Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zmiana 2,5 na 1,9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Interesuje mnie czy jest możliwość zmiany silnika z 2,5 V6 180km Quattro na 1,9 130km Quattro :gwizdanie:.Z tego co wiem jest sporo przeróbek i jest to nie opłacalne .Ale chciałbym wiedzieć co wy myślicie na ten temat :mysli: .Pozdrawiam Grzesiek

Opublikowano

Witam wszystkich

Interesuje mnie czy jest możliwość zmiany silnika z 2,5 V6 180km Quattro na 1,9 130km Quattro :gwizdanie:.Z tego co wiem jest sporo przeróbek i jest to nie opłacalne .Ale chciałbym wiedzieć co wy myślicie na ten temat :mysli: .Pozdrawiam Grzesiek

Wiesz, ja sie na tym nie znam, ale jak wstawisz 1.9 TDi to juz nie bedzie S4 :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich

Interesuje mnie czy jest możliwość zmiany silnika z 2,5 V6 180km Quattro na 1,9 130km Quattro :gwizdanie:.Z tego co wiem jest sporo przeróbek i jest to nie opłacalne .Ale chciałbym wiedzieć co wy myślicie na ten temat :mysli: .Pozdrawiam Grzesiek

Wiesz, ja sie na tym nie znam, ale jak wstawisz 1.9 TDi to juz nie bedzie S4 :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich

Interesuje mnie czy jest możliwość zmiany silnika z 2,5 V6 180km Quattro na 1,9 130km Quattro :gwizdanie:.Z tego co wiem jest sporo przeróbek i jest to nie opłacalne .Ale chciałbym wiedzieć co wy myślicie na ten temat :mysli: .Pozdrawiam Grzesiek

Wiesz, ja sie na tym nie znam, ale jak wstawisz 1.9 TDi to juz nie bedzie S4 :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. a po co wogole zmieniac? cos nie tak ztym 2.5 ? jebie sie znaczy sie ?

Opublikowano

2.5 może i są bardziej kosztowne w utrzymaniu ale jest sto razy lepszy od pierdzacego 1.9

Opublikowano

Dokładnie, silnik 2.5 jest rewelacyjny dla mnie bajka, mam jeszcze A6 z 1.9 i nigdy już do niego wsiądę, totalna lipa. 2.5 to jest silnik . 1.9 też ma wady i to nie mało.

Opublikowano

i jaki rozchwytywany ten 2.5

Opublikowano
i jaki rozchwytywany ten 2.5

Lepiej się przyglądnij ile jest wątków z problemami odnośnie 1.9 i 2.0 :gwizdanie: a w 2,5 jest kilka poważnych wad, które nauczyliśmy się już eliminować a 1,9 i 2,0 ciągle zskakują czymś nowym :gwizdanie:

Pozdrawiam

Opublikowano

2.5 to silnik bajka :good:.Jak dbasz to jezdzisz bez problemow i nic sie nie :sexinbed:.Cos za cos ja moim juz 3 lata pykam i nigdy mnie nie zawiodl :)

Opublikowano
i jaki rozchwytywany ten 2.5

Lepiej się przyglądnij ile jest wątków z problemami odnośnie 1.9 i 2.0 :gwizdanie: a w 2,5 jest kilka poważnych wad, które nauczyliśmy się już eliminować a 1,9 i 2,0 ciągle zskakują czymś nowym :gwizdanie:

Pozdrawiam

czymś nowym :mysli: :mysli: ?? myślałem że już wszystko jest przerobione :kox:

acha i nie wrzucaj 1.9 i 2.0 do jednego wora thx :)

Opublikowano
i jaki rozchwytywany ten 2.5

Lepiej się przyglądnij ile jest wątków z problemami odnośnie 1.9 i 2.0 :gwizdanie: a w 2,5 jest kilka poważnych wad, które nauczyliśmy się już eliminować a 1,9 i 2,0 ciągle zskakują czymś nowym :gwizdanie:

Pozdrawiam

dokładnie: odma, wałki, pompa i wszsytko :wink4:

Opublikowano
i jaki rozchwytywany ten 2.5

Lepiej się przyglądnij ile jest wątków z problemami odnośnie 1.9 i 2.0 :gwizdanie: a w 2,5 jest kilka poważnych wad, które nauczyliśmy się już eliminować a 1,9 i 2,0 ciągle zskakują czymś nowym :gwizdanie:

Pozdrawiam

dokładnie: odma, wałki, pompa i wszsytko :wink4:

jedyny minus to koszty naprawy własnie tych części :disgust: a co do 1,9 to najczęstsze awarie to zapiekające sie łopatki w turbo i pękające króćce układu chłodzenia :gwizdanie:

Opublikowano

i dużo innych rzeczy....wystarczy zerknąć na techniczny :naughty:

wiadomo że diesel który ma przeejechane 500tyś to zawsze się będzie piero.lił a większośc 2.5(AFB AKN) niestety tyle ma ;(

no ale jak się traafi sztukę która powiedzmy ma 150tyś (są takie rodzynki) to jazda jest bezproblemowa

Opublikowano

i dużo innych rzeczy....wystarczy zerknąć na techniczny :naughty:

wiadomo że diesel który ma przeejechane 500tyś to zawsze się będzie piero.lił a większośc 2.5(AFB AKN) niestety tyle ma ;(

no ale jak się traafi sztukę która powiedzmy ma 150tyś (są takie rodzynki) to jazda jest bezproblemowa

Duzo innych tzn?? ja tam innych dolegliwosci 1,9 nie znam bo chyba nie mówisz o dziurach w wężach i pourywanych wezykach podcisnienia bo to tak samo w 2,5 czy w benzynach mozę sie przytrafić :gwizdanie: . Wiekszość postów w technicznym dotyczy notlaufa co za tym idzie problem z z turbo, wezykami czy przepływką wiec w porównaniu do awarii układu wtryskowego w 2,5 to małe koszty naprawy są :naughty:

Opublikowano

Swap jest możliwy i jego opłacalność jest zależna od dostępności i koszu części. Bardzo mądry (piętnasty) post użytkownika grzenia.

Dla mnie temat jest do zamknięcia.

Opublikowano

swap jest wykonalny trzeba trochę pracy włożyć ale się da (jak się chce)

Opublikowano

awari systemu wtryskowego? Pierwsze słyszę :kox:

Opublikowano

Mimo tego, że odradzano mi zakup A4 z silnikiem 2,5 TDI ..... zaryzykowałem ;)

Moja V6 rekompensuje mi wszelkiego rodzaju obawy przed tym, ze ewentualna naprawa będzie kosztowna.

Dźwięk silniczka niestety jest nie do porównania z 1,9 ;) Wątpię abyście tak jak ja wyłączali audio :evil: aby się delektować tym dzwiękiem :gwizdanie: Ot taka moja dygresja. :kox:

Opublikowano

proponuje zamknąć wątek bo zaraz będzie kolejna wojenka :thumbdown:

autor otrzymał już chyba odpowiedz

Opublikowano

awari systemu wtryskowego? Pierwsze słyszę :kox:

padnie pompa czy wtryski to co o tym nie słyszałes że są delikatne w 2,5 :chytry: dlatego napisąłem to ogółem system wtryskowy :naughty: ot układ wtryskowy zeby było jasniej :hi:

I ja proponuje zamknąć bo kazdy chwali to co ma :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.