Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

widze ze napieracie na mnie niezle. ok jak chcecie. jutro zaloze podpore walu i ja wam pokaze.

a co klekot już nie da rady ciągnąć na tył? :gwizdanie:

to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył :polew:

a tobie pomyłki sie nie zdarzaja????

Opublikowano

zdarzają się jak każdemu, :notworthy:

ale wracając do tematu, to nie wiem dlaczego nie chcesz pokazać nagrania jak to jeździło, obecnie sie wysrało i nie jeździ, a wcześniej pisałeś, ze cos nagrałeś, tylko do kupy musisz poskładać

pokaż choć 20 sekund, a będziesz dobrym rezaczem audi, narazie dla mnie jesteś ściemniaczem

tyle osób pisało, poka film :gwizdanie:

PS. nie obrażaj się, nie denerwuj, po to jest forum by wyrażać swoje opinie

Opublikowano

napisałem, to specjalnie żeby tylko śledzić wątek i zobaczyć filmik :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

filmiku widocznie nie będzie, jedyne RWD w A4 to to co pokazłem na początku tego wątku :confused4:

Opublikowano

Ciekawe ;-)

Opublikowano
  • Autor

sory panowie ale ostatnio poznalem badzo wartosciowa kobiete i totalny brak czasu na zlozenie auta. praca, kolezanka i %%% w weekend w najblizszy weekend powinienem cos nakrecic ciekawego wraz z kolegami.

Opublikowano

super ile już takich obietnic było :decayed:

Ja będe czekał bo jak masz rwd to jesteś wielki...

Opublikowano

jaki sens przerabiać Q na FWD ? Żeby gumę palić ?

Opublikowano

jaki sens przerabiać Q na FWD ? Żeby gumę palić ?

Nie FWD a RWD :gwizdanie:

Na początku koleszka pisał o przeszczepie dyfra mostu czy co tam jeszcze trzeba z 80tki, gdzie był regulowany jeszcze naped, wtedy miało by to sens :naughty:

A sam naped RWD w A4 też mógł by zadziwić :naughty: pytanie jak zmieniała byś sie sterownosć auta po takim przeszczepie :mysli:

Opublikowano

no no RWD mi chodziło ;-)

Opublikowano

w moich rekcach zaden samochod nie bedzie wiecznie dobry. dla mnie samochod ma jedzic. ma spelniac moje wymagania. samochody z moich rak ida prosto na zyletki

Po takim tekście na forum raczej nie pisz postów w dziale "sprzedam auto" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i jak tam filmik?? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba będzie kicha z tego filmu :tongue4:

Opublikowano

Pewnie ma RWD jak jeździ na wstecznym :kox:

Opublikowano

myślę, że ten wątek można zamknąć. Nie wierzę by ten film się kiedyś pojawił.

Opublikowano

a ja bym proponował zamknąć ten temat, do czasu, aż autor wątku zgłosi się do modow z filmem.

Opublikowano

no i co tak trudno było wkleić filmik... z niezablokowanym mostem to straszna porażka i do tego wygląda jakby to 2.8 nie miało siły :no: :no:

Opublikowano

Prawie jak BMW :wink4:

Opublikowano

Prawie jak BMW :wink4:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.