Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria


Habit217

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie czarny kolor folii pasuje do większości kolorów Naszych wozidełek... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że czarny pasuje do wszystkiego.Osobiście nie podobają mi się kolorowe folie,ale.........to wszystko zależy od koncepcji wozu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że czarny pasuje do wszystkiego.Osobiście nie podobają mi się kolorowe folie,ale.........to wszystko zależy od koncepcji wozu :good:

Dokładnie! Wszystko zależy od koncepcji, pomysłu na samochód, wyobraźni... :kox: :kox: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak. Uważam ze są 2 rodzaje ulepszania wizualnie samochodów. 1 to totalna klapa czyli popis 2 zaś to właśnie uzycie wyobrażni i stworzenie czegoś fajnego. A widzieliście może przykład gdzie jest folia w kolorze granatowej karoseri i czy to fajnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś folię na srebrnym autku w kolorze srerba - lustra... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na bladozielonym metaliku zielone szybki (odcień bliższy oliwkom). Całość wyglądała bardzo fajnie a folia nie była bardzo mocna.

EDIT

Coś takiego (tu VT):

pasekac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na bladozielonym metaliku zielone szybki (odcień bliższy oliwkom). Całość wyglądała bardzo fajnie a folia nie była bardzo mocna.

EDIT

Coś takiego (tu VT):

pasekac.jpg

ciekawa koncepcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czarne, lustrzana na niektórych wygląda fajnie ale w Polsce niestety jest zabroniona, a kolorowe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzanka jest zabroniona mówimy tu chyba o przednich szybach bo na bocznych za kierowcą moge nawet metalem sobie zasłonić. No kolorowa to zalezy wszystko od pomysłu, czarna pasuje raczej do wszystkich a lustrzanka właśnie coś mi sie wydaje ze nie na wszystkich spoko wygląda Np u mnie na granatowej karoserii chyba efekt byłby kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że zdania będą podzielone odnośnie legalności lustrzanki, kolega stracił dowód za tył w kombiku zrobiony lustrzanką, policja doczepiła się się że odbija promienie słoneczne i oślepia kierowców (działa jak normalne lustro) ale nie będę się spierał bo niema o tym w przepisach, a to że cały tył można nawet deskami zabić :polew: to oczywiście prawda gdyż posiadamy dwa lusterka zewnętrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie podobają mi się kolorowe szyby.. ale oliwkowe w tym pasku ładnie wyglądają :) ale ja i tak jestem za czarnymi.. tylko lipa że u nas przepisy są takie rygorystyczne (przednie szyby :confused4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się oprócz czarnych podobają jeszcze takie jasnoniebieskie jak w mercedesach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcemy się wyróżnić z tłumu "czarno przyciemnionych szyb Golf'ów 3" to bardzo polecam kolorowe folie, które podchodzą pod kolor karoserii. Bądźmy oryginalni. :> chociaż nie krytykuję ciemnego koloru folii :D jest to też sprawa gustu. Ja osobiście mam karoserie koloru granatowego, a folie są ciemno niebieskie i świetnie to wygląda, mój brat ma zielony, a matka mając srebrne Audi srebrne folie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz czarną jak smoła folię plus polerka auta i szybek będzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...