Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie się wybieracie na wakacje:D


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na Chorwacji - wyspa Rab. Potwierdzam jest zaje..scie i na innych sąsiednich wyspach również nie gorzej.

No prawie na samym dole , kawal drogi :mysli:

Jest kawał fakt. Ale naprawdę warto tam jechać. Wyspa z lądu wygląda jak kamienna pustynia(można się wystraszyć) ale po drugiej stronie jest raj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos interesuje sie Rodos, to goraco polecam... bylem 3 tygodnie temu.

Swietne [podobno najlepsze na wyspie] jedzenie i oczywiscie bardzo fajne warunki znajdziecie w Grecotelu Rodos Royal. Faliraki, 10km od stolicy Rodos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od siebie egipt, sharm el sheikh, dokładnie biuro podróży itaka, byłem w zeszłym roku w czerwcu. Doskonała organizacja wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedzenie extra, okolica bardzo fajna, możliwość wycieczek fakultatywnych. Ja byłem oglądać sfinksa, w jerozolimie, betlejem, na nurkowaniu, w palestynie. Naprawdę polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od siebie egipt, sharm el sheikh, dokładnie biuro podróży itaka, byłem w zeszłym roku w czerwcu. Doskonała organizacja wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedzenie extra, okolica bardzo fajna, możliwość wycieczek fakultatywnych. Ja byłem oglądać sfinksa, w jerozolimie, betlejem, na nurkowaniu, w palestynie. Naprawdę polecam. :good:

ja to sie usmialem , jak sie ogladnalem , a po drugiej stronie sfinksa i piramid, Mcdonald i chyba KFC

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od siebie egipt, sharm el sheikh, dokładnie biuro podróży itaka, byłem w zeszłym roku w czerwcu. Doskonała organizacja wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedzenie extra, okolica bardzo fajna, możliwość wycieczek fakultatywnych. Ja byłem oglądać sfinksa, w jerozolimie, betlejem, na nurkowaniu, w palestynie. Naprawdę polecam. :good:

ja to sie usmialem , jak sie ogladnalem , a po drugiej stronie sfinksa i piramid, Mcdonald i chyba KFC

:polew:

Mcdonald's i KFC są na całym świecie i niekoniecznie musi to być wada, bo jest ogrom ludzi którzy tam na pewno jedli sugerując się znaną marką i oni się z tego cieszyli ze to tam jest. Powiem więcej- jadąc w nocy z Izraela autokarem jechaliśmy przez pustkowia , praktycznie zero aut na drodze , i nagle wyjeżdżamy zza zakrętu a tam mcdonald's z mcdrive i kolejka po hamburgery. To był dopiero widok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodos :naughty:

byłem 2 lata temu, było zaje.... ście tylko brak plaż po stronie Ilalyssos, w połowie sierpnia w Faliraki ja k w piekarniku

to co mogę polecić z zeszłego roku to Teneryfa i hotel Bahia Principe Costa Adeje

a już za 7 dni wybieram sie na Kos

jeśli chodzi o Egipt to częściowo popieram że syf, przy hotelu kulturka a kawałek dalej bajzel

Turcja-fajnie ale z mały minusem, oprócz hotelu nuda i daleko wszędzie.

P.S może był ktoś na KOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się do Włoch, a dokładniej do Senigalli. Jadę tam nie po raz pierwszy i polecam, jest to nieduże miasteczko typowo turystyczne nad Adriatykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widze plany:D

ja miałem do grecji na wyspe Thassos ale musiałem zrezygnować niestety:(

i jade obecnie do Jastrzebiej góry, oraz do senatorium na począku sierpnia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a z Polski co polecacie :naughty:

warszawe..a szczególnie we wtorki w promoce o 19 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a z Polski co polecacie :naughty:

warszawe..

co by kuźwa nie mówić to takich imprez jak macie w w-wie to nie ma nigdzie indziej w kraju :kox::naughty:. ostatnio jestem raz-dwa razy w tygodniu, w piatek byłem w operze, a w środę enklawa, jak Adaś możesz coś polecić ciekawego to pisz bo słabo znam miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wróciłem z Meksyku (Playa de carmen) :good: jak dla mnie to narazie wakacje życia a byłem już w kilku miejscach,

Morze Karaibskie naprawde robi wrażenie polecam przez Niemieckie biura, jest spora

róznica w cenia na +

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi chwali też turcję

:good:

Alanya - biuro podróży to GTI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z rodzinka pojechałem nad morze się troszkę popluskać i przy okazji załapałem Rzeźby z piasku jest czynne do końca sierpnia w Blankenberge –( miasto w zachodniej Belgii)

Jeśli ktoś będzie gdzieś w pobliżu to polecam.....

Kilka fotek ale słabej jakości bo robione tel.Zdjęcia ciemne są robione w tunelach gdzie jest utrzymywana temperatura i wilgoć te jasne to na zewnątrz jest nawet Kraków i Jan Paweł II :hi:

http://wypsiu.fotosik.pl/albumy/769882.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się do Włoch, a dokładniej do Senigalli. Jadę tam nie po raz pierwszy i polecam, jest to nieduże miasteczko typowo turystyczne nad Adriatykiem.

Chciałem w tym roku jechać do Włoch,ale zbiegło się kilka spraw i nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...