Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak tez musze zrobic :-) Tylko mam mase innych rzeczy do zrobienia jeszcze.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:24 ----------

Kilka zdjęć z prac w nocy:

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_05.jpg

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_06.jpg

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_07.jpg

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_08.jpg

Oraz wstępna polerka ;-)))

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_09.jpg

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_10.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie :wink:córcia zaczyna iść w ślady taty widać :kox::kox:

Opublikowano

Pasuje kółko do padła nie powiem, jest dobrze :wink:

Opublikowano

po ciężkich rozkminach w końcu coś wybrałeś, moim zdaniem dobry wybór, szkoda, że nie może iść w dół :wink:

Opublikowano
  • Autor
po ciężkich rozkminach w końcu coś wybrałeś, moim zdaniem dobry wybór, szkoda, że nie może iść w dół :wink:

Mam wrażenie że są dużo lepsze niż prosiaki ;-) Narazie to tylko pierwsza przymiarka. Na pewno jeszcze zejdę ;-)

Opublikowano
po ciężkich rozkminach w końcu coś wybrałeś, moim zdaniem dobry wybór, szkoda, że nie może iść w dół :wink:

Mam wrażenie że są dużo lepsze niż prosiaki ;-) Narazie to tylko pierwsza przymiarka. Na pewno jeszcze zejdę ;-)

prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż :whistling:

Opublikowano

Jest dobrze! :banan:

Opublikowano
  • Autor
prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż :whistling:

Niby tak ale było też kilka minusów ;-)

Opublikowano
prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż :whistling:

Niby tak ale było też kilka minusów ;-) myslisz że żona na 18stkach przez krawezniki przefrunie :wink::grin:

Opublikowano
prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż :whistling:

Niby tak ale było też kilka minusów ;-)

myslisz że żona na 18stkach przez krawezniki przefrunie :wink::grin:

trochę więcej mięsa na tych 18stkach, może się uchronią :decayed: bez porównania z 19stkami i profilem 35 :wink:

Opublikowano
prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż :whistling:

Niby tak ale było też kilka minusów ;-) myslisz że żona na 18stkach przez krawezniki przefrunie :wink::grin:

Opublikowano

Jakby dobrze ją położyć byłoby pięknie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Żona generalnie uważa, bez przesady a z odsłoniętymi rantami sam raz zahaczyłem. Tu ma ranty osłonięte to myślę że sobie poradzi ;-)

Opublikowano

ładne te brabusy, ale auto zupełnie zmieniło klimat :wink:

Opublikowano

mi się podoba bardziej na tej feli niż na prosiakach:kox:

Opublikowano
  • Autor
mi się podoba bardziej na tej feli niż na prosiakach:kox:

Ja już też się przekonałem. Za to zauważyłem że auto dużo lepiej wygląda na nich w nocy jak się odbijają przydrożne lampy niż w dzień ;-)

Opublikowano

Nie spodziewałem się, że to kolo tak fajnie będzie wyglądać na aucie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie spodziewałem się, że to kolo tak fajnie będzie wyglądać na aucie :wink:

Może też kwestia filtra na zdjęciach. Poniżej zwykłe foto:

Brabus_18_8.5_ET55_225-40_11.jpg

Opublikowano

Fakt nie ładne :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taka polerka chyba najładniej by się prezentowała na czarnym aucie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.