Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 Cantona


cantona

Rekomendowane odpowiedzi

za nadmierną prędkość można dostać co najwyżej mandat, także przestń czytac komiksy czy tam detektywa i jedż spowrotem do tej swojej irlandi bo tu się chyba troche pogubiłeś!!! i zostaw te komentarze dla siebie bo są troche nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co by miał isc siedzieć niby :mysli:

To się nazywa "spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym". Jest na to §. Grozi za to do 8 lat.

za nadmierną prędkość można dostać co najwyżej mandat, także przestń czytac komiksy czy tam detektywa i jedż spowrotem do tej swojej irlandi bo tu się chyba troche pogubiłeś!!! i zostaw te komentarze dla siebie bo są troche nie na miejscu.

Jak jesteś taki cwany chłopczyku i obeznany w prawie ruchu drogowego, to sobie obejrzyj ten filmik

...a póżniej przeczytaj ten artykuł:

http://www.motofakty.pl/artykul/wariacki_rajd.html

NIEWIEDZA SZKODZI i żebyś się o tym nie przekonał na własnej skórze. I kto tu się pogubił :polew: :polew: Dorośnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym". Jest na to §. Grozi za to do 8 lat.

jak masz tak obcykane prawo to pewnie wiesz jeszcze jakie przeslanki musza zostac spelnione aby takie cos udowodnic i wogole co to jest katastrofa w ruchu ladowym. Przesadzasz troche. Filmik ktory pokazales to zupelnie inna bajka

to nie ty czasem eliminatora zakladasz? :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym". Jest na to §. Grozi za to do 8 lat.

jak masz tak obcykane prawo to pewnie wiesz jeszcze jakie przeslanki musza zostac spelnione aby takie cos udowodnic i wogole co to jest katastrofa w ruchu ladowym. Przesadzasz troche. Filmik ktory pokazales to zupelnie inna bajka

to nie ty czasem eliminatora zakladasz? :mysli: :gwizdanie:

Nie miałem złych intencji, chodziło mi raczej o małą przestrogę z umieszczaniem takich filmików w necie, bo ktoś już tak zrobił i miał przez to kłopoty. Każdy robi jak uważa.

Nie ma co się unosić od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym". Jest na to §. Grozi za to do 8 lat.

jak masz tak obcykane prawo to pewnie wiesz jeszcze jakie przeslanki musza zostac spelnione aby takie cos udowodnic i wogole co to jest katastrofa w ruchu ladowym. Przesadzasz troche. Filmik ktory pokazales to zupelnie inna bajka

to nie ty czasem eliminatora zakladasz? :mysli: :gwizdanie:

Nie miałem złych intencji, chodziło mi raczej o małą przestrogę z umieszczaniem takich filmików w necie, bo ktoś już tak zrobił i miał przez to kłopoty. Każdy robi jak uważa.

Nie ma co się unosić od razu.

ja sie nie unosze tylko stwierdzam ze przesadzasz troche o katastrofie ladowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thom4s jakie kłopoty hahaha co na psy zakablujesz ??? hahah

Piotruś auto nice, pierwszy tak profi RS jakiego widziałem, życze powodzonka na strojeniu :wink4:

Ciekawe jak się spisze w pojedynkach na Warszawskich spotach :naughty: na których zawsze jesteś mile widziany :)

PS. Nie przejmuj się gadką tych ludzi ja też to przerabiałem...kiedyś się przyczepili że za szybko jechałem moim 1.9 TDI hehe więc olewaj i będzie git :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to wbijam w to a raczej nalerze do rozsądnych i gdzie można to można. Lud domaga się filmiku to go dostaje za takie reakcje nie będzie już nic więcej na temat auta. Zachwycajcie się dalej tymi swoimi mało litrażowymi autami :) bez urazy nie do wszystkich to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to wbijam w to a raczej nalerze do rozsądnych i gdzie można to można. Lud domaga się filmiku to go dostaje za takie reakcje nie będzie już nic więcej na temat auta. Zachwycajcie się dalej tymi swoimi mało litrażowymi autami :) bez urazy nie do wszystkich to...

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co - mam zamykać :decayed:

furka miodzio w każdym calu - zresztą już pisałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 350PS nie robi żadnej frajdy z jazdy :naughty: ale Fotester 2.5T 540PS robi koktajl z jaj :gwizdanie: a RS4 550KM jaki tu będzie po strojeniu przerzuca Twoje jaja za plecy.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwycajcie się dalej tymi swoimi mało litrażowymi autami :) bez urazy nie do wszystkich to...

Sorry, ale to już zakrawa trochę o buractwo... Po pierwsze sam fakt napisania tego, po drugie z błędem. "małolitrażowy", a nie "mało litrażowy"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny wozik, piękny...... :good: :good: :good: :good: :good:

w zeszłym roku jezdziłem takim RS4 B5 o mocy 473 kM po lotnisku w Borsku

z żołądka zrobiła mi sie miazga, nie mam słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwycajcie się dalej tymi swoimi mało litrażowymi autami :) bez urazy nie do wszystkich to...

Sorry, ale to już zakrawa trochę o buractwo... Po pierwsze sam fakt napisania tego, po drugie z błędem. "małolitrażowy", a nie "mało litrażowy"..

bo to burak,nie wiedziales ze w Pruszkowie to same buraki mieszkaja :polew: zreszta widac ze auto tez zburaczone :gwizdanie:

ale wskazowka od obrotomierza zapier...ala jakby miala zwarcie,moge jeszcze tylko jeszcze raz napisac ze przyspieszenie to pikus przy tym zawiasie(na ostrynm zakrecie przy sporej predkosci auto idzie jak przyklejone a przy tym plomby w zebach zostaja na miejscu) + heble+dzwiek z wydechu + sprzeglo,naprawde spora frajda z jazdy ,mozna sie rozchorowac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę zacznie sie kasowanie buractwa , cantona wyluzuj troche z textami i innych proszę o to samo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...