Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robi robotę czarnuch. Powodzenia na strojeniu.

po strojeniu masz przewózkę

Nie będę ukrywał, że na to liczę :decayed:

Adrian :baseball:

Ty to musisz zawsze zepsuć wszystko :wallbash:

:polew: :polew: Pixi - zaśniesz? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

mg4821.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcia :good: ale live :slina::blink::shocked::kox: ......

Opublikowano

za***ista..widziałem zimową porą w Arkadyjskich podziemiach ..ale to jeszcze w starej szacie :kox: :kox:

NO i c**j..już żadna blondyna nie poleci na Poźka super koreański sprzęt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: Pixi - zaśniesz? :kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: ............... :good:

Nie trafiam drżącymi palcami w klawiaturę :embarrassed:

Opublikowano

Robi robotę czarnuch. Powodzenia na strojeniu.

po strojeniu masz przewózkę

Nie będę ukrywał, że na to liczę :decayed:

Adrian :baseball:

Ty to musisz zawsze zepsuć wszystko :wallbash:

:polew: :polew: Pixi - zaśniesz? :kox: :gwizdanie:

jak walnie gruche to...moze :polew:

Opublikowano

Nie trafiam drżącymi palcami w klawiaturę :embarrassed

Opanuj się bo żona pomyśli , że na dziwkach byłeś czy co :D

Opublikowano

za***ista..widziałem zimową porą w Arkadyjskich podziemiach ..ale to jeszcze w starej szacie :kox: :kox:

NO i c**j..już żadna blondyna nie poleci na Poźka super koreański sprzęt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: za***ista ta furmana jest i felga od B7 też za***iście pasuje :kox: :kox:

P.S szkoda że nie było sedanów :decayed:

Opublikowano

no ja pierdziole co za kox nie mogę pozdro dla kierownika maszyna mega :slina: :slina:

Opublikowano

jak walnie gruche to...moze :polew:

:ranting1: ....................... :polew: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 00:15_________________________________________________

Nie trafiam drżącymi palcami w klawiaturę :embarrassed

Opanuj się bo żona pomyśli , że na dziwkach byłeś czy co :D

Czy co :co::mysli:

Dobra koniec OT

Opublikowano

NO i c**j..już żadna blondyna nie poleci na Poźka super koreański sprzęt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powiem ci ze mialbym ogromny problem z wydaniem kasy na takie RS4 a EVO.

ale ze wzgledu na fun z jazdy wzialbym EVO :gwizdanie:

Opublikowano

Na prośbę Cantony wrzucam dwa filmy z upalania RS'a

seria po modach ale jeszcze bez strojenia

start - podobno niezbyt udany ale .... no chyba widać :good: :good: :good:

Widok z promki

Opublikowano

Ale pomyka nieźle. Tylko lepszej jakosci przydał by się filmik.

Opublikowano

dźwięk mega .nic nie zastąpi takiej symfonii można do łóżeczka sobie słuchać

Opublikowano

kamerzysta :thumbdown:

Opublikowano

kamerzysta :thumbdown:

Trząsł się cały, żeby skóry nie zabrudzić, więc wyszło jak wyszło :tongue4:

Opublikowano

kamerzysta :thumbdown:

Trząsł się cały, żeby skóry nie zabrudzić, więc wyszło jak wyszło :tongue4:

popuscil? :decayed:

Opublikowano

kamerzysta :thumbdown:

spróbuj lepiej iphonem 3g nakręcić w nocy to dostaniesz banana :naughty:

Opublikowano

Przyśpiesza ładnie. Ale tak zapier#alać po mieście... :gwizdanie:

Z tymi filmami to też lepiej uważać. Jeden co subaru tak jeździł, poszedł siedzieć i samochód mu zabrali, po zobaczeniu prze policję filmiku na YT :naughty: Dużo takich RS-ek w mieście nie ma, żeby nie dojść kto to.

Opublikowano

Przyśpiesza ładnie. Ale tak zapier#alać po mieście... :gwizdanie:

Z tymi filmami to też lepiej uważać. Jeden co subaru tak jeździł, poszedł siedzieć i samochód mu zabrali, po zobaczeniu prze policję filmiku na YT :naughty: Dużo takich RS-ek w mieście nie ma, żeby nie dojść kto to.

DOJŚĆ TO SOBIE MOŻNA....

udowodnienie faktu to inna sprawa =) ważne by rejestracji nie było zbytnio widać lub kierowcy... bo to przeciez kierowca łamie przepisy.. a kierowcą była jego ciotka z Australii. i tyle..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.