Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Oto moja audi a4 AVANT 1.9 TDI 1997 rok (110 km)

Wykonane zmiany:

-ringi alu wokół zegarów

-wycięty katalizator

-felgi 16' OZ

-białe kierunkowskazy

W planach :

-nowe lampy przednie FK lub DEPO (oczywiście wolałbym ori valeo,ale nie chce mi się ciąć błotników)

-nowy soft

Uważam że wiecej zmian jej nie potrzeba

Pozdrawiam

IMG_0110.jpg

IMG_0113.jpg

IMG_0111.jpg

IMG_0112.jpg

IMG_0114.jpg

Opublikowano

Ładny czarny avant :a4fan:

Kilka kosmetycznych zmian które zrobiłeś i planujesz poprawiły fabrykę

Opublikowano
-felgi 16' (dałbym 17' ale szkoda zawieszenia)

Jesli mowisz o tym ze szkoda zawieszenia to w ogole po co kupowac A4 na Polskie drogi? A miedzy 15 a 16 to zadna wizualna roznica.. :rolleyes:

Autko bardzo ladne. :) Nie kupuj zadnych ringow tylko valeo. -

Tak jak napisales. Nic jej wiecej nie potrzeba bo i tak jest piekna.. :>

Opublikowano

ladnie sie prezentuje,lampki z przodu jak zmienisz to bedzie :thumbup:

Opublikowano

.....jestem zdania co koledzy i bierz kupuj wieksze fele np 17" lub 18" , różnica w komforcie jazdy żadna , ale wizual o 100% lepszy :naughty:

Opublikowano

Fajna bryczka i jedyna słuszna wersja nadwoziowa :D

Na twoim miejscu to bym glębę 20mm zrobił i dopiero wtedy by naprawdę extra wyglądała.

Opublikowano

Fajne A4 podobna do mojej. Jeśli chodzi o lampy przód to stawiam na ori soczewki. Ja u siebie nie dawno zmieniałem i nie jest tak strasznie, trochę przygotowań a roboty na 3 godzinki :> :oklaski:

Pozdrawiam

Opublikowano

Fajny avancik :a4fan: Jesli zdecydujesz się na zmianę lamp to wsadzaj ori valeo,nie ma duzo cięcia a różnica kolosalna ;)

Opublikowano

ładny avancik a co najważniejsze dobry klekocik... Gratuluję maszynki!

-felgi 16' (dałbym 17' ale szkoda zawieszenia)

A miedzy 15 a 16 to zadna wizualna roznica.. :rolleyes:

Nie zgadzam się z tym, że między 15 a 16 nie widać różnicy... to oczywiście zależy od felg znaczy od ich wzoru.

Opublikowano

-wycięty katalizator

Jakie sa efekty wycietego katalizatora ??

ps. Widzi mi sie gleba w czarnej niuni i ladne 17tki :] ogolnie zacna sztuka :)

Opublikowano

ładny czarny avancik, min. 17 " się prosi :naughty:

Opublikowano

ladnie :) jakies alu 17 , 18 warto zalozyc

Opublikowano
  • Autor

ładny czarny avancik, min. 17 " się prosi :naughty:

-wycięty katalizator

Jakie sa efekty wycietego katalizatora ??

ps. Widzi mi sie gleba w czarnej niuni i ladne 17tki :] ogolnie zacna sztuka :)

efekty wycięcia katalizatora...............słyszalny cieniutki świst turbo, auto lepiej wkręca się na obroty i to było by na tyle..........................felgi 16' już były tam kiedy go kupowałem, chciałem zmienić na 17', ale żona powiedziała: "nie będziesz kosztem rodziny auta upiększał" i zakończyła temat.oto mała focia wyników operacji wycięcia kata

IMG_0107.jpg

Opublikowano

Czarny kolorek przepiękny..[mi sie trafił piękny kolor ..a tak bym przemalował na czerń ;) ]

Avant a felgi no hmm....miałem takie w Golfie i nawet fajnie wyglądaja... ale nawet ten wzór w 17 wygląda jakos mało :thumbdown:

normalnie jeszcze relingi w chromie i rameczki i wyglad walił by na kolana :wink4:

[br]Dopisany: Lipiec 21, 2007, 02:00:13 _________________________________________________a co do lamp to nie ma cięcia zbyt duzo z tego co czytałem ! [?]

Opublikowano

Bardzo ladny avancik :):a4fan:

Opublikowano

Bardzo fajna :th:

Opublikowano
:thumbup: zadbany sprzęt :thumbup:
Opublikowano

:th: :audi: no i fajny kolor :afro:

Opublikowano

ładny avancior :thumbup: :thumbup:

zmiany, które planujesz bardzo mi sie podobają i sa obiecujące :thumbup:

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan: Avancik :thumbup: nie rozumię tylko od kiedy większa felga daje mniej komfortu od mniejszej przy zachowaniu np. takiego samego profilu oponki, chyba że coś się zmieniło i teraz bedziemy zakładać felunek z TICO :polew: to dopiero bedzie wypas komfort :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.