Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250


arki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten carbon za mną chodzi! :kox: Jest taki w wersji non Q? Chodzi mi o tą część, na której jest napis quattro... :mysli:

Grzegorzu, a dokładnie, o który element chodzi? O spojler w zderzaku??

Konkretnie chodzi mi o część na desce przedniej desce, ten długi element z napisaem Q... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten carbon za mną chodzi! :kox: Jest taki w wersji non Q? Chodzi mi o tą część, na której jest napis quattro... :mysli:

Grzegorzu, a dokładnie, o który element chodzi? O spojler w zderzaku??

Konkretnie chodzi mi o część na desce przedniej desce, ten długi element z napisaem Q... :wink4:

Wiesz, tego na 100% nie wiem. Jak robiliśmy zdjęcia z Bartkiem (Bart-S) to rozmawialiśmy o wersji karbonu. W tym modelu jest akurat od RS4, ale istnieje jeszcze druga odmiana. Pytanie czy tam jest emblemacik quattro:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbon z s4 b6 b7 i dtm występuje z logo quattro i bez, natomiast ten z rs4 tylko wystepuje z log q, ale nie wygląda to źle nawet w ośce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony nie ma problemu. Podaj termin, o której i gdzie mam się zjawić i możemy działać. Chyba, że jakiś mini spot:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można pogadać z Bartkiem, Gwerty też chciał jakieś fotki.. Tylko póki co pogoda nie napawa optymizmem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pogody masz rację....na parkingu z fotkami pewnie nie poszalejemy...Pytanie kiedy zniknie śnieg, tak żeby gdzieś w centrum Poznania można by podjechać i tam porobić fotki:)

Chyba, że tak jak mówię np. w przyszłą niedzielę na parkingu, myjka jest na miejscu więc auta byłyby czyste hehehe:-) Reszta to photoshop:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róbcie ze śniegiem! będzie do zimowych miesięcy kalendarza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w śniegu też ok, ale to gdzieś w lesie, żeby był nówka śnieg :naughty:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

z bartsem trzeba dogadać się i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już śniegu nie uświadczymy, czekamy na spota:-)

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 09:16 ----------

Tak sobie patrzę na światła do jazdy dziennej i ta żółta barwa wygląda okropnie....pytanie czy od czasu jak weszły diody SMD coś się zmieniło w temacie wyświetlania błędu żarówki?

Czy macie jakieś propozycje takich żarówek? Z góry dzięki za info:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do kolegi Tomnik - ma fajne moduły LED do oswietlenia wnetrza, ale do jazdy dziennej też robi. i gwarancja 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DRLi z tego co wiem to Tomnik nie robi modułów. :wink: Mam od niego wnętrze i postoje a DRLe mam z motohid. Zerknij do mnie do tematu.

http://a4-klub.pl/b7-a4-s4-rs4-75/b7-blb-akjam-s-line-s4-recaro-s4b7-rs619-kieratts-leda6-pdc-carbon-rs4-str-75-a-88685/index65.html#post3798305

:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy ma drle od tomika chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czytam i będę się kontaktował.

BTW do SMD z motohid jednak trzeba dołożyć rezystor - oni to nazywają filtr. OK czyli działamy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy ma drle od tomika chyba

Możliwe. Jak ja pytałem to jeszcze wtedy nie miał. :wink::hi:

No to czytam i będę się kontaktował.

BTW do SMD z motohid jednak trzeba dołożyć rezystor??

:yes2: kasownik do tego u nich kupujesz odpowiedni. Montaż 10 minut. :wink: Żarówka bardzo solidnie wykonana z soczewka. Zerknij tam u mnie kilka postów niżej po wymianie jest porównanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem wygląda super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do Tomnik'a robi moduły takie ze nie trzeba rezystorów. A no i barwa piękna, idealnie komponowało się z bixem u niestandardowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przejazd + dźwięk millteka. Tomaszu kiedy fotografujemy i nagrywamy:-)?

https://www.youtube.com/watch?v=ea26u2lot2E

https://www.youtube.com/watch?v=a3xAdS3K8Gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...