Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chwytasz za obudowę w miejscu mieszka i ciągniesz :)

Opublikowano

ehhh no i pupa.... jestem po rozmowie i wiem wszystko niestety koszt mnie zabił... bo tak - wykonanie formy 1 szt, na wszystkich co nie jest problemem - bo można rozłożyć koszty to 800 zł... problemem jest polakierowanie tego carbonu, bo można to zrobić na sztukę wtedy wyjdzie tanio ale podobno to żółknie z czasem i jest porażka... a pełne profesjonalne wykonanie kosztuje gdzieś w granicach 500 zł za komplet z malowaniem u lakiernika... efekt miażdży niestety koszty też ;( ;( ;( a do tego trzeba te listwy zdjąć i dostarczyć na miejsce...

no , i zostaje po staremu : carbon to rarytas :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I ty jesteś spadkobiercą węgla :naughty: :naughty: :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś ma jakieś foto po oklejaniu swoich listw dekoracyjnych ? Może jakiś carbon 3M, czarny mat lub połysk ?

Opublikowano

carbon przyklejany trąci trochę...

bo żaden nie wygląda jak ori

Opublikowano

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

Dostepne cztery kolory "Carbonu"

Fotki sredniej jakosci bo telefonem (gdyby ktos byl zainteresowany to zrobie i wysle dokladniejsze na maila)

07042010056.jpg

07042010057.jpg

07042010058.jpg

07042010059.jpg

07042010060.jpg

07042010061.jpg

07042010062.jpg

07042010063.jpg

07042010064.jpg

07042010066.jpg

Oryginalnego nie miałem okazji widzieć ale ten efekt mi się podoba, ciekawe jak wygląda czarny matowy albo z połyskiem ala black piano. Widziałem też srebrny carbon ale to już chyba była by pierwsza próba założenia takiej okleiny.

Opublikowano

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

Dostepne cztery kolory "Carbonu"

Fotki sredniej jakosci bo telefonem (gdyby ktos byl zainteresowany to zrobie i wysle dokladniejsze na maila)

07042010056.jpg

07042010057.jpg

07042010058.jpg

07042010059.jpg

07042010060.jpg

07042010061.jpg

07042010062.jpg

07042010063.jpg

07042010064.jpg

07042010066.jpg

Oryginalnego nie miałem okazji widzieć ale ten efekt mi się podoba, ciekawe jak wygląda czarny matowy albo z połyskiem ala black piano. Widziałem też srebrny carbon ale to już chyba była by pierwsza próba założenia takiej okleiny.

Wyzej pokazany efekcik powalil mnie na kolana.

Chetnie bym zaplacil komus coby tak wlasnie okleil u mnie wiekszosc elementow.

Jakis chetny ? :)

Opublikowano

Samo oklejenie to pryszcz. Gorzej z demontażem listew.

Opublikowano

nie jest tak tragicznie dzień rozbierania :polew:

ale podobno w B6 jest trochę łatwiej

Opublikowano

W B6 to 20min. i po sprawie. :)

Opublikowano

tylko przemyśl czy chcesz mieć okleiny jak w calibrze po tuningu :wink4:

Opublikowano

Simon ja Ci moge z kumplem okleic...

Opublikowano

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

Dostepne cztery kolory "Carbonu"

Fotki sredniej jakosci bo telefonem (gdyby ktos byl zainteresowany to zrobie i wysle dokladniejsze na maila)

07042010056.jpg

07042010057.jpg

07042010058.jpg

07042010059.jpg

07042010060.jpg

07042010061.jpg

07042010062.jpg

07042010063.jpg

07042010064.jpg

07042010066.jpg

Jeżeli ten efekt jest w stylu calibry to ja chyba polubię ople :> Moim zdaniem wszystko zależy od materiału a współczynnik cena jakość jest zadowalający bo jakoś nie widzi mi się w 1.9TDI oryginalny carbon za astronomiczną kasę. Kolejnym przykładem są dekory w aucie Pinczi-czego :kox:

Opublikowano

Efekt dobry i tez tak będę miał.

Opublikowano
w 1.9TDI oryginalny carbon za astronomiczną kasę. Kolejnym przykładem są dekory w aucie Pinczi-czego

no właśnie o nich mówię, dla mnie to porażka, też chciałem oklejać ale jak to zobaczyłem to podziękowałem i w końcu znalazłem ori carbon....

Ale to wasze auta i możecie oklejać sobie nawet w sreberka po czekoladzie :kox:

Opublikowano
w 1.9TDI oryginalny carbon za astronomiczną kasę. Kolejnym przykładem są dekory w aucie Pinczi-czego

no właśnie o nich mówię, dla mnie to porażka, też chciałem oklejać ale jak to zobaczyłem to podziękowałem i w końcu znalazłem ori carbon....

Ale to wasze auta i możecie oklejać sobie nawet w sreberka po czekoladzie :kox:

Każdy chwali to co ma :> a za taką kasę to wydaje się że jest najpiękniejsze :cool1: stosunek jakości do ceny mi bardziej odpowiada przy dobrej folii :hi:

Opublikowano

Myślę że do B6 najlepszym wyjściem jest szczotkowane alu :cool1:

Opublikowano

Myślę że do B6 najlepszym wyjściem jest szczotkowane alu :cool1:

Zgodzę się że szczotkowane alu nie ma sobie równych!!! :kox: szkoda tylko że koszty są dosyć spore chociaż zapewne warto.

Opublikowano

Panowie macie może namiar na firmę która robi folię w kolorze mat aluminium- chdzi mi o oklejenie lusterek zewnętrznych. Jeśli tak to bardzo proszę o namiar na firmę. Na allegro znalazłem takową folię ale nie byla to folia firmy 3M wiec chyba nie warto zawracać sobie nią gowy.[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:16_________________________________________________Na allegro znalazłem tylko coś takiego:

http://moto.allegro.pl/folia-srebrna-aluminium-i1220802348.html

Opublikowano

Ja z kolei szukam folii 3M w kolorze beż/kość słoniowa. Widział ktoś gdzieś taką folijkę ?

Opublikowano

Ja z kolei szukam folii 3M w kolorze beż/kość słoniowa. Widział ktoś gdzieś taką folijkę ?

Ja widziałem 4 kolory folii 3M jeżeli chodzi o carbon.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.