Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 - Moj starszy brat :)


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

extra foty - a co do wydechu to jakos ori lepiej mi sie widział - choć pewnie w tym nie o wygląd chodziło prawda ? :wink4: ledy - kox malina :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra foty - a co do wydechu to jakos ori lepiej mi sie widział - choć pewnie w tym nie o wygląd chodziło prawda ? :wink4: ledy - kox malina :th:

Z tymi ledami to jest tak, że mam teraz wkurzający błąd na FIS mimo że mam rezystory, prawdopodobnie wina leży po stronie rezystorów może jeden się przegrzał :)

Odnośnie układu, przygotowany wspólnie przez SPORTMILE, niesamowicie pracuje, musimy poprawić tylko estetykę tj. zmodyfikować wieszaki aby był wyżej zawieszony, oryginalne nie do końca mi pasują.

Felgi 19" DTM Black Edition 2008 - zrobię nowe fotki to wkleje jak wygląda z profilu ... opona std. 255/35 R19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ledy tam wsadziłeś?

Gdybym ja to wiedział zamawialiśmy wspólnie chyba Oniak to ogarniał, a montował Łukasz i tak szczerze wku..... mnie to na max z tym FIS, więc się zaczynam zastanawiać czy nie zdejmę ich w przypadku braku komunikacji z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ledami to jest tak, że mam teraz wkurzający błąd na FIS mimo że mam rezystory, prawdopodobnie wina leży po stronie rezystorów może jeden się przegrzał :)

One są ciut za małej rezystancji jednak - teraz jest gorąco to mogło coś popuścić z temperatury, którą mają.

Może jak robili auto, wiesz Pawełku po czym, to może coś tylko nie styka.

Jakby co to trzeba zamówić większe rezystory i podmienić.

Firma sprzedająca jest chyba w Piasecznie więc można zawsze podjechać i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a FIS potrafi wnerwiać oj potrafi ( nawet takimi niby błachostkami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ledami to jest tak, że mam teraz wkurzający błąd na FIS mimo że mam rezystory, prawdopodobnie wina leży po stronie rezystorów może jeden się przegrzał :)

One są ciut za małej rezystancji jednak - teraz jest gorąco to mogło coś popuścić z temperatury, którą mają.

Może jak robili auto, wiesz Pawełku po czym, to może coś tylko nie styka.

Jakby co to trzeba zamówić większe rezystory i podmienić.

Firma sprzedająca jest chyba w Piasecznie więc można zawsze podjechać i kupić.

Ano pewnie, że tak fajnie to w sumie wygląda i można pokombinować, żeby nie jeździć na xenonach w dzień :> i z duchem czasu mogło coś sie przegrzać, bo strasznie wysoką łapią temperaturę hehe Kiedy to ogarniamy?

Właśnie to jest podstawowy problem, grzeją się rezystory na maxa, FIS czasami głupieje i w końcu niewiadomo co jest przyczyną błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je wy***ałem , bo to strasznie wq.

Wy wszyscy jesteście jacyś nerwowi - zamiast spokojnie do tego podejść i zamontować odpowiednie rezystory to tylko wkurzać się potraficie.

Jakoś malik ma LEDy w pozycyjnych i ma rezystory i wszystko jest ok.

Kiedy to ogarniamy?

Tu jest sklep (poziek ostanio kupował tam rezystory do LEDów z tyłu):

http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Structure&id=16

Kupić trzeba to:

HS50-33R ARCOL B-R-W-000637

To jest rezystor 33 Ohmy i powinien być idealny, a jak nie to się wymieni go na 22Ohmy - chodzi o to żeby dobrać max wartość rezystancji przy której FIS nie będzie wyświetlał błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić trzeba to:

HS50-33R ARCOL B-R-W-000637

To jest rezystor 33 Ohmy i powinien być idealny, a jak nie to się wymieni go na 22Ohmy - chodzi o to żeby dobrać max wartość rezystancji przy której FIS nie będzie wyświetlał błędu.

Powinien czy jest idealny, to ogarnę to za moment :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś malik ma LEDy w pozycyjnych i ma rezystory i wszystko jest ok.

U mnie od zamontowania ZERO problemów. Nawet teraz przy letnich temperaturach nic się nie dzieje. Oczywiście grzeją się jak cholera ale po to właśnie są :)

Nie pamiętam jakie dokładnie sa u mnie wsadzone. Chyba spięte szeregowo po dwa 25 Ohm na stronę. Lukasz pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien czy jest idealny, to ogarnę to za moment :hi:

Powinien być, gdyż nie wiem czy 33 Ohmy nie będzie za duży, ale nie powinien.

Wyliczyć się nie da ze wzorów, bo ciężko powiedzieć na jaki zakres prądów jest wyczulony FIS.

Paweł, skoro chcesz podjechać to kup na wszelki wypadek też 22 Ohm.

Czyli Twoje zakupy będą takie:

2 x HS50-33R ARCOL B-R-W-000637

2 x HS50-22R ARCOL B-R-W-007115

W tym momencie zakładasz 33Ohmy w miejsce tamtych 10 Ohm i będzie git - one są gabarytowo większe więc inaczej (czyt. lepiej) będą odprowadzały ciepło. Jakby był dalej błąd to wrzucasz 22 Ohmy.

Nie pamiętam jakie dokładnie sa u mnie wsadzone. Chyba spięte szeregowo po dwa 25 Ohm na stronę. Lukasz pamiętasz?

Tak, u Ciebie podłączyliśmy po dwa 10 Ohm na stronę - połączone szeregowo żeby dawały 20 Ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rezystorami mam złe doświadczenie, kupiłem te niby dobre 10 OHM, zamontowałem, LED działały, FIS nie wariował, na szczęście otwarłem maskę po kilku minutach i zauważyłem, ze rezystory topią plastiki, jeden był tak gorący, że się kabelek od niego odlutował, jak się okazało kupiłem SHIT, jeden miał 50 OHM a drugi 100, tacy są super sprzedawcy na allegro. Pozdro

b@rt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na audizine jakiś człowiek się ogłasza, że zrobił układ (taki jakiś prosty jest) i twierdzi, że się nie grzeje nic (nawet ktoś zadał takie pytanie).

Zbiera zamówienie za 85 usd :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...