Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] A4 B5 Quattro tylne zawieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! W moim Audi pojawił sie luz na wahaczach w tylnym zawieszeniu a jest to Quattro i tu moj problem. Można w wahaczach wymienić same tuleje czy szukać całych wahaczy? Jaki koszt? ;( :disgust:

Opublikowano

Kolego jak najbardziej da sie wymienic tuleje koszt jednej sztuki to 60 zl w aso ale idzie ich kupic taniej ja za lemfordera placilem 38 za wewnetrzna strone a po 30 za zewnetrzna a idzie ich tam 14 szt po 7 szt na strone jak sie nie myle

Opublikowano

Witam,

Mozna wymieniac tuleje:

Najpierw obrazki dla tych, których jeszcze tych rzeczy nie rozbierali:

505300.jpg

Górny wahacz:

8D0505185A x 2 sztuki

8A0505172B 1 sztuka

Dolny wahacz: są dwie tulejki dwuczęściowe tzn numer 2 (ta przy zwrotnicy - patrz obrazek) oraz numer 7 (patrz obrazek)

Numer 2 - 8D0505171 (2 tulejki) - 62 zł sztuka x 2

Numer 7 - 8D0511247 (2tulejki) - 58zł sztuka x 2

Numer 8 - 8D0511523 - 97zł sztuka

Do wymiany konieczna prasa. Pozdrawiam

Opublikowano

Jak ktoś był by zainteresowany to mój tesc jest w stanie dorobić takowe tulejki z materiału poliuretan w bardzo przystępnych cenach. Dla nie znającyh tematu jest to materiał wieczny praktycznie nie ma szans na zużycie. Dorabia tulejki do young timerów oraz dla opla maniaków do ścigania na torach. Dostępne materiały z jakich można wykonać zawieszenie to czerwony - porównywalny ze standardową gumą, żółty - utwardzone w porównaniu ze standardem, czarne - raczej tylko na tor wyścigowy ale mozna spokojnie bić na takim zawieszeniu rekordy pedkości. Możliwość wysłania tulei usunięcie starych gum i wprasowanie nowych. Ewentualnie dorobienie z rysunku technicznego.

Opublikowano

ile za komplet n dwie strony teściu sobie życzy??

Opublikowano

Za 14 sztuk tulejek z materiałem zółty poliuretan i wprasowaniem 650zł.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czemu ja naliczylem 5szt na strone??gdzie sa te brakujace dwie?

tuleja do regulacji zbieznosci 2 szt(nr2 na rys)

tuleja przednia 2 szt(nr 7 na rys)

tuleja tylna 1 szt(nr 8)

Opublikowano

T ja mam troche inne pytanie. Jak ustawic kat w tylnim zawieszeniu w quattro bo wydaje mi sie ze mam za duzy negatyw z tylu i opony mi troche sciera??

Opublikowano

Kąt pochylenia koła ustawia się śrubą nr 21 ze schematu, który wkleił Peterka.

Pozdro

Opublikowano

a co sie ustawia sruba nr 16 ze schematu bo tez jest mimosrodowa??ktos wie??

Opublikowano

Nr 16 to zwykła śruba/dolne mocowanie amora, ne ma tam żadnej regulacji.

Pozdro

Opublikowano

ok sa dwie sruby z nr 16:) na schemacie moj blad.na ramie tylnego zawieszenia jest druga sruba do regulacji ale nie wiem czego??

Opublikowano

Druga śruba mimośrodowa służy do regulacji zbieżności tylnej osi.

Pozdro

Opublikowano

czyli ta na ramie reguluje zbieznosc a ta ze schematu nr 21 kat pochylenia kola.dzieki za wyjasnienie

Opublikowano

Dokładnie.

Pozdro

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Za 14 sztuk tulejek z materiałem zółty poliuretan i wprasowaniem 650zł.

Dzień Dobry. Jaki byłby koszt samych tulej, wprasuję u siebie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Za 14 sztuk tulejek z materiałem zółty poliuretan i wprasowaniem 650zł.

Dzień Dobry. Jaki byłby koszt samych tulej, wprasuję u siebie.

Pozdrawiam

Myśle, że za 500-550zł dało by radę tylko potrzebował bym rysunki techniczne bo nie mam na wzór.

Opublikowano

up

obserwuje, temat mnie interesuje bo u mnie tez już wszystko napier....dalalalalala.....

  • 3 lata później...
Opublikowano

Używał ktoś dłużej tych tulei poliuretanowych w swoim samochodzie ? Jakie doświadczenia?

Ponoć w sprzedaży na nie których stronach w sieci są do kupienia poliuretany o standardowej twardości.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odświeżam temat. Akurat szykuje mi się remont tyłu i byłbym zainteresowany takimi poliuretanami. Ktoś coś montował?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.