Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie się wybieracie na wakacje:D


Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem nad tym polskim morzem i jak jeszcze raz ktos mi powie ze jest fajnie to wezme i jebne... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z wycieczką w Paryżu (prezent dla żonki). Jazda po stolicy Fr to duże wyzwanie do opanowania tylko dobre wrażenie zabija parkowanie i ... fotka gdzieś na wsi.

Dla lubiących wyzwania proponuję to miasto choć Neapol podobno jest mocniejszy. W rozmowie z policją francuską mówimy pa parle i jest oki.

To chyba jeszcze nie jeździłeś w miastach Ameryki Śr,Płd lub Azji i Afryki tam to dopiero jest hardkor. Paryż czy sama Francja są raczej "cywilizowane", tylko trzeba mieć oczy w okół głowy ze wzgl na setki skuterów. Trochę gorzej jest w Rzymie, natomiast Tunezja czy Turcja tam jest już weselej :facepalm::naughty:

A ja jestem nad tym polskim morzem i jak jeszcze raz ktos mi powie ze jest fajnie to wezme i jebne...

Polskie morze pewnie i fajne ale na krótszy wypad i raz na 10 lat, za małolata było super bo były imprezki i tego typu klimaty. Teraz to się wielu ludziom nie dziwię że jadą z rodzinami do Chorwacji, bo morze jest cieplejsze i ładniejsze, raczej pewne słońce, widoki super, można dodatkowo inne kraje pozwiedzać, więc jest to taka mała przygoda :wink:. Minusem są tylko trochę wyższe ceny, plaże zwykle kamieniste no i dłuższy dystans(choć głownie po normalnych drogach, nie tak jak u nas). Polska jest piękna ale jak dla mnie raczej na krótkie wypady niż na wakacje na których mam wypocząć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem nad tym polskim morzem i jak jeszcze raz ktos mi powie ze jest fajnie to wezme i jebne... :facepalm:

Pewnie trafiłes na gorszą pogode ?

Ja byłem rok temu... w bluzach sie chodziło :D a do morze to można było wejsc ale na morsa.

Ogólnie fajnie wspominam ale szału nie było.

Jodu sie chociaz nawdychaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To chyba jeszcze nie jeździłeś w miastach Ameryki Śr,Płd lub Azji i Afryki tam to dopiero jest hardkor. Paryż czy sama Francja są raczej "cywilizowane", tylko trzeba mieć oczy w okół głowy ze wzgl na setki skuterów. "

Masz rację nie jeźdźiłem na innych kontynentach. Ale po Francji trochę. Jazda po Paryżu i po Francji to dwie wg mnie oddzielne historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie jeźdźiłem na innych kontynentach. Ale po Francji trochę. Jazda po Paryżu i po Francji to dwie wg mnie oddzielne historie.

Nie no to oczywista oczywistość:wink:, ale jest wiele miast jak Lyon czy Marsylia lub Tuluza gdzie jest podobnie, choć oczywiście w mniejszej skali. We Francji bywam dosyć często z racji pewnej pasji,do Paryża można się przyzwyczaić ale nie jest tak źle, jest jak w każdej wielkiej aglomeracji. Trzeba się tylko dostosować i widzieć wszystko dookoła, natomiast w egzotycznych krajach to dzieje się wiele. Człowiek może tam nieźle się strachu najeść, bo ruch tam to pełna"wolna amerykanka", no chyba że ktoś jest na maksa wyluzowany :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trafiłes na gorszą pogode ?

Nie chcę o tym rozmawiać... :facepalm::facepalm::facepalm:

No ale na szczęście już po urlopie :decayed: Pora w pracy odpocząć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos jakies dobre miejsca (domki ) w górach lub na mazurach albo tez nad możem :) ktore warte sa polecenia :):) chodzi mi o Polskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos jakies dobre miejsca (domki ) w górach lub na mazurach albo tez nad możem :) ktore warte sa polecenia :):) chodzi mi o Polskie :)

Szczerze polecam to miejsce: Domki Zakopane - pokoje, noclegi, domek w Zakopanem, Murzasichle

Nowe domki ładnie urządzone, nowy sprzęt wewnatrz i naprawde w porządku właściciel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz drugi Poronin, zapewne w sierpniu. Kto się pisze na spocik w Zakopanem?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...