Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, pila24 napisał:

Kup 2 kluczyki z b7 i tyle. Co do grota to ten z b6 ma 50mm a z b7 46,4mm. Surówki ostatnio szukałem w necie i nie ma (2 miesiące temu były dostępne). Jak masz zdolnego ślusarza to daj mu grot z b6 i z b7 a on skróci i wyprofiluje mocowanie grota tak by pasował na długość i na kształt do nowego pilota.

Możesz coś więcej rozwinąć, bo już się pogubiłem... To będzie działać ten kluczyk z B7 jak przełożę ten moduł komfortu, czy nie? Grot przekładam ze swojego kluczyka tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak przełożysz moduł na nowszy to piloty z b7 będą działały,te z b6 które masz na nowym nie zadziałają. Do pilotów z b7 idą krótsze groty,cześć "robocza" grota jest taka sama ale mocowanie w pilocie inne. W b7 jest krótsze i węższe. Myślę że ślusarz lub gość od dorabiania kluczy może wyfrezować tak mocowanie starego grota by był taki sam jak w b7. Wówczas nie trzeba będzie dorabiać grotów,ciężko dostać te pasujące do b7.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pila24 napisał:

Jak przełożysz moduł na nowszy to piloty z b7 będą działały,te z b6 które masz na nowym nie zadziałają. Do pilotów z b7 idą krótsze groty,cześć "robocza" grota jest taka sama ale mocowanie w pilocie inne. W b7 jest krótsze i węższe. Myślę że ślusarz lub gość od dorabiania kluczy może wyfrezować jak mocowanie starego grota by był taki sam jak w b7. Wówczas nie trzeba będzie dorabiać grotów,ciężko dostać te pasujące do b7.

Dzięki wielkie, teraz już wszystko kumam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie, doposażyłem trochę moje b7 i dorzuciłem el szyby oraz chciałbym zrobić oświetlenie przestrzeni nóg.

Jeszcze nie sprawdzałem jaki mam moduł wiem z pilota, ze jest to 433hz, czyli jeśli kupie pierwszy lepszy z ta częstotliwością będzie działał?

np.
8E0 959 433 BJ – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

i jeszcze jedno pytanko, zmiana modułu nie jest niezbędna żeby dorzucić el podgrzewane fotele czy tempomat?

Jeśli ktoś jest biegły w temacie i chętnie pomoże z tymi modami zapraszam na whatsup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otworzyłem puszkę z modułem i chcę go wyciągnąć ale nie wiem jak, ktoś pomoże? Z góry dzięki! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam moduł z końcówką CC. Jakie moduły mogę zastosować? Czy mogę zastosować moduł CQ? Problem polega u mnie na tym, że nie można się połączyć z modułem komfortu, ale np pilot działa, grzane fotele również, ale nie działają szyby z przodu. Z tyłu mam korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamm_85 napisał:

Panowie posiadam moduł z końcówką CC. Jakie moduły mogę zastosować? Czy mogę zastosować moduł CQ? Problem polega u mnie na tym, że nie można się połączyć z modułem komfortu, ale np pilot działa, grzane fotele również, ale nie działają szyby z przodu. Z tyłu mam korby.

Masz opisane w pierwszym poscie jak dobierać moduł do wyposażenia . Szukaj CC,CD,CK.

Grzaniem tyłków steruje klimatronik więc działają

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam moduł komfortu o kodzie CK. Niestety padło mi oświetlenie wnętrza. Z tyłu mam korby, bez oświetlenia nóg. Kupiłem moduł o kodzie CM. Po podłączeniu światło działa, ale nie działa zamykanie drzwi obu tylnych. W błędach brak komunikacji z drzwiami. Przekodowalem go na taki sam pakiet jak miałem. Ustawiłem na kanale 61 wartość 1, ale ta się nie chce zapisac, pytanie czy to niekompatybilny moduł czy tez moduł jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kodowanie dobrze zrobiłeś to albo moduł jest uwalony albo jest błąd w opisie, przy CK nie ma opisane oświetlenie przestrzeni nóg a miałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Góral65 napisał:

Jeśli kodowanie dobrze zrobiłeś to albo moduł jest uwalony albo jest błąd w opisie, przy CK nie ma opisane oświetlenie przestrzeni nóg a miałeś 

Znalazłem w tym wątku na 9  stronie że CM nie obsługuje korb :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem moduł o kodzie BG, po przekodowaniu wszystko działa jak należy, więc wygląda na to że rozpiska modułów jest błędna i CM nie obsługuje kor z tyłu, co zgadzało by się z obserwacjami innych użytkowników z tego wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padł mi moduł komfortu w a4 b7. Oryginał to 8E0 959 433 CN.  Dzwoniłem do ASO i uzyskałem informację że jedynie ten model będzie pasował. Niestety nigdzie na allegro ani olx nie ma ani jednej sztuki, Czy da rade założyć inny model modułu komfortu żeby wszystko działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg rozpiski możesz zastąpić CJ, CR, a jeśli masz z tyłu szyby w elektryce to także CH i CQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit.

Nie widziałem poprzedniego Twojego postu.

CM też powinien pasować pod korby

 

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy padł mi moduł, proszę podpowiedzcie jaki mogę włożyć zamiennik. Teraz mam 8E0 959 433 AT. Jutro dla uwagi dodam zdjęcie tego co zostało. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...