Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm


andr3i

Rekomendowane odpowiedzi

to samo u mnie wyskakuje :kwasny: nie da rady tego ogarnąć bez wymiany błotników??

pewie ze da rade, tylko stwierdzilem ze nawet jesli to zrobia to nie masz zupelnej pewnosci ze to nie wroci za rok czy dwa w innym miejscu bo wartswa lakieru byla zbyt cienka w tych miejscach i dlatego sie ruda pokazala

wiec dochodzilem sie o nowe i mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety błotniki w B6 i B7kach to jakaś masakra! :kwasny:

zgadza sie....a jak wyglada sprawa gwarancji na lakier w polaczkowie ? nie idzie teg ozalatwic poprzez ASO? miernik lakieru, zmierzyc warstwe i domagac sie wymiany jesli nie bylo odpowiedniej grubosci polozonej

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Ja,mam oba do malowania,i myślę czy robić je na zimę czy już,po malować :thumbdown:

przez zime po soli itp napewno jeszcze bardziej sie pogorszy wiec ja bym nie czekal na twoim miejscu Marcin :whistling:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

widze ze to samo co u mnie na błotniku:kwasny:

pewnie bity był:decayed:

przecie sam we mnie wjechales swoim klekotem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,mam oba do malowania,i myślę czy robić je na zimę czy już,po malować :thumbdown:
Zrób przed zimą... Tak jak Andrzej mówi, po zimie będziesz miał większe bąble i może CI się to bardziej rozprzestrzenić. :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie na szybkości. Jak trzymanie boczne nowych foteli? Jest trochę lepsza pozycja za kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak chciałem skorzystać w Polsce z gw na 10 letnia perforacje to mi powiedzieli ze każdy przegląd musi być w aso audi a parę miałem w seacie i mi nie uznali ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie na szybkości. Jak trzymanie boczne nowych foteli? Jest trochę lepsza pozycja za kierownicą?

duzo lepiej niz sline chociaz nie bylo okazji takiej zebym to na ciasnychh zakretach sprawdzil

ja jak chciałem skorzystać w Polsce z gw na 10 letnia perforacje to mi powiedzieli ze każdy przegląd musi być w aso audi a parę miałem w seacie i mi nie uznali ;/

w polsce cokolwiek na gwarancji wymienic-zareklamowac to przewaznie konczy sie porazka....taki kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,mam oba do malowania,i myślę czy robić je na zimę czy już,po malować :thumbdown:
Zrób przed zimą... Tak jak Andrzej mówi, po zimie będziesz miał większe bąble i może CI się to bardziej rozprzestrzenić. :kwasny:

jak go znam to i po nastepnym lecie nie zrobi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro są po 400zł nowe ocynkowane błotniki do B6 pomalowane już pod odpowiedni kolor:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazję sie w weekend dokladnie przyjrzeć i przejechać Andrzeja autkiem..

Dla mnie rewelacja i kwintesencja A4 B6 (nie licząc S4/RS4) ...prowadzenie, przeprowadzone mody, efekt końcowy .. bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,mam oba do malowania,i myślę czy robić je na zimę czy już,po malować :thumbdown:
Zrób przed zimą... Tak jak Andrzej mówi, po zimie będziesz miał większe bąble i może CI się to bardziej rozprzestrzenić. :kwasny:

jak go znam to i po nastepnym lecie nie zrobi :polew:

Się zrobi.

Kiedyś :polew::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazję sie w weekend dokladnie przyjrzeć i przejechać Andrzeja autkiem..

Dla mnie rewelacja i kwintesencja A4 B6 (nie licząc S4/RS4) ...prowadzenie, przeprowadzone mody, efekt końcowy .. bomba :)

:hi::hi::hi:szkoda ze to ja nie moglem Cie przewiez no ale juz tylko 8 dni zostalo Piotrek wiec zapraszam jeszcze raz, tym razem ja bede prowadzil :decayed:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

kolejne elementy juz u mnie :wink:

carbon z s4, ramka biegow do wymiany lekkie male uszkodzenie i chyba to automat :kwasny:

a0pg.jpg

be5g.JPG

u1h9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...