Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Kurpiowoz :)


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Naplenienie okolo 250zl ja wole zeby mi pikalo niz maja mi tloki splynac:)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 16:42_________________________________________________A wiec auto poszlo trroche w dol wstepnie 5cm. Jest nowy tlumiczek ale jeszcze nie docelowy. W silniku tez doszlo kilka zmian. Zaozylem swoje stare felgi 8x18 z opona 225/40

1e47f1d4fb36899fm.jpg

1e109cfc4419ca18m.jpg

3df45d595baf115dm.jpg

I filmik jak teraz jedzie.

Jutro sa wyscigi wiec moze cos wrzuce nowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dawno nie pisalem a trochę sie wydarzyło to tak w skrócie.

Przylo nowe zawieszenie narazie tylko przod to gwint ale na dnaich tyle tez bedzie. Chwilowo auto usiadlo wzgledem serii o 5cm.

Autko doczekalo sie wkoncu wymiany rozrzadu oraz nowych waleczkow od ADRa oraz kilku innych nowych klamotow:) Co do wrazen z jazdy jestem na duzy plus.

Wlecialy nowe kola S-line 19 kolor biale :) wiekszosci pewnie bedzie sie podobalo ale dlamnie jest git:D

a7c10e2763fd2477m.jpg

5ca05df60c9dead1m.jpg

Obecnie trwa kompletowanie klamotow na moc okolo 300KM jest juz nowka turbinka K24 oraz kilka niezbednych klamotow w tym sezonie moze juz to poskladam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to lata :kox:

Co masz obecnie założone prócz tego nitro :mysli: to juz jest ta turbinka co pisałes wcześniej

Kup dekielki do tych felg bo te nie ori psują efekt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa ori dekielki. Obecnie nitro wymontowalem. Turbo to jeszcze seria nakrace nowy filmik jak to jezdzi bez nitro bo to juz wszystko nie aktualne sie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dawno nie pisalem a trochę sie wydarzyło to tak w skrócie.

Przylo nowe zawieszenie narazie tylko przod to gwint ale na dnaich tyle tez bedzie. Chwilowo auto usiadlo wzgledem serii o 5cm.

Autko doczekalo sie wkoncu wymiany rozrzadu oraz nowych waleczkow od ADRa oraz kilku innych nowych klamotow:) Co do wrazen z jazdy jestem na duzy plus.

Wlecialy nowe kola S-line 19 kolor biale :) wiekszosci pewnie bedzie sie podobalo ale dlamnie jest git:D

a7c10e2763fd2477m.jpg

5ca05df60c9dead1m.jpg

Obecnie trwa kompletowanie klamotow na moc okolo 300KM jest juz nowka turbinka K24 oraz kilka niezbednych klamotow w tym sezonie moze juz to poskladam:)

Trzeba śledzić ten wątek może coś ciekawego z tego wyjdzie :naughty: powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki silnik by mi spasował nie mówią już o 2.7 Bit :kox:

Kurde fele mi zakosiłeś :decayed: Kup :audi: dekielki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nitro to zostalo mi z poprzedniego samochodu. Wypiolem bo wole miec ciagle 250KM niz tylko pod przyciskiem:D CO do silnika to nie narzekam na 1.8. Co do 2.7 fajny silnik ale wiadomo juz kosztowo wszystko inaczej wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie jak burza powiem tak :cool1:

zmien kierunki boczne na czarne , sprawy groszowe, oraz pomyśl nad ściemą szybek i polerce całego autka .

powodzonka w modach zapowiada sie fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna auto jedzie tak bez azotu. Szalu nie ma ale na początek nie jest zle. Auto jest ciagle na seryjnym doladowaniu:D

Audi A4 1.8TQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna auto jedzie tak bez azotu. Szalu nie ma ale na początek nie jest zle. Auto jest ciagle na seryjnym doladowaniu:D

Audi A4 1.8TQ

teraz to bez rewelacji widać że seria, ze tak powiem jak 1,9 sie odpycha, jednak z tym nitro jest róznica :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna auto jedzie tak bez azotu. Szalu nie ma ale na początek nie jest zle. Auto jest ciagle na seryjnym doladowaniu:D

Audi A4 1.8TQ

teraz to bez rewelacji widać że seria, ze tak powiem jak 1,9 sie odpycha.

Nie przesadzaj z tym 1.9TDI do 1.8T :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna auto jedzie tak bez azotu. Szalu nie ma ale na początek nie jest zle. Auto jest ciagle na seryjnym doladowaniu:D

Audi A4 1.8TQ

teraz to bez rewelacji widać że seria, ze tak powiem jak 1,9 sie odpycha.

Nie przesadzaj z tym 1.9 do 1.8T :decayed:

przecież powaznie pisze(nie miałem na mysłi seryjnego kopciucha), juz tu pare 1,9 setke robi w 8s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego wyrzucilem azot:) Wszystko sie zrobi:D Bedzie lepiej niz z azotem:D hehe To jezdzi lepiej niz 170Km 1.9 bo z takim sie ustawialem ostatnio. Pozatym z nitro mialem problemy z trakcja. Przy ruszaniu auto zaczynalo sie slizgac i palic gume wiec stwierdzialem zejkaby to bylo turbo to by niebylo takich problemow, poprostu przyrost mocy jest lagodniejszy niz z nitro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...