Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

to juz wiem czemu mi nie dziala :kox:

A oświetlenie bagażnika Ci działa?

oswietlenie bagaznika dziala i ta na dole i ta na gorze lampka

W takim razie sprawdź żarówkę w schowku (wyciągnij lampkę). Jeśli będzie OK to wiązka jest gdzieś uwalona albo nawalił przełącznik, który reaguje na otwarcie schowka.

zarowke sprawdzilem dziala co do przelacznika to nie wiem ten schowek jest jakis lewy cos tam mam uwalone od lewego zapiecia a jak to wsadze to sie nie zamyka he a moglbys mi pomoc w sprawie MK i MCE?? tutaj ci zostawie linka nei wiem co moga oznaczac te bledy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232812.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka wartość jest odpowiedzialna za otwieranie bagażnika z pilota? Po ostatnim kodowaniu MK coś mi nie chce działać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka wartość jest odpowiedzialna za otwieranie bagażnika z pilota? Po ostatnim kodowaniu MK coś mi nie chce działać :(

Ile wynosi obecna wartość kodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart jeszcze jedno pytanie do ciebie w momencie gdy wkladam kluczyk do stacyjki zapalm swiatla bez zaplonu to wszystko mi sweici dobrze mowie tu podswietleniu przelacznika swiatel esp kontrolek swiatel podsufitki oraz podswietlenia kratek nawiewu a jak wlaczam zaplon uruchamiam silnik to zaczynaja przerywac gasnac zapalac sie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart jeszcze jedno pytanie do ciebie w momencie gdy wkladam kluczyk do stacyjki zapalm swiatla bez zaplonu to wszystko mi sweici dobrze mowie tu podswietleniu przelacznika swiatel esp kontrolek swiatel podsufitki oraz podswietlenia kratek nawiewu a jak wlaczam zaplon uruchamiam silnik to zaczynaja przerywac gasnac zapalac sie itd

Przy uruchamianiu silnika aby nie obciążać układu zasilania - większość systemów zasilanych elektrycznie jest na chwilę rozłączana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka wartość jest odpowiedzialna za otwieranie bagażnika z pilota? Po ostatnim kodowaniu MK coś mi nie chce działać :(

Ile wynosi obecna wartość kodowania?

02666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka wartość jest odpowiedzialna za otwieranie bagażnika z pilota? Po ostatnim kodowaniu MK coś mi nie chce działać :(

Ile wynosi obecna wartość kodowania?

02666

Jeśli bez zamykania drzwi to zakoduj 6736 (z zamykaniem drzwi po ruszeniu 6768).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,spróbuję pożniej i dam znać,a tak btw czy ta moja wartośc jest ok czy jakaś za niska w porównaniu z tym co podałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,spróbuję pożniej i dam znać,a tak btw czy ta moja wartośc jest ok czy jakaś za niska w porównaniu z tym co podałes?

Za niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem ale u mnie to rozlaczanie jest na okroglo zreszta ci zrobie filmik i pokaze moze dzis wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak,jak zakoduję tą wartość którą podałeś (6768) Bart to dalej nie mogę otworzyć klapy,mało tego zamykam auto z pilota i alarm się jakby nie uzbraja bo cały czas jest podświetlony włącznik awaryjnych. Po wpisaniu wartości która była wcześniej alarm się uzbraja jak należy :gwizdanie: Mój Mk to 8E0959433AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak,jak zakoduję tą wartość którą podałeś (6768) Bart to dalej nie mogę otworzyć klapy,mało tego zamykam auto z pilota i alarm się jakby nie uzbraja bo cały czas jest podświetlony włącznik awaryjnych. Po wpisaniu wartości która była wcześniej alarm się uzbraja jak należy :gwizdanie: Mój Mk to 8E0959433AH

Jeśli jest fabryczny alarm to trzeba dodać jeszcze kilka wartości - spróbuj z 7802.

A co do otwierania bagażnika z pilota - przytrzymaj dłużej przycisk na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój moduł komfortu: 8E0 959 433 BB fabryczny alarm, szyby elektryka przód i tył, podświetlenie przestrzeni nóg, częstotliwości nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest fabryczny alarm to trzeba dodać jeszcze kilka wartości - spróbuj z 7802.

A co do otwierania bagażnika z pilota - przytrzymaj dłużej przycisk na pilocie.

Zakodowałem tą wartość i tym razem alarm działa ok,dodatkowo jest jeszcze potwierdzenie sygnałem,ale chyba je usunę :cool1:

A co do bagażnika,to dałem dupska na maxa :facepalm: nie wiem co mi się ubzdurało ze powinien się otworzyć po naciśnięciu guzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz usunąc. Ja specjalnie kodowałem potwierdzenie bo jak masz cos nie domknięte to nie piknie a nie musze specjalnie patrzeć na samochód jak odchodze czy się zamknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz usunąc. Ja specjalnie kodowałem potwierdzenie bo jak masz cos nie domknięte to nie piknie a nie musze specjalnie patrzeć na samochód jak odchodze czy się zamknął

Virus ma rację - ta funkcja jest przydatna. No ale Twoje auto i cfg zależy od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie wiedzialem,skoro tak to dziala to moze to zostawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jakis czas temu auto uzbrajanie sie zamka centralnego to jest w razie gdybym zapomnial go zamknac jednak ze jakis czas temu ta funkcja sie juz nie uaktywania moze trzeba jeszcze raz zakodowac albo cos?? dla mnie ta funkcja jest bardzo przydatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jakis czas temu auto uzbrajanie sie zamka centralnego to jest w razie gdybym zapomnial go zamknac jednak ze jakis czas temu ta funkcja sie juz nie uaktywania moze trzeba jeszcze raz zakodowac albo cos?? dla mnie ta funkcja jest bardzo przydatna

Generalnie to powinno działać tylko w tedy kiedy otworzysz auto pilotem a nie otwierasz drzwi. Takie zabezpieczenie przed nieumyślnym naciśnięciu przycisku pilota np w kieszeni. Cyba ze jest jeszcze co innego w aucie z alarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...