Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepskie te 17.. :rolleyes:

Koles nie podal jakie maja ET takze ciezko stwierdzic jak beda lezec.. :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:32_________________________________________________17 za 2600 zl

16 za 3000 zl

:shocked: :shocked:

Wczytaj sie w akcje nowki sztuki nigdy nie zakladane plus opony nowki Bridgestone Potenza wiec nie jest to az takie przegiecie nie ukrywajmy same opony nowki to 2 Tysiaki trzeba wyskrobac :gwizdanie:

Gdy sprzedajesz felgi z nowymi oponami to nigdy nie odzyskasz pieniedzy za nowe opony :cool1:

Koniec :ot: bo to nie wątek o oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie te 17.. :rolleyes:

Koles nie podal jakie maja ET takze ciezko stwierdzic jak beda lezec.. :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:32_________________________________________________17 za 2600 zl

16 za 3000 zl

:shocked: :shocked:

Wczytaj sie w akcje nowki sztuki nigdy nie zakladane plus opony nowki Bridgestone Potenza wiec nie jest to az takie przegiecie nie ukrywajmy same opony nowki to 2 Tysiaki trzeba wyskrobac :gwizdanie:

Gdy sprzedajesz felgi z nowymi oponami to nigdy nie odzyskasz pieniedzy za nowe opony :cool1:

Koniec :ot: bo to nie wątek o oponach.

No niby tak.. W aukcji jest wyraznie napisane ze moze byc bez oponek wystarczy zapytac jaka cena samych felg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi dziurami to troche przesada moze drogi nie sa rewelacyjne ale da sie jezdzic poprostu trzeba uwazac a poza tym z roku na rok przybywa nowych dróg wiec 17 czy 18 mozna spokojnie zakładac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi dziurami to troche przesada moze drogi nie sa rewelacyjne ale da sie jezdzic poprostu trzeba uwazac a poza tym z roku na rok przybywa nowych dróg wiec 17 czy 18 mozna spokojnie zakładac :evil:

dokładnie jak kolega pisze

ja po chwilowym dyskomforcie przy przesiadce z zimówek 15" na letnie 18" już się przyzwyczaiłem i sądzę że teraz nawet bym nie zauważył różnicy gdybym jeździł na 19" :wink4:

Tak więc brać co najmniej 17 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi dziurami to troche przesada moze drogi nie sa rewelacyjne ale da sie jezdzic poprostu trzeba uwazac a poza tym z roku na rok przybywa nowych dróg wiec 17 czy 18 mozna spokojnie zakładac :evil:

dokładnie jak kolega pisze

ja po chwilowym dyskomforcie przy przesiadce z zimówek 15" na letnie 18" już się przyzwyczaiłem i sądzę że teraz nawet bym nie zauważył różnicy gdybym jeździł na 19" :wink4:

Tak więc brać co najmniej 17 :cool1:

Oj przy Twoim silniczku to ciezko by bylo :gwizdanie:

Ja sadze ze 17-nacha jest ok nie traci sie tyle na komforcie jazdy i mozna smialo jezdzic :naughty:

Moze lansu nie ma ale auto ma byc funkcjonalne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Planuję wymiane felunku w mojej bestii (A4 B5 1.9 DI 90Km 97r ). 16 - wysokość, 7 szerokość, Et 40. - to będą nowe wymiary. Mam pytanie - czy będe musiał zainwestować w jakieś dystanse czy też nie ma przeciwskazań żeby zamontować bez żadnych dodatków?? Pomoże ktoś??

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Planuję wymiane felunku w mojej bestii (A4 B5 1.9 DI 90Km 97r ). 16 - wysokość, 7 szerokość, Et 40. - to będą nowe wymiary. Mam pytanie - czy będe musiał zainwestować w jakieś dystanse czy też nie ma przeciwskazań żeby zamontować bez żadnych dodatków?? Pomoże ktoś??

Z góry dzięki!

Może być, nie będziesz musiał inwestować w dystanse :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja koledzy uderzam do was z zapytaniem czy podejdą do mojej b5 sedan (seryjny zawias) felgi rozmiar 18 niestety nie znam et,felgi pochodzą z b6 cabrio http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54ef5d1f25f00c27.html

moze sie ktos orientuje czy podejdą,czy w b6 byly takie same rozmiary montowane bo to chyba seryjne felgi są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja koledzy uderzam do was z zapytaniem czy podejdą do mojej b5 sedan (seryjny zawias) felgi rozmiar 18 niestety nie znam et,felgi pochodzą z b6 cabrio http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54ef5d1f25f00c27.html

moze sie ktos orientuje czy podejdą,czy w b6 byly takie same rozmiary montowane bo to chyba seryjne felgi są?

Jeżeli to są ori felgi to powinny podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja koledzy uderzam do was z zapytaniem czy podejdą do mojej b5 sedan (seryjny zawias) felgi rozmiar 18 niestety nie znam et,felgi pochodzą z b6 cabrio http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54ef5d1f25f00c27.html

moze sie ktos orientuje czy podejdą,czy w b6 byly takie same rozmiary montowane bo to chyba seryjne felgi są?

Jeżeli to są ori felgi to powinny podejść.

To,że są ori wcale nie przesądza, że będą pasowały :cool1:

Bobek Napisz wszystkie paramerty felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co powiecie na te fele?? wzor ten sam tylko rozne oferty z allegro, jak myslicie ktore najbardziej sie oplaci?? dwie pierwsze trzeba by malowac.. ta ostatnia nawet niekiepski stan i oponki pirelli 6mm.

czy te oponki podejda do avanta 99' quattro? i co ogolnie myslicie o tym wzorze?? nie bedzie wygladal smiesznie na 17?

http://moto.allegro.pl/item590241146_audi_a4_a6_quattro_s_line_oryginalne_vw_seat_skoda.html

http://moto.allegro.pl/item603579543_oryginale_felgi_audi_a6_z_oponami_super_stan.html

http://moto.allegro.pl/item606321908_piekne_kola_audi_s_line_235_45_17.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Felgi to jedne z najładniejszych ori 17" :good: Będą pasowały :wink4:

Ps. Mam takie do sprzedania z oponami 225/45 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebne będą żadne dystanse ani nic takiego? ładnie będzie pasować??

kolejne pytanie to przekłamania licznika związane z założeniem większych felg... coś z tym można zrobić? czymś to grozi konkretnym?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja koledzy uderzam do was z zapytaniem czy podejdą do mojej b5 sedan (seryjny zawias) felgi rozmiar 18 niestety nie znam et,felgi pochodzą z b6 cabrio http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54ef5d1f25f00c27.html

moze sie ktos orientuje czy podejdą,czy w b6 byly takie same rozmiary montowane bo to chyba seryjne felgi są?

Jeżeli to są ori felgi to powinny podejść.

To,że są ori wcale nie przesądza, że będą pasowały :cool1:

Bobek Napisz wszystkie paramerty felgi.

wlasnie ze nie wiem ,dowiedzialem sie ze w cabrio wychodzily w rozmiarach te felgi 18 cali 5x112 ET45 i 18 cali 5x112 ET43 i nie wiem ktore to są bo one sa jeszcze w niemczech i dopiero w sobote do mnie dojadą. jezeli nie podejdą do mojej to bede musial sprzedac lub zamienic na 17 lub 16. a jezeli by pasowalo ET to czy nie bedzie stal jak allroad? nie potrzebna bedzie gleba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobek, skoro wiesz, że są ori i wychodziły z ET 43 i 45, to najszybciej byłoby zerknąć do wątku "Znaczenie ET" - tam jest tysiąc razy napisane, że ori ET do każdej A4 to 35 do 45.

Szukanie naprawdę nie boli... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie spotkałem się z ori felgą do A4 z ET35, ale skoro tysiąc razy jest tak napisane, to może się mylę.

Bobek84, co za różnica, czy 43, czy 45? To tylko 2 mm różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na seryjny to stanowczo za dużo, bo będzie wyglądał jak allroad :thumbdown:, chyba że ... masz fabryczne -20 mm (1BE), to wtedy da się znieść.

Wadzić nic nie będzie - ni ma prawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to skoro mowicie ze bedzie pasowala to czy 18 cali to nie za duzo na seryjny zawias? nic nie bedzie wadzilo?

No ale czy 18-nastki wejda do B5 :mysli:

Gdzies czytalem ze chyba ciezko bedzie :gwizdanie:

Chyba ze sie myle..

Najpierw pojezdzij na standardzie zobacz jak jest a pozniej kombinuj z zawiasem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...