Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak coś to na zlocie letnim do obejrzenia na zywo. bo wybieram sie na 99%

Opublikowano

Jak na letni pojedziesz to weź parę kompletów xenon+ :evil: ,a może się sprzeda :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

hehehe

ale na zlocie to za lampy dodatkowo flacha wypita razem , zeby dobrze sie spisywały[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 20:57_________________________________________________ w aucie, ale jeszcze nie przyciete i nie wszystko podłączone.

114d5d58d30c9c58m.jpg

czekam na kamerkę cofania i bedę montował już całkowicie.

Opublikowano
  • Autor

mając możliwość szkoda nie skorzystać

Opublikowano

RNSe sie chowa :evil: kolorystycznie idealnie dobrane, jak z jakością obrazu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

narazie mam naklejoną folię na wyświetlaczu , bo jak wkałdam wyjmuję, zeby nie porysować, ale bez foli jak sprawdzałem jest naprawde ok. ogladałem transformeersów z napisami:)

Opublikowano

ogladałem transformeersów z napisami:)

ludzie kupują plazmy 50-60'', albo projektory i ekrany żeby jak największy obraz mieć, a niektórzy wkładają sobie takie coś do auta żeby w aucie filmy oglądać :naughty::good: W sumie mi zdarzyło się 2 razy w życiu oglądać film na komórce :blink: na wykładach z nudów :decayed:

dobry modzik :good:

Opublikowano
  • Autor

własnie siedzisz w aucie w korku, albo czekasz na kobite bo ta na zakupach i wtedy jest co robić. :evil:

Opublikowano

własnie siedzisz w aucie w korku, albo czekasz na kobite bo ta na zakupach i wtedy jest co robić. :evil:

Dokładnie, ja wrzuciłem u siebie z 15 filmów wagenwerks :naughty: musze kupić większa karte SD(max 32gb) tylko bo miejsca na muze brak :polew:

Jaką kamerke kupowałeś :mysli:

Opublikowano

Jaka to firma i model ?? Tej navi

Opublikowano

fajne radyjko :good:

Opublikowano

Miales ori tunel na 2 din, czy jakos drutowales stary? ( bo mam sygnaly, ze mozna to jakos wyrzezbic)

A co do radyjka to ja wole ori :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jaka to firma i model ?? Tej navi

na name :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________

Miales ori tunel na 2 din, czy jakos drutowales stary? ( bo mam sygnaly, ze mozna to jakos wyrzezbic)

A co do radyjka to ja wole ori :wink4:

tunel mam ori 2 din.

ale w zrób to sam masz wątek jak przerobić 1 DIN na 2DIN

paru osobom robiłem taki zabieg.

Opublikowano

paru osobom robiłem taki zabieg.

Ja jestem mega zadowolony. Z navi również :good:

Opublikowano
  • Autor

paru osobom robiłem taki zabieg.

Ja jestem mega zadowolony. Z navi również :good:

ciesze się [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 13:27_________________________________________________uruchomiłem dzis kamerkę cowania. fajny bajer:) :kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

na lato maża mi sie felgi od scirocco

srebrne:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html

czy czarny mat:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html

bardziej mi leza czarne

tyle ze nie wiem czy nie zginą na ciemnym aucie.

Opublikowano

Srebrne, zdecydowanie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.