Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?


Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie model jazdy, wszystkie auta są takie miękkie jak wysokie terenówki, obojętnie czy to właśnie terenówka czy sportowe auto :confused4:

Tyy... a czego Ty oczekiwales? :D

Przecie GTA to nie Gran Turismo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale bez przesady :kox:

swoją drogą na gt5 to już chyba szans nie ma... tyle lat obiecują i CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes na biezaco... przeciez gra ma wyjsc na jesieni [o ile znowu nie przeloza]. :)

A co do fizyki jazdy w GTA4 - moim zdaniem bardzo fajna, wypowo zrecznosciowa i wlasnie taka powinna byc w tej grze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes na biezaco... przeciez gra ma wyjsc na jesieni

ja to słyszę już przynajmniej 2 lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes na biezaco... przeciez gra ma wyjsc na jesieni

ja to słyszę już przynajmniej 2 lata :decayed:

5 lat stary , dokładnie 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie pamiętałem ile minęło już czasu od poprzedniej wersji :)

5 lat żenada....

I jak tu nie grać w forze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie pamiętałem ile minęło już czasu od poprzedniej wersji :)

5 lat żenada....

I jak tu nie grać w forze :gwizdanie:

ja przede wszystkim za to walenie w chója , przekładanie wszystkiego , oszukiwanie przestawiłem sie z Sony na XBoxa :decayed: oni przynajmniej dotrzymuja słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA 2, GTA 3 i Vice City wymiatają, IV jest już za bardzo taka.. "wypasiona" ogólnie nie przepadam za nowymi grami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czasami pogrywam jeszcze sobie w GTA IV a to dla tego że jest dużo ciekawych modów, np. dziś znalazłem Audi S4 z 2000r. czyli poczciwe B5 :)

http://gtamania.ru/load/139-2-0-2381 jak ktos gra to i moduje to da rade zainstalować, jeśli nie to na necie wszystko opisane :)

P.S na wielu stronach można znaleźć wiele audi do GTA4 i jesli kogoś nie stać na S4, RS6 itp to można zawsze witrualnie pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czasami pogrywam jeszcze sobie w GTA IV a to dla tego że jest dużo ciekawych modów, np. dziś znalazłem Audi S4 z 2000r. czyli poczciwe B5 :)

http://gtamania.ru/load/139-2-0-2381 jak ktos gra to i moduje to da rade zainstalować, jeśli nie to na necie wszystko opisane :)

P.S na wielu stronach można znaleźć wiele audi do GTA4 i jesli kogoś nie stać na S4, RS6 itp to można zawsze witrualnie pojeździć.

Chyba chodzi ci o GT4 czyli "Gran Turismo 4" - wyścigi , a temat jest o GTA4 czyli "Grand Theft Auto 4" - takie "The Sims" o złodzieju aut :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, mówie o GTA IV (grand theft auto IV ) jest juz multum modów podmieniających auta, np nasze kochane S4 B5 :)

P.S zainstalowałem to audi do GTA4 i musze stwierdzić że autor hu.... zrobił "handling" czyli ustawienia zachowań auta, więc jeśli ktoś by chciał to podeśle mu mój config który moim skromnym zdaniem jest o wiele lepszy :evil:

Edit: znalazłem filmik w necie prezentujący to audi w grze, musze jednak przyznać że w grze wygląda to lepiej niż na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuaaa... rewela. szkoda, ze na konsole nie ma takich bajerow ;)

ale na 2:40 pieknie przerysowal fele :disgust:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuaaa... rewela. szkoda, ze na konsole nie ma takich bajerow ;)

Zobacz jakie tu sa resoraki i inne mody - ktore poprawiaja grafe i otoczenie a sa tego tony :wink4:

itd. itp.

zmina pogody :polew:

GTA 4 PC Water Mod "Extreme flood snowstorm" Download [HD]

maly modzik a wiele robi z grafa

ps. sa jeszcze inne :wink4:

zestaw Audi :decayed:

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=403

Fly zobacz co glupim malym programem 2.90MB :polew: robisz z GTA 4 :gwizdanie:

http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods/7743

3 x lepiej niz zwykla wersja GTA4 :wink4:

aby byl MAX :kox: :kox: :kox: trzeba miec przynajmniej 2 giga na karcie :gwizdanie: :kox:

obraz full hd :decayed: + wgrane gotowe niekomercyjne poprawki ulic ( dodatkowo okolo 4 giga :decayed: ktore robi WIELKIE WOW :shocked: )

i wtedy to jest :shocked: :shocked: :shocked:

Wiem cos o tym :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:44_________________________________________________tu masz lambo przy jednym niekomercyjnym modzie graficznym

Grand Realism IV - Pushing Grand Theft Auto IV's Visual Realism 2010 Test

jest jeszcze wiele innych i mozna je laczyc :gwizdanie:

na konsoli moze za pare dobrych lat :gwizdanie:

przy nowszej generacji

i czesci GTA5 beda tak moze wygladaly auta :wink4:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 07:55_________________________________________________S4 B6 i S4 B8 bez graficznych poprawek :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________

i lambo z modem reklamowym

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:34_________________________________________________i na koniec :decayed:

mod samochodu + jeden dodatek graficzny ENB ( nie patch :decayed: )

http://www.youtube.com/watch?v=TkndVMtkEUs&feature=player_embedded#at=61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik jak polepszyć to GTA przy rozdziałce 1920x1080? :P

wlasnie na takiej gram przez HD tyle, ze szkielko 57 " :decayed:

TOSHIBA 57 Z 3030 DG :kox:

Wyglad GTA IV poprawisz przez niekomercyjne dodatki GTA IV + nowy oficjalny patch 1.0.7.0

Wszystko zalezy od tego jaka masz karte graf.

GTA IV na maxie to musi byc karta 2 GB lub przynajmniej 1.5 GB :gwizdanie:

do tego wgrywasz jeszcze sa cale kompletne nowe tekstury miast ( 1-2 GB a moze teraz i wiecej) :decayed:

zobacz jak gosciowi tnie z czesciowymi :decayed: dodatkami na starym patchu :polew: przy karcie 1gb Nvidia GTX 460 :gwizdanie:

poprawiasz wszystko :kox: zastepujac wiekszymi plikami :wink4:

sa tysiace innych mniejszych modow jak np. poprawki graficzne ENB itd., pojazdy, ubrania...

GTA 4 1941 Chevrolet !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]

GTA 4 Ferrari 599 XX !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]

Te filmiki z YouTube nawet przy ogladaniu 1080p :gwizdanie: ( a te wyzej sa 720p :polew: ) nie przedstawiaja oryginalnego obrazu ktory jest jeszcze lepszy

heh ori podstawa gry ma ponad 15GB a jeszcze dochodza dodatki :naughty:

moim zdaniem GTA 4 jest ciagle :decayed: najbardziej wymagajaca gra pod wzgledem sprzetu i grafy :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:17_________________________________________________GTA 4 Mercedes CL63 AMG !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]

ulubiony Hamman

ps. moja czarna A4 by do niego pasowala :naughty:

GTA 4 BMW M3 HAMANN E92 !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma ory :decayed: ale na piratach tez wszystko smiga :wink4:

po instalce wgraj patcha 1.0.7.0

reszte gratow masz np. tu :cool1:

http://www.gta4-mods.com/tools

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=341[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:43_________________________________________________ps. z najnowszym patchem 1.0.7.0 chodza tylko nowe wersje poprawek graficznych...

w razie co pytaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z grafiką u mnie cieniutko. :confused4: GTX275 z 900mb ram tylko, na fizykę mam dołożoną tylko 8600. Muszę jeszcze procka podciągnąć w górę bo na stockowych taktowaniach jedzie. Mam go prawie dwa lata ma potencjał a nie kręcę. :wallbash: i7920 D0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...