Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bezsenność - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema:)

poradźcie coś na sen ?

moje noce są takie długo ze nie szkoda gadać rano budzę sie niewyspany i nic mi się nie chce a do pracy trzeba iść;/

nie próbowalem jeszcze żadnych tabletek ale chyba czas zacząć, ogólnie to nienawidzę ich łykać i najlepiej jak było by to do rozpuszczania najlepiej w herbacie ma ktoś jakąś sprawdzoną metode? tylko żebym tak rano się obudził do pracy;)

pozdro i z góry dzięki :)

Opublikowano

porzadny sex przed snem :decayed:

Opublikowano

moze trzeba sie poruszac albo cos? ja np. w poniedziałki wieczorem chodze z kumplami na pilke na hale, i po powrocie przewaznie jeszcze browarek otwieram to czasami nie zdaze go dopic....albo wygodne wyro skolowac, bo to tez wazne. tab;etek ani innych wynalazkow bym nie bral na Twoim miejscu. albo to co napisał kolega nade mna :mysli::wink4:

Opublikowano
  • Autor

porzadny sex przed snem :decayed:

nic nie daje :tongue4:

Opublikowano

Nie pij kawy, ani Red bulli w dzień, a tym bardziej wieczorem.

Opublikowano

porzadny sex przed snem :decayed:

nic nie daje :tongue4:

Ale z KOBIETĄ :!: :!: :!: :bag:

Troszkę wysiłku przed snem (ćwiczeń), albo rzeczywiście wygodna poduszkę załatw sobie i będzie ok - a poza tym, wcześniej się kładź i lepiej Ci się wstanie.

Opublikowano

Jak moja tesciowa mowila zebym jej jakies leki na sen zalatwil to dalem jej hydroxyzyne...

Podobno spala 2 dni :naughty:

Opublikowano

Ja jak nie moge zasnac to ide do kuchni potelepie troszke lodowka :tongue4: zjem kilka kanapek i klade sie do lozka i po kilku minutach usypiam

A moze kolega jest za bardzo zestresowany i za duzo kombinuje :tongue4: - spusc z tonu i z krzyza :tongue4: i bedzie dobrze - moze jakis urlop by sie przydal :good:

Opublikowano

ja na sen zjadam czteropaczek mojego ulubionego chmielowego napoju i śpi się rewelacyjnie :good::decayed:

Opublikowano

ostatnio też organizm powywracał mi się do góry nogami. I od kilku dni codziennie przed snem piwko i śpi się jak ta lala. Tylko nie polecam na dłuższą metę :thumbdown:.

Opublikowano

Szklanka ciepłego mleka przed snem ponoć działa albo licz barany :decayed:

Opublikowano

100 przed snem lub piwo co każdy mi przyzna jedno piwko to najlepszy usypiacz :)

A tak prawdę mówiąc też na to cierpiałem... rano wstawałem zmeczony zasypiałem w pracy na siedzącą maskara mega męki ale przeszło samo uregulowałem czas na sen i czas na funkcjonowanie :)

Opublikowano

Wiem, że nie lubisz łykać tabletek ale zmuś się jakoś do łykania magnezu. Pomaga :good:

Opublikowano

na bez senność, to najlepszy jest wysiłek przed zaśnięciem, a w wyrku, po prostu połóż się i NIE MYŚL... wyłącz się na chwile - ja zasypiam raz dwa, wtedy kiedy chce i gdzie chce, nawet jak by było bombardowanie za oknem ;)

Opublikowano

zrób badania lekarskie może coś złego dziać się z Twoim organizmem

probranie krwi

morfologia

HCV i inne

tarczyca

być może podłoże psychiczne[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 12:02_________________________________________________ale pewnie Twoje podłoże to te Forum

nie możesz spać bo jesteś młody stazem i gonisz za modyfikacjami swojego pupilka :decayed::polew:

Opublikowano

zrób badania lekarskie może coś złego dziać się z Twoim organizmem

probranie krwi

morfologia

HCV i inne

tarczyca

być może podłoże psychiczne[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 12:02_________________________________________________ale pewnie Twoje podłoże to te Forum

nie możesz spać bo jesteś młody stazem i gonisz za modyfikacjami swojego pupilka :decayed::polew:

moze od razu trauma scan i tygodniowy pobyt w szpitalu... bez przesady...

Opublikowano

to tylko badania i diagnoza

kolega po nie wyleczonej grypie kopnął w kalendarz a miał 25 lat

podłoże bezsenności trzeba sprawdzić

badania bedą go kosztować tylko stracony czas i pare złotych i zamiast faszerować się prochami lepiej niech się przebada

Opublikowano

też miałem podobnie , zasnąc raczej mogłem , ale nic mi sie nie chciało w czasie dnia , na wszystko lałem , mało jadłem itp

i tak jak Cristoforo pisze , zrobiłem badania krwi i wyszło że jest coś tam nie teges , początkowy stan anemii :confused4:

zacząłem wp***dalać wszystko co sie dało , zero alko , zero słodyczy , wdupiałem witamine B kompleks i magnez , na koniec kupiłem sobie odżywke na mase dla siłaczy i za kilka tygodni miałem już idealne wyniki :evil:

oczywiście odżywke na mase kupiłem po kilku miesiącach ćwiczenia na ławeczce i dalej ćwicze , żeby nie było :rolleyes:

także według mnie wszystko zależy od ODŻYWIANIA , teraz mi sie k**wa za***iście wszystko chce i wstaje mega rano i nie jestem śpiący i jest git :good:

a badania kosztują chyba ze 16zł i 20minut :gwizdanie:

Opublikowano

moze trzeba sie poruszac albo cos? ja np. w poniedziałki wieczorem chodze z kumplami na pilke na hale, i po powrocie przewaznie jeszcze browarek otwieram to czasami nie zdaze go dopic....

Robiłem podobnie i niestety miało skutek odwrotny, ciężko było zasnąć...

Podobnie miało jeszcze kilka osób z którymi wówczas grałem.

Opublikowano

zbyt mało roboty więc zbyt mało zmęczenia, odżywianie typu fast food :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.