Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

A ja, po niecałym roku użytkowania nowej benzyny mam 20 tyś. Po równym roku będzie z 23 tyś. 

10 lat x 23 = 230 

15 lat x 23 = 345

Do pracy mam tylko 15 km w jedną stronę.

A podobno diesle na zachodzie jeżdżą więcej, dużo więcej.

 

No ale ja to zawsze miałem pod górkę, bo wszyscy i tak kupują zajeb... 10-letnie diesle z przebiegiem 180 tyś. I wszystko ma prawdziwy przebieg.

 

 

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja b7 2.0tdi miała 380tys z czego ja zrobiłem około 60tys a passat b5 Afn po delikatnym programie ma 590tys przelotu i nadal bez żadnych poważnych awarii obydwa

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem zaskoczony trochę bo samochód z takiego roczniku o takim przebiegu, ja bym się bał wyjeżdżać w trasę. Swoją drogą warto patrzeć na przebiegi podczas kupowania samochodu ? w Polsce od kilku lat widzę przebiegu 150 00 do maksymalnie 170 000 ... są rodzynki po 290 000 ale tam też cofane są liczniki. Ja w swoim mam około 160 000 ale sobie znalazłem historię na niemieckiej stronie a tam jest ponad 340 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary większość tych liczników jest skręcona bo każdy handlarzyna wie, że w Polsce przeciętny Mirek patrzy na rocznik i przebieg.

kolega wyżej napisał że passat b5 ma już 590 tyś i bez żadnych większych awarii. to są silniki, którymi nie ma co się bać wyjechać w trasę. bardziej bałbym się jechać nowym autem z przebiegiem ponad 150 ;) a wierz mi, że wiele osób ma taki przelot w aucie i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy ;)

u mnie w pracy gość jeździ skodą octavią z przelotem ori coś koło 650tkm i nie ma nawet kropli wycieku. podsufitka puszcza wodę, podłoga to samo, korozja tak go opanowała, że za pół roku będzie można wpisać nowy kolor do książki serwisowej, ale motor jeździ dalej i nie zamierza się poddać :)

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AVF na liczniku ponad 350kkm i póki co nic się nie dzieje :) Ostatnie 2 lata ponad 100kkm zrobione :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 b5 1,9 ajm ma obecnie 267 tyś ( oryginalny przebieg ) - od 1,5 roku jeżdżę na turbienie od awx i programie od spankyego.

Żona ma Hondę Accord 2002 1,8 vtec z przebiegiem 145 tyś ( też oryginalny ) bo kupiliśmy od pierwszej właścicielki i pełen serwis w aso.

Oba auta garażujemy i plan jest taki, że żona swoją hondą pewnie będzie jeździć do emerytury bo nie będzie sensu zmieniać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w maju będzie miało 3 lata - na teraz jest nakręcone 37 tyś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

A4 B6 1.8T  - aktualnie 272000 z czego 40000 przejechało u mnie.

Przebieg potwierdzony w serwisie Audi - jak narazie nie mogę narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć hmm a ja kupiłem 3 miesiące temu a4b6 z licznikiem 456 tyś sam już ze 2 tys na jeździłem dodam że pierwszy mój samochód i po prostu nie chce się wysiadac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 14:53, Kamyk napisał:

auto w maju będzie miało 3 lata - na teraz jest nakręcone 37 tyś :lol:

jeszcze nie dotarty :)

mój b8 aktualnie ori 151k i stale rośnie ...

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 14:53, Kamyk napisał:

auto w maju będzie miało 3 lata - na teraz jest nakręcone 37 tyś :lol:

Nasuwa się pytanie: Diesel? Kamyk, why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, soolek napisał:

Diesel? Kamyk, why?

bo tak - i co mi zrobisz :decayed:

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamyk napisał:

bo tak - i co mi zrobisz :decayed:

  Ukryj zawartość

 

 

Każdy jeździ tym co chce i lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przebieg 218tyś km

218000 tyś km : 6 lat = około 36tyś rocznie

A4 B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich. To mój pierwszy w życiu post na jakimkolwiek forum. Śledzę to forum od dawna, jak dotychczas anonimowo. w końcu nadszedł czas żeby się zalogować ponieważ postanowiłem trochę namieszać w środowisku.  Jestem właścicielem Audi A4 B6 3.0 ASN w Multitronicu 2002 rok prod. z przebiegiem 130tkm :) I tu jest właśnie moment w którym chciałem włożyć tzw. kij w mrowisko. Co wy na to? Auto sprowadzone ze Szwajcarii z oryginalną książką serwisową i potwierdzonym przebiegiem. Możliwe? Okazuje się że tak. Natomiast niemożliwe jest sprzedanie tego auta za uczciwe pieniądze. Paradoks. 

Tak to wygłąda:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...