Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja przy ET 54 10J dystans 25mm i po sprawie :wink:

Opublikowano

dobry wybór :decayed: zostawiasz te czarne środki, czy w poler pójdą?

Opublikowano
  • Autor

Wneki zostaja czarne ale popracuje nad detalami tych felg :-) Najpierw jednak musze je spasowac ;-)

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 20:17 ----------

Spy photo. Narazie testowe ustawienie ale dzisiaj wpada mniejszy dystans ;-)

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_04.jpg

Opublikowano

Dobre koło. :thumbup1:

Opublikowano
:naughty::banan:
Opublikowano

No dobre kółeczko :naughty:

Opublikowano

na zdjęciu jest kot a co dopiero na żywo :slina: Robercik dobry wybór :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero co skończyłem przymiarke. Zabawy co nie miarą ;-) Zbieram zabawki i jade sie przejechać ;-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Dej mu na zimnym :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja go grzeje caly czas ;-)

PS: Mam tyko nadzieje ze wyjadę z tego zasranego garazu podziemnego ;-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Fajne to koło :thumbup1: Zapodaj więcej zdjęć jak już ogarniesz :wink:

Opublikowano

w huy dobrze pasuje to kolo:slina:

Opublikowano
  • Autor
Fajne to koło :thumbup1: Zapodaj więcej zdjęć jak już ogarniesz :wink:

Zobaczysz w Ostrowie ;-)

Opublikowano

Bardzo ładny felunek, graty zakupu :wink:

Opublikowano
Fajne to koło :thumbup1: Zapodaj więcej zdjęć jak już ogarniesz :wink:

Zobaczysz w Ostrowie ;-)

Obadana dzis na zywo, i tak jak mówiłem Robert, siadło za***iście to koło, lepiej niż prosieta, dopasuj dystanse, zgleb jak należy i bedzie :slina:

Opublikowano

bez fot się nie liczy:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dystanse będą na zamówienie bo felgi sa pod piaste bodajrze 66,5, wiec dystanse zamówie z przejściem z piasty audi na merca. Niestety nie mam tylko bladego pojecia jaki wsadzic z tylu. Pewnie sie skończy tym ze zmowie kilka. Strzelam ze około 17mm byloby ok ale nie wiem czy koło od wewnątrz nie przytrze o sprezyne :/

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Dystanse będą na zamówienie bo felgi sa pod piaste bodajrze 66,5, wiec dystanse zamówie z przejściem z piasty audi na merca. Niestety nie mam tylko bladego pojecia jaki wsadzic z tylu. Pewnie sie skończy tym ze zmowie kilka. Strzelam ze około 17mm byloby ok ale nie wiem czy koło od wewnątrz nie przytrze o sprezyne :/

Naciapane z sedesu ...

wex maszynkę od Mrogala i naciągni tył, u mnie jest 8,5J et32 i jeszcze jest sporo miejsca w komplecie pasażerów nic nie trze:wink:

Opublikowano
Dystanse będą na zamówienie bo felgi sa pod piaste bodajrze 66,5, wiec dystanse zamówie z przejściem z piasty audi na merca. Niestety nie mam tylko bladego pojecia jaki wsadzic z tylu. Pewnie sie skończy tym ze zmowie kilka. Strzelam ze około 17mm byloby ok ale nie wiem czy koło od wewnątrz nie przytrze o sprezyne :/

Naciapane z sedesu ...

wex maszynkę od Mrogala i naciągni tył, u mnie jest 8,5J et32 i jeszcze jest sporo miejsca w komplecie pasażerów nic nie trze:wink:

u mnie jest et 20 :decayed:
Opublikowano
bez fot się nie liczy:whistling:

Zapisuj się miszczuniu na łestrUF :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.