Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Swap silnika


zbig81

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to się nie opłaci 1.8T to całkiem inny samochód. Przypuszczam że będzie trzeba zmienić nietylko silnik. Lepiej sprzedaj tego co masz i kup 1.8T, pewnie zostanie Ci jeszcze na piwo po udanej transakcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opyla sie lepiej sprzedaj i kup II. ja mam tez 1.8 Adr 125 PS i mi to wystarcza ale skoro szukasz wrazen to polecam 2.8Pb ewentualnie 2.5 TDI / TDI lepiej sprzedac :a4fan: i kupic II bo skro masz kase na swap to ja bym sie w to nie bawil zreszta masz poczytaj zakladalem podobny temat [ftp=ftp://http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11322.msg139784.html#msg139784[/ftp][br]Dopisany: 14 Lipiec 2007, 10:13 _________________________________________________http://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak se zastanawiam...wszyscy mowia ze nieoplacalne nieoplacalne ....a skoro mialbym mec za free silnk 1.8T(180 PS) z osprzetem to jest oplacalne czy nie ? Co musialbym jeszcze zmienic? Skrzyna mogla by chyba zostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak se zastanawiam...wszyscy mowia ze nieoplacalne nieoplacalne ....a skoro mialbym mec za free silnk 1.8T(180 PS) z osprzetem to jest oplacalne czy nie ? Co musialbym jeszcze zmienic? Skrzyna mogla by chyba zostac?

musialbys zmienic nastawienie do tego auta .... heheh podchodzilbys ostroznie zeby Ci kuce nie uciekly :P

a tak na powaznie to wg mnie potrzebowalbys lepszego ukladu hamulcowego zeby bylo sie w miare szybko zatrzymac :decayed:

jak masz kase to rob swapa ... chetnie stane z toba na kresce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...