Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie się wybieracie na wakacje:D


Rekomendowane odpowiedzi

pod koniec czerwca w jednym z biur podrozu w centrum handlowym (chyba tui z tego co pamietam) byla wycieczka na Krete all inclusive 4* hotel, przelot z Wawy.... zaluje wchoooj ze nie pojechalem, brak urlopu,

jak myslicie na przelomie 18.08- 1.09 znajda sie jakies last minut'y? wtedy mam urlop :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec czerwca w jednym z biur podrozu w centrum handlowym (chyba tui z tego co pamietam) byla wycieczka na Krete all inclusive 4* hotel, przelot z Wawy.... zaluje wchoooj ze nie pojechalem, brak urlopu,

jak myslicie na przelomie 18.08- 1.09 znajda sie jakies last minut'y? wtedy mam urlop :kwasny:

Z lastami to jest tak że nie przewidzisz :wink: Coś na pewno się trafi - ale czy akurat to co będzie Ci odpowiadało to już inna sprawa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kryterium to byle to by bylo gdzies w europie: grecja, bulgaria, hiszpania no i wyzywienie all inclusive, ale juz teraz cos w cenie max do 2000zl sie nie znajdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a mozecie polecic jakies pewne i niedrogie biuro podrozy? moze byc gdzies z lodzi jesli nie to online:wink:

Pretoria na Piotrkowskiej 60 w bramie, mają oferty z Oasisa, Grecosa i innych sprawdzonych biur podróżny. Osobiście byłem w Tunezji z Oasis i gorąco polecam.

Nie chce zakładać nowego wątku więc tutaj zapytam :> Nie mam pojęcia gdzie wybrać się w te wakacje z biura podróży może ktoś zaliczył jakieś zaj..te miejsce i je poleci? Może ktoś był w Egipcie?

bylem w egipcie i nigdy wiecej tam nie pojade . chamstwo jakich malo i syf w porownaniu np do tunezji :) oczywscie wszysrko w pakecie all inclusive

Mój kolega z pracy był w Egipcie(wrócił w piatek i opowiadał).Tak jak kolega napisał wielki syf :thumbdown: Za te pieniądze lepiej zostać u nas.

Niestety, jeżeli ktoś wybiera się do krajów arabskich i narzeka na brud i estetykę to niech zostanie w domu, za to poznanie ich kultury i obyczajów jest bezcenne - zderzenie z innym światem, bez porównania (jak dla mnie) do nudnych wczasów w Europie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretoria na Piotrkowskiej 60 w bramie, mają oferty z Oasisa, Grecosa i innych sprawdzonych biur podróżny. Osobiście byłem w Tunezji z Oasis i gorąco polecam.

mowisz maja tam przystępne ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo na początku sierpnia jak co roku :decayed:

W drugim tygodniu sierpnia też się tam wybieram :decayed:

Jak będziecie jechać, "7"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretoria na Piotrkowskiej 60 w bramie, mają oferty z Oasisa, Grecosa i innych sprawdzonych biur podróżny. Osobiście byłem w Tunezji z Oasis i gorąco polecam.

mowisz maja tam przystępne ceny?

Ceny przystępne, tzn ja konkretnie rozglądałem się za Tunezją, dodatkowo można wynegocjować mały rabat od ceny katalogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w Egipcie i jakoś nie narzekałem na syf, wiesz jak ktoś chce kupić pobyt 2 tyg all inclusive za 1800 zł to się nie dziwie. Ja Egipt bardzo sobie chwale i za miesiąc znowu lece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze rozpierdzielaja mnie bankructwa biur podrozy

od dluzszego czasu przypatrywalem sie Atenie z oswiecimia

bardzo czesto oglaszali sie na gropuonach i innych fast dealach

pamietam dobrze, ze mieli swietna wycieczke na sardynie, gdzies tam na samo poludnie, w calkiem fajnych pieniadzach

na szczescie mloda mnie powstrzymala przed wydaniem kasy na 4 kupony

bysmy se kurna polecieli ..... i pare ladnych tysiakow w plecy

ech, trzeba byc teraz na serio neizle czujny by sie nie dac zrobic w jajo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo na początku sierpnia jak co roku :decayed:

W drugim tygodniu sierpnia też się tam wybieram :decayed:

Jak będziecie jechać, "7"?

7? Eeeee nieee... Raczej 1 :wink:

68447061.png

No chyba że sugerujesz inaczej bo w sumie nigdy tam nie jechałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wypuszczamy sie w Chorwacje,dokładnie Omniś czy jakoś tak.Jedziemy na dwa autka.

Miejsce juz zaklepane,byle tylko nie przez biuro bo teraz padają w potęgę.

Jedziemy 6 sierpnia na tydzień jak sie spodoba nam to może za rok wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy 6 sierpnia na tydzień jak sie spodoba nam to może za rok wrócimy.

za rok wrocicie?

wezcie troche wiecej kasy, rok na Chorwacji niezle finansowo da w kosc

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z wycieczką w Paryżu (prezent dla żonki). Jazda po stolicy Fr to duże wyzwanie do opanowania tylko dobre wrażenie zabija parkowanie i ... fotka gdzieś na wsi.

Dla lubiących wyzwania proponuję to miasto choć Neapol podobno jest mocniejszy. W rozmowie z policją francuską mówimy pa parle i jest oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybieram się na weekend do Poznania z moją dziewczyną :D Moglibyście doradzić co zwiedzić :D I który klub jest w miarę fajny :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jakoś jestem przywiązany do podkarpacia, 3 rok z rzędu okolice polańczyka, w tym roku Myczków:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2 wyzej to bardzo ciekawe posty

zeby po tym naszym kraju-raju mlekiem i miodem plynacym jeszcze tylko sie dalo tak szybciej dojechac z punktu A do punktu B i nie stracic przy tym fortuny

a to na drogi, a to na mandaty, a to na inne "wlepki"

i mysle, ze czlowiek zobaczyl by mnostwo bardzo ciekawych miejsc ....

zreszta zgodnie z przyslowiem - cudze chwalicie, a swego nie znacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już niestety urlop mam za sobą... Mięsiąc wolnego zleciał w mgnieniu oka;] W tym roku był to rodzinny wyjazd do rodzinki w Portugalii, 2 tygodnie tam, sporo zwiedzania i przejechane pół kraju, ale warto było!! Zdecydowanie polecam! tylko kurde, ten Atlantyk troche zimny...;p Za rok planuje wybrać się na Chorwacje, oczywiscie samochodem i w wiekszej grupce znajomych;) ...a może z forum zorganizujemy jakiś wyjazd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei myślałem nad "7", ale nie wiem jak z natężeniem ruchu na tej drodze..

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po urlopie jestem. Bylismy samochodem w Sanremo + wycieczka do Monako (2600km)

Jako ze wolimy kampingi to zadzwonilem na Jakis kemping w sanremo i pytalem sie o wolne miejsca. W odpowiedzi mi powiedziano ze owszem sa, ale nie rezerwuja bo jest duzy ruch. Pojechalismy w ciemno i dostalismy Bungalow- nawet niezly standard, niemalze jak w hotelu- lecz drogo- mysle (110€ na dobe za 2 osoby z sniadamiem).

Fajny kraj, ale jak sie autem jedzie to trzeba sie liczyc z jakimis otarciami. Jezdza tam jak szalency, na tych skuterach, a na drodze jak ci ktos mrugnie swiatlami to oznacza : Uwaga, ja jade!, a nie ze cie puszcza. :decayed:

Moja bestia na szczescie wrocila bez otarc. :wink:

Ciekawe ze na stacjach nie chca dawac rachunkow- znajomy wloch mi powiedzial ze tak tam jest. Ciekawa historia: zajezdzam na stacje na Autostradzie, i podchodzi do mnie gosc z taka saszetka na pasie i pyta sie czy do pelna i jakie paliwo, skinalem ze tak i ze ropa (1,71€) - do pelna bylo 108€, skasowal mnie i poszedl inne taknowac, a na pytanie o rachunek - powiedzial ze nie ma: :shock3:

Tak se mysle - kazdy moze sobie tankowac auta na stacji i kasowac- skad wiem ze ja to paliwo kupilem, skoro nie mam rachunku? :whistling: Ale niby tak tam jest.

A jak kiedys bylismy w Wenecji , tez autem i chcielismy na takim duzym parkingu zaparkowac, to sajgon niesamowity, a najlepsze bylo ze gosciu mi tam na jakims pietrze wskazuje miejsce i wkazuje na jakas tabliczke na ktorej jest napisane ze kluczyk musi zostac w stacyjce :doh: - i nawet mi wskazywal inne auta w ktorych sa kluczyki w stacyjkach. Powiedzialem mu zeby innego debila szukal. Zaparkowalem u jakiegos typa z kioskiem na podworku, spytalem sie ile chce za 4 godziny i gitara. Wzial 15€- na parkingu chcieli 45€ :glupek2:

My czesto jezdzimy w ciemno, pakujac w rezerwie namiot z wyposazeniem, i zostawiajac sobie mozliwosc przenocowania w aucie.

Acha - i jechalismy przez Szwajcarie- przepiekne widoki i serpentyny. Austria sie chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - i jechalismy przez Szwajcarie- przepiekne widoki i serpentyny. Austria sie chowa.

potwierdzam... jeździłem jakiś czas temu po szwajcarii, piękne tereny, serpentyny i piękne wsie, takie prawdziwe, byłem pod ogromnym wrażeniem, a dokładniej byłem w rejonie Bazylei ale czesto zapuszczaliśmy się na wycieczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...