowano

ja tez ale zalezy kiedy;d

Opublikowano
ja tez ale zalezy kiedy;d

Ten week

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
ja tez ale zalezy kiedy;d

Ten week

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

mi pasuje w ten weekend ,z naciskiem na piatek lub niedziele

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.