Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z tymi szybami.. mam problem. czasami jakoś same się otwierają.. pewnie jak się położy łokieć na ponel z przyciskami. Ale tam jest po środku przycisk który pewnie powinien blokować otwieranie . świeci się na zielono. jak sie wciśnie gaśnie ale nic się nie dzieje. O co biega? Pozdrawiam. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym sprawdzic czy w samochodzie jest moduł komfortu,szyby mi sie otwieraja i zamykaja jak przekręcam kluczykiem,mam teraz tez zamykanie na pilota,tzn. podłaczyłem sterownik pod włacznik zamykania i otwierana ten przy klamce kierowcy,czy mozna zrobic cos z tym zeby tez sie otwierały szyby i zamykały z tego pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,ciekawi mnie ten wątek,u mnie szyby sie tylko otwieraja a nie domykaja,powie mi ktos dlaczego.

bo domykanie ma związek z tym jaki masz KOMP w aucie ...

a otwierają Cie sie ... pewnie jak wciśniesz "pipeć" na dzwiach od strony kierowcy :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 03:45 _________________________________________________

Niezłe te szybki :th:

ciekawe w jakim celu otwierają te szyby przy otwieraniu drzwi.. :mysli:

bo zamykanie to rozumiem hehe

ma jeszcze jakieś opcje ten moduł konfortu?

no jeszcze otwiera szyberdach i widzialem,ale w innym aucie ,jak wlacza sie radio, nota bene ciekaw jestem ,czy w audi jest to mozliwe

wszystko jest możliwe ... dobry elektronik i masz kłopot z głowy. znam jednego w Twojej okoli ... daj znać na PW to Ci powiem gdzie CI to zrobią ... no może nie za flaszke ale zawsze lepiej tak niż się "głowić" ... nie ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdzil polaczenie modolu komfortu z pompka,pompka sama w sobie jest sprawna,skoro otwierasz z klucza,ale w module moze byc cos nie tak,napisz ,jak mowi pet3r :)[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:33 _________________________________________________modol tez jest pewnie ok,bo domyka szybki,ale bedzie cos wiecej wiadomo jak napiszesz co to za alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podłącze się do tematu. u mnie tak samo jest. elektryke mam tylko z przodu i szybki się otwierają i zamykają z kluczyka a z pilota już tego nie ma :wallbash:. kluczyk to scyzoryk. alarm firmowy ori audi. wszystkie a4 miały moduł komfortu z taką opcją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podłącze się do tematu. u mnie tak samo jest. elektryke mam tylko z przodu i szybki się otwierają i zamykają z kluczyka a z pilota już tego nie ma :wallbash:. kluczyk to scyzoryk. alarm firmowy ori audi. wszystkie a4 miały moduł komfortu z taką opcją??

nie,niektore nie mialy tego w ogole,przed 97 bodajze ,nie mialy domykania nawet z klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie mialy domykanie z kluczyka, nawet te z 94 roku, tylko nie mialy otwierania z kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dark79 poszerzyles moja wiedze myslalem,ze jak nie ma otwierania, to i nie ma domykania :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem rozwiązany, wystarczyła zmiana kodowania i teraz szybki z pilota smigają w góre i dół,[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 18:36 _________________________________________________Alarm mam fabryczny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj założyli mi alarm Tytan DS 300 P...., wszystko jest OK, poza jednym.

Powiedzieli, ze nie da sie ustawić domykania szyb z pilota, ( że nie chce zaskoczyć ).

Nie wiem, czy im sie nie chciało pokombinować, czy jest coś popsute ?

Dodam, że domykanie i otwieranie szyb działa z kluczyka.

A może trzeba coś pokombinować z kodowaniem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ustawic dluzszy czas zamykania w alarmie i odpowiedni o podlaczyc przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm powinien miec mozliwosc zaprogramowania"dlugiego czasu zamykania", chodzi o to zeby impuls zamykania byl dluzszy niz normalnie np 4 sek., powiedzmy 30 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może mi łopatologicznie napisać jak uaktywnić domykanie szyb z pilota

Przytrzymać dłużej przycisk zamykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...