Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie już nie allroad :shock: :razz:

ładnie fele wyglądają :!:

ile razy już je czysciłeś :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawiasu nie bede zmienial ( tak mysle ) :mrgreen:

Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawiasu nie bede zmienial ( tak mysle ) :mrgreen:

Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.

i to bardzo szybko niestety.J wole komfort niz wyglad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , to fakt, ja juz bardzo uwazam na kazda dziurke, i staram sie nie wjezdzac tam gdzie nie musze :mrgreen: tak to juz bywa, ale wyglad .. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczne.lekko obnizona :lol: a znacie jakis srodek dobry do czyszczenia alu??bo moje lekko sa juz przebarwione w niektorych miejscach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900zl komplet KW inox-line, przejechaly wczesniej ok 10kkm w niemczech, prowadzi sie teraz jak po szynach, calkiem inny samochod, jedynie sprezyny sa troche zatwarde na nasze dziurawe drogi, ale mozna dopasowac inne, sama regulacja wysokosci trwa ze zdejmowaniem kol niecale 15min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem swoje konakty i przyśpieszyłem kolejke o 5 dni :lol: Zrobiłem fotki na szybko pod garażem.Samochód brudny bo cały dzień lało.Jak się pogoda poprawi to go wypucuje i porobie lepsze fotki.

Czekam na komentarze :mrgreen:

dsc006792jo.jpg

dsc006789bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na komentarze :mrgreen:

No ja osobiście bym wziął jakąs felge z oryginałów choćby z S4 albo RS4 ale te wyglądają tyż fajnie. Ja ogólnie jestem miłośnikiem oryginału czyli jak auto audi to felga tez audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie :wink:

Najpiękniejsza felga moim oczywiście zdaniem do A4 to jest ten wzór i jak bym sie decydował na 17`` to byłaby ta felga

schowek012td.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne Hugo, ale widze ze A4 B5 i B6 maja podobne zawieszenie - bedziesz cos z tym robil ??

No trzeba będzie obniżyć:) Ale i tak B6 na 18" stoi niżej niż B5 na 18" .Byłem pewien , że będzie wyżej stał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...