Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wam się podoba projekt polskiego samochodu Warszawa we współczesnej wersji


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

25 maja 2004 r. DesignForum wspólnie z redakcją "Automobilisty" zorganizowało w Muzeum Techniki w Warszawie spotkanie poświęcone stylizacji samochodów i ich projektowaniu. Motywem przewodnim imprezy był konkurs stylizacyjny pod hasłem "Sen o Warszawie", polegający na stworzeniu współczesnej wizji samochodu Warszawa.

Więcej tu

http://warszawa.sitesled.com/ po wejściu na strone trzeba wybrać SEN O WARSZAWIE

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W projektach widać inspiracje zachodnimi markami i troche słabo nawiązują do pierwowzoru, ale ogólnie :th: Tylko co z tego i tak żaden z tych projektów nie ujrzy światła dziennego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa w swojej pierwotnej formie bardzo podobała mi sie, szkoda że nie będzie budowy nwego modelu.

Chyba że pomysł podchwycą chińczycy wtedy może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stylistyka to nie wszystko, mielibyśmy dobry samochód krajowej produkcji :tongue4:

Konkurs całkowicie abstrakcyjny, ale zwycięzca zasługuje na zatrudnienie w Pininfarinie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stylistyka to nie wszystko, mielibyśmy dobry samochód krajowej produkcji :tongue4:

Konkurs całkowicie abstrakcyjny, ale zwycięzca zasługuje na zatrudnienie w Pininfarinie :thumbup:

kawał dobrej roboty koleś odstawił :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta nowa Warszawa miałaby z przodu kanapę

stara miała, siedziało się superancko

nawiązywała ta kanapa do aut amerykańskich( przecież Warszawa była autem amerykańskim :blink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo podciągania rozwiązań z Niemiec: ja tam widzę części od najnowszej Astry (kto się interesuje Oplem niech mi powie która to seria :P) a także Mercedes CLK... No i jeszcze tyłek z Megana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie ojca podobał mi się łańcuszek z lewej strony kierownicy za któru ojciec ciągnął jak woda się zagotowała (odsłaniał kurtynę na chłodnicy) niezły był spryskiwacz ( gumka w kształcie ściętego jajka na którąs ię naciskało jak w śmingus dyngus). A jeszcze obrotomierz był niezły - wskazówka zapier*** w odchyleniach 45 stopni, ale wiadomo było że gdzieś po środku jest max (140 km/h leciała i jakby wówczas chciała wzbić się w powietrze a przy 80 km/h było jak w niuniu przy 180 km/h) To były czasy A zawieszenie nie do zdarcia na kocich łbach lekkie kołysanie :no::embarrassed: ;( :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zawieszenie nie do zdarcia na kocich łbach lekkie kołysanie

W końcu auto projektowane było w czasach kiedy kocie łby były standową nawierzchnią

Niestety pozostały w niektórych miejscach do dziś :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie szczególnie model z panoramicznym dachem :th:

mogliby zaczac robic z V8 pod macha :notworthy:

generalnie to jest Warszawa na skale naszych mozliwosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :th:

Chciało by się powiedzieć od projektu do wdrożenia. :thumbup:

Ale Komuna dała nam w kość :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...