Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cieszy mnie to ze sie podoba :D

Peter - ile masz nabite powietrza w tych oponach?? ja jutro zakładam

Chyba 2.2

Dobra macie i sie nacieszcie :P OZ Palladio 17x7.5

Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe.

No auto troche zamulilo :? Na koleinach troche rzuca i trzeba mocniej trzymac kierownice, ale za to jak trzyma w zakretach 8)

Chyba bede musial sie zdecydowac na obnizenie, bo wyglada jak terenowka :mrgreen:

Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki.

Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić :wink:

Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly..

Opublikowano

A Peter jakie masz Et ?

Opublikowano
Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki.

Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić :wink:

Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly..

Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej :wink:

Opublikowano
A Peter jakie masz Et ?

ET 35

Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki.

Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić :wink:

Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly..

Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej :wink:

Podasz moze model i cene :?: Bo chce sprawdzic czy firma z ktorej zalatwialem felgi wyciagnela ode mnie wiecej kasy :D

Opublikowano

Podasz moze model i cene :?: Bo chce sprawdzic czy firma z ktorej zalatwialem felgi wyciagnela ode mnie wiecej kasy :D

Jasne , że podam OZ Antares 8x18" :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html

Uwielbiam zgadywać ceny i czekam na wasze strzały z propozycjami ceny , ile mógł mnie kosztować zestaw 4 sztuk felg :twisted:

Opublikowano

Podasz moze model i cene :?: Bo chce sprawdzic czy firma z ktorej zalatwialem felgi wyciagnela ode mnie wiecej kasy :D

Jasne , że podam OZ Antares 8x18" :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html

Uwielbiam zgadywać ceny i czekam na wasze strzały z propozycjami ceny , ile mógł mnie kosztować zestaw 4 sztuk felg :twisted:

hmmm, strzelam pierwszy tam jest cena 1000 zl za szt., wiec Hugo kupiles 3 po normalnej cenie ,a czwarta gratis ;)

piekne felgi, zapodaj fotki jak juz zmontujesz na autko :)

Opublikowano

hmmm, strzelam pierwszy tam jest cena 1000 zl za szt., wiec Hugo kupiles 3 po normalnej cenie ,a czwarta gratis ;)

piekne felgi, zapodaj fotki jak juz zmontujesz na autko :)

Za 18" cena jest 1367zł :wink: Patrzyłeś na 17" :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze cena jest kolosalna :shock: jeszcze do tego kapcie no ale cos za cos :roll:

Opublikowano

widze hugo ze ci sie dobrze powodzi gratuluje :lol: A mówia ze bieda w polsce :mrgreen:

Opublikowano
widze hugo ze ci sie dobrze powodzi gratuluje :lol: A mówia ze bieda w polsce :mrgreen:

Hahhaah Wy tu nie gadajcie o mnie , tylko zgadujcie ile dałem za felgi :lol:

Opublikowano

ok nie dales wiecej niz 800euro :wink:

Opublikowano

Niestety sklep w ktorym zamawialem nie maja tych felg. Ale stawiam ze placiles 1200 zl za felge :)

Opublikowano

Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone :lol:

Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro :lol::lol: Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN :lol:

Jak Wam się podoba taka cena ??

Peter pochwal się ile dałeś.Jak nie chcesz na forum to wal do mnie na gg albo PW :mrgreen:

Opublikowano

Ale jaja... :mrgreen: Hugo pewnie na czarnym rynku :P No ale cena cudna :D Tylko pozazdroscic...

Opublikowano
Ale jaja... :mrgreen: Hugo pewnie na czarnym rynku :P No ale cena cudna :D Tylko pozazdroscic...

no tym bardziej że nówki - ja dałem za komplet 17'' 600zł i jeszcze musiałem jechać po nie 250 kilometrów a fotki wkleję tylko nie miałem czasu zmienić wczesniej

-jutro przekładka-

mike A4 Avant 98' 1.8T

czarna perła 190km

[ Dodano: 2006-04-01, 19:26 ]

no i po bulu , fele siedza ładnie a wcale tak żle z prowadzeniem nie jest a tego się obawiałem

Opublikowano

Mike68 - A fotki kiedy ?? Czekamy wciaz :mrgreen:

Opublikowano
Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone :lol:

Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro :lol::lol: Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN :lol:

Jak Wam się podoba taka cena ??

no faktycznie spojrzalem na 17, matko przeciez to jak za darmo te felgi :D:D:D

jest w tym jakis myk :twisted: ?

Opublikowano
Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone :lol:

Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro :lol::lol: Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN :lol:

Jak Wam się podoba taka cena ??

no faktycznie spojrzalem na 17, matko przeciez to jak za darmo te felgi :D:D:D

jest w tym jakis myk :twisted: ?

No wlaśnie sęk w tym , że myku nie ma.Sam byłem zdziwiony ceną.Troche miałem obawy czy paczka nie zaginie w akcji poczas transportu po Polsce , ale doszło wszystko :)Najlepsze było to , że w poniedziałek puściłem przelew , we wtorek dostali kase na konto , a w środe o 11.00 był u mnie kurier :shock:

Opublikowano

Ja w niemczech w salonie Audi kupiłem oryginalne alu fele 16 z oponami zimowymi 205 za 360 euro :mrgreen: też niezła cena :mrgreen:

Opublikowano

kurcze , dlaczego u nas takie ceny przy takich zarobkach? ja moich zimowych

już nie założę bo już zdarte na maxa więc będę szukał

[ Dodano: 2006-04-02, 22:50 ]

udało mi się zdobyć cyfrówkę tylko już ciemno było

ale może coś będzie widać i stoi trochę pod ukosem

http://img375.imageshack.us/my.php?image=avant12dv.jpg

to tylko podgladowe foto bo przypadkiem aparat miałem w rekach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.