Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W koncu stalo sie jestem w posiadaniu najpiekniejszego auta na swiecie ze stajni Audi :) Auto przyjechalo do kraju w czwartek ( 06.05.2010 ) wlasnie skonczyla mi sie ważność tablic tymczasowych i czeka mnie teraz przeprawa przez te nasze urzedy ;/ przeglad 0 gotowy i tlumacznia... moje pierwsze wrazenia z jazdy byly nie do opisania- przyspieszenie+ ja w aucie= wielki banan na twarzy :D ale apetyt rosnie w miare jedzenia naprawde po tych kilku dniach jest juz trochę inaczej aczkolwiek nie chce tutaj mowic odrazu ze brakuje mi juz mocy ;) jak narazie jestem zaurodzony zobaczymy jak bedize dalej z użytkowaniem tego autka :) pozdrawiam forumowiczow

A4 B7 3.0 TDI BKN 204KM 2004 grudzien przebieg 85tys

-srebrno-niebieski metalik ( nie wiem za bardzo jak go nazwac)

-ORI felgi aluminiowe 235/45/17

-fotele s-line, podgrzewane

-navi RNS-E

-bi-xenon z doswietlaniem zakrętów, samopoziomujacy

-4x el. szyby

-el. lusterka

-nagłośnienie BOSE (9 głośników)

-ESP,ASR,ABS,EBD

-trójramienna kierownica

-servotronik

-DRL( światła do jazdy dziennej)

-6x air bag

-Kolorowy FIS

-klimatronik 2-strefowy

-pakiet schowek

Mody w planach :

-soft silnika

-listwy progowe s-line

-hamulce s4 345mm

-czarna podsufitka

-zawieszenie 1BE

-przedni zderzak S4

-moduł Bluetooth

-moduł TV

-pół-skórzane fotele lub cale Recaro

-felgi wzor RS4 18”

-nakładki na pedaly RS4

-ściągnięcie oznaczenia modelu, typu oraz pojemności silnika zrobione

-białe diody świateł pozycyjnych

-chromowe listwy okien

-multifunkcyjna kierownica wzor R8

-tempomat

-funkcja coming/leaving Home

-lusterko wsteczne fotochromatyczne

-podłokietnik gotowy

I mam male pytanko powiedzcie mi co to jest przy klimatroniku "ECON" ?

kilka fotek:

tE9sS.jpg

Al5Z0.jpg

tEAUr.jpg

tEInS.jpg

Mb3S9.jpg

7uwKr.jpg

MbgkS.jpg

Opublikowano

Gratuluję tak szybko takiego wozidła :naughty:

No to co??? Czekamy na fotki i opis :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie dziekuje zebym tylko sie kiedys nie przeliczyl i nie kusilo mnie za czesto to co jest pod maska... wlasnie fotki juz nie dlugo i opis ;)

Opublikowano

SEDANIK :good: czekamy na fotki :)

Opublikowano

no to czekamy na pełne przedstawienie fury

Opublikowano

Minęło już 6 godzin, a tu dalej nic.;) :gwizdanie:

Opublikowano

Minęło już 6 godzin, a tu dalej nic.;) :gwizdanie:

daj mu spokojnie kupić aparat :decayed:

Opublikowano

ktoś przez 5 lat zrobił dieslem 85k :shocked:

świetny kolor :good:

jak już będziesz zmieniał felgi to jednak na 18" bo 17" zobie zostawisz na zimę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

auto jezdzilo nie cale 3 lata i poszlo w rozliczenie na inne audi i tak sobie stalo u dealera az je przygarnalem pod swoj dach garazu :)[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:22_________________________________________________boje sie troche 18" ;/ [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:22_________________________________________________po za tym nowe opony i tak dalej nastepne dosc spore wydatki...

Opublikowano

nie boj sie 18-nastek... kupuj kółka.. a pozniej zawias delikatnie w dół i bedzie ekstra :)

Opublikowano
  • Autor

czas i przedewszystkim portfel pokaze jakie nadajda modyfikacje :)

Opublikowano

ECON - wyłączenie sprężarki KLIMY kolego :) pozdrawiam ...

Opublikowano

-srebrno-niebieski metalik ( nie wiem za bardzo jak go nazwac)

Chyba mamy ten sam kolor LIQUID BLUE ciężko określić to po fotkach :mysli: na wlepie kod LY5J

Opublikowano

Fajne autko, w fajnym kolorze. Mały wirusik i będzie jeszcze bardziej fajne.:)

Opublikowano

pierwsze co to wirusik kolego.

204 konie az sie o to proszą . jezeli przebieg jest prawdziwy to naprawde rodzynek... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Chyba mamy ten sam kolor LIQUID BLUE ciężko określić to po fotkach :mysli: na wlepie kod LY5J

no wlasnie to jest ten sam[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 09:50_________________________________________________dzis dodam troche zdjec z wewnatrz to zobaczycie jak sie sprawy maja ale auto wg mnie jak nowe

Opublikowano

Ojej...ja też chce takie :wallbash: super kolor i Q :embarrassed: u jakiego Niemca to wynalazłeś ?

Opublikowano

Chyba mamy ten sam kolor LIQUID BLUE ciężko określić to po fotkach :mysli: na wlepie kod LY5J

no wlasnie to jest ten sam

W takim razie mogę poświadczyć że autko w realu prezentuje się znacznie lepiej niż na fotkach :decayed::kox:

Zazdroszczę silniczka i Q :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zdjecie, tak to jest jak sie nie dowie czlowiek dokladnie jak to trzeba zrobic, kupilem podlokietnik i przeciez tam musi byc prostokatne takie wyciecie... Mysle czy dorwac gdzies tunel czy dobrze wyciac...

A i jesli ktos moze to niech mi powie jak daje sie zdjecie zeby odrazu byly widoczne na forum bo pewnie nie podoba sie wam ze musicie wlazic na jakies linki

Opublikowano

może się przyda

nsBIJ.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.