Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo po pięć złotych!


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi zarabia 900-1400 zł na miesiąc i dla takich ludzi każdy grosz się liczy, wiele ma na utrzymaniu rodzinę, a to dodatkowe koszta... i takie pierdzielenie, że nie jest dużo :wallbash::kwasny::disgust:... Jak się zarabia 3000-5000zł to nie ma różnicy... Do Audi A4 B5 za pełny bak licząc 5zł/litr trzeba zapłacić 310zł... To jest mało?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadac....przyjdzie kupic tico w gazie niedlugo :confused4:

:good:

no ja wlasnie tico w gazie kupilem, w styczniu, bo potrzebowalem jakiejs hiper ekonomicznej fury do pracy,a jezdze tygodniowo 1000km

i tak ticulec spala mi srednio 6,8l lpg/100km!!!

jak tico zaleje za 53pln to robie 400km,a jak do audi wleje za 50zeta to jezdzac delikatnie na 100km starcza ;(

i od kilku dni coraz powazniej mysle co by swojego AEB nie zagazowac, zblizaja sie wakacje, weekendowe wypady nad morze, prosty przelicznik ticulcem w gazie Olsztyn-3miasto-Olsztyn zrobie za 50zeta, audi na benzynie za 200pln, a gdybym mial w audi gaz to mysle ze za 100pln gazu i bylbym sie smial, bo to wtedy najlepsze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Jak ktoś zarabia 1000zł to raczej nie kupuje Audi bo to ogólnie drogie samochody i najtańsze w utrzymaniu nie są :gwizdanie: Niech nikt nie płacze bo kupując nasze furmany każdy liczył się z kosztami utrzymania i eksploatacji :cool1: A jak je kupowaliśmy to na pewno benzyna nie była po 3zł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Jak bym zarabiał 4 tys. to bym nie jeździł tym co mam, bo by mnie nie było na to stać.

Jak ktoś zarabia 900 pln i ma jeszcze dom na utrzymaniu to niech do roboty dojeżdża rowerem jak go nie stać zapłacić więcej 1 -1.5 zł dziennie.

Więcej takich narzekaczy jak Ty... to ulice mniej zakorkowane , średnie spalanie mi spadnie i ja będę mniej wydawał na paliwo. :good:

A tak ogólnie to Ty myślisz , że mamy jakikolwiek wpływ na cenę paliwa ?

Chyba się mylisz i to grubo.

Każdy tylko potrafi narzekać a i tak wiadomo , że nic z tym się nie zrobi , więc po co się stresować. Mniej stresu to dłużej człowiek żyje. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Jak bym zarabiał 4 tys. to bym nie jeździł tym co mam, bo by mnie nie było na to stać.

Jak ktoś zarabia 900 pln i ma jeszcze dom na utrzymaniu to niech do roboty dojeżdża rowerem jak go nie stać zapłacić więcej 1 -1.5 zł dziennie.

Więcej takich narzekaczy jak Ty... to ulice mniej zakorkowane , średnie spalanie mi spadnie i ja będę mniej wydawał na paliwo. :good:

A tak ogólnie to Ty myślisz , że mamy jakikolwiek wpływ na cenę paliwa ?

Chyba się mylisz i to grubo.

Każdy tylko potrafi narzekać a i tak wiadomo , że nic z tym się nie zrobi , więc po co się stresować. Mniej stresu to dłużej człowiek żyje. :wink4:

Popieram. Nikt nie zmusza Cie do jeżdżenia audi w benzynie... są tańsze środki lokomocji - marudzenie ze zarabiam 900zł i nie stać mnie na benzynę po 5 zl... no sorry socjalnego na dojazd do pracy Audi nie dostaniesz... tak wiec może pora pomyśleć o zmianie branży :mysli:

Jesteśmy w Unii, to i ceny mamy unijne (porównajcie sobie wysokość akcyzy - narzucanej przez UE - w europie i stanach) z drugiej strony, niestety zarobków "unijnych" nie mamy (w większości) i tutaj powinniśmy chcieć coś zmienić, bo pieniądze da się zarobić... tylko trzeba chcieć. Jak słyszę narzekania typu "bo jo mom tysionc czista" to nóż się w kieszeni otwiera. Jak się nie podoba, to coś z tym zrób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się to mówi ..naród głupi wszystko kupi...skoro jest po 5zł , to jak po 10zł bedzie to też kupisz , co za różnica :wallbash: :wallbash: , skąd się biorą tacy ludzie ,masssakra :wallbash: :wallbash: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niedługo zaczną protestować ludzie bo to paranoja co się teraz dzieje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko ujmując bardzo dużo ludzi ma podejście takie "co mnie to obchodzi, mnie stać a tego kogo nie, niech sobie sam radzi".

A jak dzieje się źle, to co najwyżej w domu przy browarze z kolegami po marudzi i nic, następnego dnia znów styka się z masa absurdów.

Nic więcej z tym nie zrobi, a pójście na wybory? pff "ten kraj i tak jest do d*py, co to da?".

I tak się kółko zamyka. Każdy dla siebie. ... Ja stary jeszcze nie jestem, ale już spotkało mnie spooro różnych "przykrości" ze strony naszego piknego państewka, więc i ja mam takie podejście... maksymalnie zlewające nasz Polski kraj, jak on mi, tak ja jemu ;).

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kozaki, którzy mówią "zarabiasz 900-1400 zł to nie możesz jeździć Audi bo Cię nie stać" :wallbash::kwasny::angry:. Jak zarabiacie 4000-6000 zł to nie odczuwacie wzrostów cen benzyny tak bardzo jak ludzie, którzy zarabiają 900-1400zł miesięcznie. Nie wiecie co oni czują. Pierw znajdźcie się w Ich sytuacji, a później komentujcie... Krótko mówiąc Was wali czy benzyna kosztuje 3,20 zł/litr, 5 zł/litr czy będzie kosztowała 7zł/litr, co Was tam obchodzi 2 zł więcej to przecież nic... :rolleyes:. Benzyna 3,20 zł/litr: pełny bak Audi A4 B5 za 198 zł, benzyna 5 zł/litr: pełny bak Audi A4 B5 za 310 zł. Przecież dla Was 112 zł to malutko... Przykładowo osoba zarabiająca miesięcznie 1200 zł i musi tankować do pełna 2 razy w miesiącu to za pełny bak zapłaci, jeżeli benzyna będzie kosztowała 5 zł/litr: "620 zł" Cały czas mowa o Audi A4 B5, której pojemność baku wynosi 62 litry.... To tej osobie, która zarabia 1200 zł miesięcznie zostaje 580 zł... to jest malutko... Teraz osoba zarabiająca 5000 zł na miesiąc też tankuje 2 razy w miesiącu i za litr benzyny płaci 5 zł. Ta osoba za pełny bak zapłaci tyle samo co osoba zarabiająca 1200 zł czyli 620 zł. Osobie zarabiającej 5000 zł zostanie 4380 zł... Rożnica jest ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kozaki, którzy mówią "zarabiasz 900-1400 zł to nie możesz jeździć Audi bo Cię nie stać" :wallbash::kwasny::angry:. Jak zarabiacie 4000-6000 zł to nie odczuwacie wzrostów cen benzyny tak bardzo jak ludzie, którzy zarabiają 900-1400zł miesięcznie. Nie wiecie co oni czują. Pierw znajdźcie się w Ich sytuacji, a później komentujcie... Krótko mówiąc Was wali czy benzyna kosztuje 3,20 zł/litr, 5 zł/litr czy będzie kosztowała 7zł/litr, co Was tam obchodzi 2 zł więcej to przecież nic... :rolleyes:. Benzyna 3,20 zł/litr: pełny bak Audi A4 B5 za 198 zł, benzyna 5 zł/litr: pełny bak Audi A4 B5 za 310 zł. Przecież dla Was 112 zł to malutko... Przykładowo osoba zarabiająca miesięcznie 1200 zł i musi tankować do pełna 2 razy w miesiącu to za pełny bak zapłaci, jeżeli benzyna będzie kosztowała 5 zł/litr: "620 zł" Cały czas mowa o Audi A4 B5, której pojemność baku wynosi 62 litry.... To tej osobie, która zarabia 1200 zł miesięcznie zostaje 580 zł... to jest malutko... Teraz osoba zarabiająca 5000 zł na miesiąc też tankuje 2 razy w miesiącu i za litr benzyny płaci 5 zł. Ta osoba za pełny bak zapłaci tyle samo co osoba zarabiająca 1200 zł czyli 620 zł. Osobie zarabiającej 5000 zł zostanie 4380 zł... Rożnica jest ogromna...

no więc wszystko pięknie - jesli nie stac cie na utrzymanie Audi są 2 wyjscia:

- kup Tico z gazem i bedzie wspaniale

- kształć sie, edukuj, znajdź lepszą prace i zarabiaj więcej (uwierz, że mozna) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: zawsze można np wyedukować się w dziedzinie konopi indyjskich, czy tanich zamienników drugsów np.Wtedy i furmanke na lepsza możesz zmienić ;) To taki żarcik na temat tej edukacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać mnie, tylko nie wywyższam się nad innymi tak jak inni to robią... :rolleyes::thumbdown:... Ciekawe co byście mówili jak by benzyna kosztowała 10 zł/litr... chyba, że lubicie jak Wasz własny kraj robi Was w #uja i to nie tylko chodzi o cenę benzyny... Jaki kraj mógł by sobie pozwolić na to, żeby na "autostradzie" A4 były korki... Niedowiary... Takie rzeczy tylko w Polsce... Jedynie co może Nas uratować to wziąć przykład z Greków..., chyba, że według Was żyjemy w pięknym kraju... Przecież tak ma być... jest ok... Ja mam 21 lat i widzę co się dzieje w kraju... To jest karygodne, żeby kraj okradał własnych obywateli... Państwo ma być dla ludzi, a nie ludzie dla państwa... Pozwolę sobie przytoczyć pewne zdanie z polskiej piosenki i w 100% z nim się zgadzam... "Tacy ludzie...taki kraj..."... Już nawet nie wiem czy w takiej Libii nie mają lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo oczywiscie edukacja w PL jest for free :polew: :polew: :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza... Nie dziwię się, że na świecie wyśmiewają się z Polski... Obama wolał grać w golfa, niż przybyć na pogrzeb..., a mówił, że będzie... Nie traktują Nas poważnie... dlaczego tylko ja to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to ten temat powinien być zamknięty. Tych których stać na paliwo mają się teraz gdzie wywyższyć i pochwalić (z reguły pewnie gdyby nie rodzice to gówno w życiu by osiągnęli - nie mówię o wszystkich) a ci których nie stać, tylko się podwójnie denerwują. Zawsze będzie podział ludzi i nikt nic z tym nie zrobi. Nie potrzebne tylko kłótnie na forum powstają. Siedząc na a4-klub.pl też niczego nie zdziałacie. Jest nas tu tylu, z jednego miasta, z jednej okolicy, że sami nawet jako klubowicze powinniście zorganizować coś. Kwestia pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie tak dawno tankowałem od Bambra, na 6 konewek do pełna proszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to ten temat powinien być zamknięty. Tych których stać na paliwo mają się teraz gdzie wywyższyć i pochwalić (z reguły pewnie gdyby nie rodzice to gówno w życiu by osiągnęli - nie mówię o wszystkich) a ci których nie stać, tylko się podwójnie denerwują. Zawsze będzie podział ludzi i nikt nic z tym nie zrobi. Nie potrzebne tylko kłótnie na forum powstają. Siedząc na a4-klub.pl też niczego nie zdziałacie. Jest nas tu tylu, z jednego miasta, z jednej okolicy, że sami nawet jako klubowicze powinniście zorganizować coś. Kwestia pomysłu.

Straciłem rodziców jak miałem 14 lat. Sam doszedlem do wszystkiego. Nie twierdzę, że było łatwo. 6 lat studiów dziennych na Polibudzie (Informatyka) - wszystko osiagnąłem determinacją i ciężką pracą. Nie narzekam - ekstremalne sytuacje potrafią pobudzić do działania. Ci co narzekają na Państwo to najcześciej ludzie potrafiący, to własnie robić najlepiej. Zmianę Państwa powinno się zacząć od siebie - od pojedynczej Jednostki. Jeśli człowiek zrozumie tą prosta zasadę - w kraju bedzie lepiej.

"Tacy ludzie...taki kraj..."

podświadomie czujesz genezę problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...