Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie ,jest to sterownik komfortu ,dokladnie taki

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-modul-komfortu-sterownik-i1974726602.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie ,jest to sterownik komfortu ,dokladnie taki

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-modul-komfortu-sterownik-i1974726602.html

Pozdrawiam

to nie jest moduł komfortu jest to moduł centralnej elektryki moduł komfortu masz pod wykładziną pod nogami kierowcy a MCE masz pod deską rozdzielczą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten modul komfortu mozna wyciagnac bez odkrecania fotela??

trochę ciężko ale da się zrobić chociaż moim zdaniem lepiej odkręcić 4 śruby i mieć lepszy dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ,jest to sterownik komfortu ,dokladnie taki

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-modul-komfortu-sterownik-i1974726602.html

Pozdrawiam

to nie jest moduł komfortu jest to moduł centralnej elektryki moduł komfortu masz pod wykładziną pod nogami kierowcy a MCE masz pod deską rozdzielczą :hi:

chodzilo mi o modul centralnej elektryki,sorki :), mam jeszcze pytanie czy jesli kupilem owy modul o identycznym numerze czy musze go jakos programowac czy wystarczy eospiac stary i przelozyc styki,kable do nowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jeszcze pakiet oswietlenia tj. podswietlenie podlokietnika, pokretel kratek nawiewu, zapalniczki oraz przyciskow lampek podsufitki (te czerwone) sa polaczone z modulem komfortu czy z modulem centralnej elektryki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jeszcze pakiet oswietlenia tj. podswietlenie podlokietnika, pokretel kratek nawiewu, zapalniczki oraz przyciskow lampek podsufitki (te czerwone) sa polaczone z modulem komfortu czy z modulem centralnej elektryki??

Ani z jednym ani z drugim - cała iluminacja (przyciski, pokrętła, podświetlenia) jest zasilana z zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a wiesz pytam bo mam gdzies zwarcie i mi dziwnie migaja niekiedy ale to moze miec cos wspolnego z uszkodzonym powiadamianiem o otwartych drzwiach kierowcy bo juz chyba z niczym wiecej :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci dziwnie mruga? Opisz przypadek, rano przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz bartek ja to ci wogule to nagram i wrzuce bo ciezko to opisac mrugaja przygasaja itd niekiedy sie nie zapalaja i tylko te: kratki nawiewu , podswietlenie przyciskow podsufitki oraz wlacznik swiatel a wszystko to sie dzieje po przekreceniu stacyjki dopoki swiatla sa wlaoczne itd to wszystko sie swieci jak nalezy[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 01:44_________________________________________________witajcie mam problem kupilem ten modul komfortu nowy zakodowalem go i dalej swiatla podsufitki nie dzialaja sprawdzalem stary komfort w innym b6 i stary jest sprawny dziala wiec co dalej pomocy juz zglupialem teraz mam do sprzedania komfortu z koncowka AS[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________a wogule to nie da sie na kanale 81 nic zrobic pisze ze nie ma takiego kanalu i vinu nie mozna przypisac ale nie ma bledu na vagu ze vin niepoprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.kolego powiem Ci, że u mnie też migały wszystkie podświetlenia... okazało się, że przy dokręcaniu podłokietnika docisnąłem kabelek od podświetlenia i było 'lekkie' zwarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi migaja tylko od podswietlenia wlacznika swiatel i to tylko dwie diody do tego kratki nawiewu i czasem przyciski podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...

zamontowałem oświetlenie przestrzeni nóg, adaptacja, kanał 61, 2, moduł w wersji BC i światełka dalej nie świecą... trzeba to jeszcze jakoś aktywować?? czy coś gdzieś indziej zmieniać??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...

zamontowałem oświetlenie przestrzeni nóg, adaptacja, kanał 61, 2, moduł w wersji BC i światełka dalej nie świecą... trzeba to jeszcze jakoś aktywować?? czy coś gdzieś indziej zmieniać??

pzdr

Zamknij i otwórz drzwi ;)

Zasilanie na pewno dobrze podłączyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam i otwieram :kox: i nic...

podłączone chyba dobrze... 5,6,13,14 pin do lampek i wspólna masa przy słupku A... a czy czujnik światła tu ma coś do czynienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy czujnik światła tu ma coś do czynienia??

Nie.

podłączone chyba dobrze... 5,6,13,14 pin do lampek i wspólna masa przy słupku A...

Źle ;) Piny w MK to masa (dodatkowe oświetlenie jest sterowane masą). Zasilanie jest wspólne z bezpiecznika nr 2 (5A). Zatem skoro na słupku A podłączyłeś całość do punkty masy - to tu masz błąd. Przepnij to do właściwego bezpiecznika i zadziała...

Problem polega na tym, że tego bezpiecznika nie masz i trzeba go dołożyć. Nie pamiętam już czy nr 2 ma zmostkowane zasilanie czy trzeba mu podłączyć prąd z aku (mostek z którymś z czerwonych przewodów). Do drugiego pinu bezpiecznika podłączasz wspólny kabelek poprowadzony z lampek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł o nr 8E0 959 433 BC

Kodowanie: 06989

wywala po diagnozie vagiem następujący błąd:

01134 - Alarm Horn (H12)

49-00 - No Communications

Domyślam się, że chodzi o syrenę alarmu i braku komunikacji z nią. Odkąd mam auto (2dni) nie opanowałem jeszcze fabrycznego alarmu i do końca nie wiem jak sprawdzić jego działanie żeby go uaktywnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...