Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak to nie ma co oceniać, uzbroisz ją w poduche i załozysz na auto dopiero wtedy bedzie mozna powiedizec czy "pasuje" :wink:

dokladnie, ja mysle ze sie fajnie kolorystycznie zgra z recaro.

Ostro rezasz gwerty:thumbup1:

Powiedz jeszcze jak sie stary kolor trzymal po zimie nigdzie nie odchodzil dip?

Opublikowano
  • Autor

na aucie trzymał ok. jedynie były problemy we wnekach i dlatego teraz zrobiony jest bez wnęk i jak narazie zero problemu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Yyy... A jaki kolor auto ma aktualnie i ile innych i jakie miało w międzyczasie? :decayed:

Opublikowano

Podobno różowy :bag:

Opublikowano
  • Autor

fioletowy moze bedzie na wiosnę:)

Opublikowano

Ale lato tuż tuż :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj widziałem Cię w Sanoku, pomarańczowy mat robi robotę!

Opublikowano
tak to nie ma co oceniać, uzbroisz ją w poduche i załozysz na auto dopiero wtedy bedzie mozna powiedizec czy "pasuje" :wink:

dół kiery miał być w kevlarze pod dekory. ale koleś co ogarniał temat zaginą,zresztą z paroma elementami wnętrza które tez miały być w kevlarze.

wiec dół kiery poszedł w skórę w kolorze recaro

łoł, wtedy w kevlarze mogłoby być ciekawie:kox:

Opublikowano

Gwerty kiedy jakaś sesja?:kox:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj widziałem Cię w Sanoku, pomarańczowy mat robi robotę!

zgadza sie w bieszczady jechalismy z Enkeli na weekend.

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Gwerty kiedy jakaś sesja?:kox:

z braku czasu nie mam pojecia. moze w ostrowie cos sie popstryka.

Opublikowano

w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:

Opublikowano

Sie popstryka i sie popije ;)

Opublikowano
w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:
Sie popstryka i sie popije ;)

Ooo to to to to.

Opublikowano
  • Autor
w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:
Sie popstryka i sie popije ;)

Ooo to to to to.

byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić:)

Opublikowano
w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:
Sie popstryka i sie popije ;)

Ooo to to to to.

byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić:)

Przeca hotel jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor
w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:
Sie popstryka i sie popije ;)

Ooo to to to to.

byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić:)

Przeca hotel jest :decayed:

no właśni etylko kto doturla sie do hotelu:decayed:

Opublikowano
w ostrowie to napewno sie popstryka:kox:
Sie popstryka i sie popije ;)

Ooo to to to to.

byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić:)

Przeca hotel jest :decayed:

no właśni etylko kto doturla sie do hotelu:decayed:

Quattro Ci się załączy, to każdy winkiel bokiem będziesz brać :grin:

Opublikowano
  • Autor

na chwilę obecną

wnętrze:

DSC_8824.jpg

DSC_8844.jpg

DSC_8821.jpg

i kilka fotek auta.

DSC_8865.jpg

DSC_8871.jpg

DSC_8893.jpg

planów jeszcze trochę jest. wiec do auta co jakiś czas coś wpada.

Opublikowano

Ale to auto się zmieniło :shock3: Jest na prawde zacnie :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

na fotach jeszcze jakoś wygląda.

na żywo gorzej. sporo niedociągnięć i będą poprawki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.