Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zielony dzis dopiero kupilem vaga posluguje sie programami vag com 208,311,409 i polski vag 2,5 i 4,9 moze troche jasniej czy tymi programami sie da to zrobic i jak do tego dojsc nie smiejscie sie zrozumcie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem zielony dzis dopiero kupilem vaga posluguje sie programami vag com 208,311,409 i polski vag 2,5 i 4,9 moze troche jasniej czy tymi programami sie da to zrobic i jak do tego dojsc nie smiejscie sie zrozumcie :chytry:

Zajedz na Spota do KRAKA to ktos ci pomoze ;)

Pomalutku sie nauczysz :) Moze cos pomoze link :arrow2:VAG-COM VCDS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jescze tylko oznaczenia czesci fabrycznego alarmu[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:56_________________________________________________a mzoe cos takiego

http://allegro.pl/alarm-dedykowany-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1920606423.html

albo ten najbardziej wypasiony

http://allegro.pl/audi-alarm-samochodowy-can-a4-a6-a8-autoalarm-i1898554847.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno moduł BA jest kompatybilny z AT, otóż utopił mi się moduł BA, na allegro znalazłem tylko AT ale zgodnie z rozpiską powinien pasować, po podłączeniu okazało się, że centralny nie zamyka mi tylnych drzwi i nie działa tempomat, czy to wina może być w kodowaniu modułu, po podpięciu pod VAG-a mój moduł posiada liczbę 06976, próbowałem wpisać inną zgodnie z podaną rozpiską ale jej nie przyjmuje, tzn wpisuję inną zatwierdzam, ale jak wchodzę ponownie to ciągle jest 06976, czy ktoś ma może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dobre pytanie :chytry: :chytry:

AT-BA na pewno ze sobą grają. Po zmianie modułu musisz przyuczyć swoje kluczyki do nowej centralki no i oprócz tego poprawnie go zakodować (teraz pewnie masz wklepane korby z tyłu - kanał 61 w adaptacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał 61 mam - 2 więc jest ok, a kluczyki działają przecież skoro otwierają i zamykają przednie drzwi a nie zamykają tylnych więc chyba nie problem w przyuczeniu kluczyków , chyba że się mylę - więc jak je nauczyć? a vag wywala błąd typu brak komunikacji z tylnymi drzwiami. Jeszcze jedno jak to ma się teraz do nie działającego pod tym komfortem tempomatu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego - jakiego VAG-a używasz. Sprawdź czy komputer pokładowy pokazuje otwarcie tylnych drzwi...

Rozumiem, że masz 4 szyby w prądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie porządny fejs (704.1 lub wyżej) i wtedy zakoduj wszystko od nowa (łącznie z Ch61). Zacznie działać - musi. Sam miałem AS/AT i przesiadałem się na BA/BC i BD. Każdy działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lampka w schowku tez dziala ze posrednictwem komfortu??

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem czemu mi nie dziala :kox:

A oświetlenie bagażnika Ci działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w module AQ ruszy pakiet oświetlenie czy będę zmuszony kupić jakiś inny moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w module AQ ruszy pakiet oświetlenie czy będę zmuszony kupić jakiś inny moduł?

Jeśli masz 4x elektrykę to w drzwiach możesz dokładać. Pod nogami z AQ nie zadzaiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem czemu mi nie dziala :kox:

A oświetlenie bagażnika Ci działa?

oswietlenie bagaznika dziala i ta na dole i ta na gorze lampka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem czemu mi nie dziala :kox:

A oświetlenie bagażnika Ci działa?

oswietlenie bagaznika dziala i ta na dole i ta na gorze lampka

W takim razie sprawdź żarówkę w schowku (wyciągnij lampkę). Jeśli będzie OK to wiązka jest gdzieś uwalona albo nawalił przełącznik, który reaguje na otwarcie schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...