Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie się wybieracie na wakacje:D


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem ładnych parę lat temu powiem tylko tyle że bardzo fajnie tam jest i zdecydowanie warto się wybrać. Jeśli jedziesz do jakiejś prywatnej kwatery zadbaj żeby była w miarę blisko kąpieliska bo potem trza przez pół miasta walić z leżakami itp :decayed: jeśli chodzi o hotele to są skupione raczej blisko centrum i kąpieliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po kilku latach tułaczki po świecie :decayed: jadę pozwiedzać Polskie morze -> Międzyzdroje i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ładnych parę lat temu powiem tylko tyle że bardzo fajnie tam jest i zdecydowanie warto się wybrać. Jeśli jedziesz do jakiejś prywatnej kwatery zadbaj żeby była w miarę blisko kąpieliska bo potem trza przez pół miasta walić z leżakami itp :decayed: jeśli chodzi o hotele to są skupione raczej blisko centrum i kąpieliska.

Dzięki kolego :good:

Jedziemy w 10 osób, bierzemy cały dom :kox:

Jak coś to sie zawsze jakiś kierowca znajdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego wątku więc tutaj zapytam :> Nie mam pojęcia gdzie wybrać się w te wakacje z biura podróży może ktoś zaliczył jakieś zaj..te miejsce i je poleci? Może ktoś był w Egipcie?

bylem w egipcie i nigdy wiecej tam nie pojade . chamstwo jakich malo i syf w porownaniu np do tunezji :) oczywscie wszysrko w pakecie all inclusive

Mój kolega z pracy był w Egipcie(wrócił w piatek i opowiadał).Tak jak kolega napisał wielki syf :thumbdown: Za te pieniądze lepiej zostać u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem wczoraj z Włoch. Fajne miasta do zwiedzania, fajne widoki, drogi fajne szczególnie te górskie :decayed:. Mi osobiście najbardziej podobałą sie GALLERIA FERRARI w Maranello i bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu.

Koledzy chcemy polecieć do Egiptu w tym roku. Polecicie jakieś biuro podróży? Żeby nie splajtowało jak będziemy wypoczywać, ostatnio znowu dużo się słyszy. Nie wyobrażam sobie tych problemów jakie spotykają ludzi na upragnionych wakacjach...

Może jest możliwość sprawdzenia biura, jakbym znalazł ciekawą ofertę.

Jak na stronach patrzyłem to można znaleźć do 2tys zł za osobę na tydzień all inclusive.

Zapewne nie jeden już był w Egipcie, dokąd jechać na te wycieczki dodatkowo płatne, co warto zwiedzić?

Padło na Egipt, bo moja żona chce, więc nie ma wyjścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festival Le Jardin - Hurghada - Egipt ? hotel - ECCO Holiday

byłem osobiscie all inclusiv z last minute , cene miałem kosmos , polecam wszystko git obsługa i żarcie i pobyt i wycieczka do kairu i na rafe -nurkowanie super i widoki i wogóle , nie daj sie namówic na wypad do luxoru pod żadnym pozorem tam jest jak w piecu temperaturki rzędu 50-60 stopni szczerze polecam powodzonka:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni nad morze nasze na pole namiotowe na przyczepkę do kumpla by odpocząć, pogrillować i sie zresetować :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcecie wiedziec o chorwacji???? byłem już tam z 15 razy, ost raz w maju tego roku :) - chetnie odpowiem na pytania zwiazane z tym krajem.

osobiście polecam kraje europejskie, turcja mi nie podeszła, dlatego niepali mi się do egiptu czy tunezji.

Moze w tym roku zachacze jeszcze o włochy, autem, ma ktośą jakies info odnośnie spania tam itd?

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

jak tam wyglada z apartamentami do wynajęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro na spontanie wyruszam nad morze, w sumie to do pracy na weekend, ale zostaję sobie na parę dni. Jak ktoś alurat jest w Gdyni albo okolicach to zapraszam na:

https://www.facebook.com/events/220685444710520/

https://www.facebook.com/events/387637807921047/

We wrześniu planuję na dziko uderzyć na Chorwację, ale boję się czy moja niunia da sobie radę na takim dystansie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w tym roku zachacze jeszcze o włochy, autem, ma ktośą jakies info odnośnie spania tam itd?

jak tam wyglada z apartamentami do wynajęcia?

wlochy sa fajne, ale na pewno nie sa tanie

nie sposob tam podrozowac inaczej niz autostradami, bo to naprawde olbrzymi kraj

do tego jet koszmarnie drogie paliwo - za diesla w maju placilem 1,73 euro

trudno tez znalezc tanie noclegi, wlosi nie posiadaja hoteli siewiocyh w stylu formula 1 czy etap, na zasadzie kimnac sie jedna noc i rano jechac dalej

niemniej jednak:

to piekny kraj

sliczne widoki

wspaniala architektura

doskonale wino i posilki

wiec jak nie byles a planujesz, to zrob to, choc pamietaj o temperaturach - w zeszlym roku w lipcu we Florencji bylo 42 stopnie

dlatego ja pojechalem do Toskanii w maju 2012

jakbys mial pytania, wal smialo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa spania, powiedzmy 5-6 nocy, da rade bez problemu załatwić na miejscu bez rezerwacji??

jaki koszt mniej wiecej spania, za osobe czy za apartament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo na początku sierpnia jak co roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo na początku sierpnia jak co roku :decayed:

W drugim tygodniu sierpnia też się tam wybieram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa spania, powiedzmy 5-6 nocy, da rade bez problemu załatwić na miejscu bez rezerwacji??

jaki koszt mniej wiecej spania, za osobe czy za apartament?

nie ryzykowałbym w życiu

w szczycie sezonu włochy są zatłoczone, chociaż nie wiem gdzie się wybierasz

ja przy rezerwowaniu korzystałem z booking.com i kiedyś tam z hostel.com, chyba

osobiście radziłbym z mapą w ręku wszystko poplanować, posprawdzać odległości między miastami, bo wiesz, to poważna sprawa (zależy jeszcze od składu który się wybiera, ja byłem tylko z młodą, także dorośli więcej zniosą w korkach/podróży)

koszt spania - nie zdarzyło mi się żebym za pokój zapłacił mniej niż 55 euro

wycieczkę miałem typowo objazdową, czyli Florencja-Cortona-Siena-Pisa-La Spezia, no i na końcu dwie noce w Mediolanie

chciałbyś coś więcej, wal śmiało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, my dajemy w 4 osoby i chyba pojedziemy w ciemno :) DO chorwacji jeździłem często w ciemno i zawsze sie coś znalazło, a te włochy to od strony adriatyku wiec powinno być podobnie jak w chorwacji, pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a mozecie polecic jakies pewne i niedrogie biuro podrozy? moze byc gdzies z lodzi jesli nie to online:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już co do żadnego biura nie można mieć pewności :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...